Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Piacel

+27
Irina
cammy
dory
Corina
getasart
crina
mazurnadin
catalina
valexya
Avram
Nelik
geta
catinca
gabi74
nicolina
geta1970
Georgeta
Iarina
iulia
duchess
Simona D.
ileana-cosanzeana
Mary
michele
hyaviv
piacel
Petro
31 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Vizitator Sam Apr 04, 2009 9:52 pm

SUPERBA COLECTIE. FELICITARI!

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de geta1970 Sam Apr 04, 2009 10:02 pm

Frumoasa colectie! Felicitari, sunt asa de multe :no1: dar iti doresc la cat mai multe! bravo
geta1970
geta1970


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de nicolina Sam Apr 04, 2009 10:45 pm

Piacel o colectie impresioanta si o prezentare pe masura , ce pot sa spun mai lasat fara cuvinte bravo bravo bravo aplauze la sceana deschisa pentru maestrul de langa noi .Sa-ti dea Dumnezeu sanatate sa poti lucra multi ani de acum incolo.
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de gabi74 Sam Apr 04, 2009 11:17 pm

FELICITARI si din partea mea. m-a impresionat numarul de goblene.daca ar fii sa aleg unul preferat nu as stii ce sa aleg. mi-au placut multe din goblenele tare dar in mod special grupul patru.spor la cusut in continuare...
gabi74
gabi74


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de catinca Dum Apr 05, 2009 8:17 am

Piacel sunt incintata de colectia ta si uimita !Ai depus multa munca si dragoste in lucrarile tale si sincer esti demn de toata admirata!Maestre jos palaria!Sa fii sanatos ca sa ti poti continua pasiunea si sa ne uimesti si de acum in colo!Ai multe lucrari grele si foarte muncite !FELICITARI! bravo bravo bravo floare
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de piacel Dum Apr 05, 2009 9:53 am

Multumesc GETA PN, GETA 1970, GEORGETA NICOLINA, GABI 74 si CATINCA pentru aprecieri.Sunteti foarte generoase cu mine. Multumesc!
piacel
piacel


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de geta Dum Apr 05, 2009 12:57 pm

Draga Piacel, cuvintele mele ar fi prea sarace in a exprima ceea ce am simtit vizitandu-ti galeria dar si prezentarea ei. Pot spune doar ca subscriu total celor spuse in postarile anterioare.
ADMIRABIL !!!! Iar acel ZAPIS... Nu am mai intalnit ceva mai ingenios gandit si facut!
Te felicit pentru TOT si iti multumesc pentru faptul ca ne-ai oferit privilegiul de a face parte din comunitatea noastra.
Sa te-ajute Dumnezeu cu multa sanatate si sa-ti implinesti tot ceea ce ti-ai propus !
avatar
geta


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Nelik Dum Apr 05, 2009 7:06 pm

Sincere felicitari pentru aceasta galerie impresionanta ! bravo bravo bravo
avatar
Nelik


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Avram Dum Apr 05, 2009 9:05 pm

Pentru că sunt bărbat, eu am să ridic pălăria, atât în numele meu cât şi în numele doamnelor care ar fi vrut să facă asta, şi am să spun SEC. Felicitări pentru întreaga muncă.
Alte cuvinte sunt poate de prisos.
Să trăiţi, maiestre!
Avram
Avram


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de valexya Lun Apr 06, 2009 2:38 am

...o galerie impresionanta....
piacel se vede ca in fiecare ai pus o particica din inima ta.....
ai ales modele foarte frumoase.....ai cusut foarte multe si foarte complexe
si ai lucrat cu mult drag multe pt ale darui.....
te felicit si pt prezentarea...mai mult decit completa....descriind fiecare model in parte.... :no1:
si mai ales.....te felicit....pt ca esti un barbat cu multa rabdare si ca ai o inclinare deosebita pentru gobllen
bravo bravo bravo
sa ai parte de multa multa sanatate ...si cum spune geta mai sus ....dzeu sa te ajute in tot ce ti-ai propus...
valexya
valexya


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de catalina Lun Apr 06, 2009 4:40 pm

Frumoasa galerie,felicitari,restul au spus fetele. bravo
Spor la goblenit in continuare.
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de mazurnadin Lun Apr 06, 2009 4:50 pm

Ce mai pot spune eu pe linga ceea ce s-a spus?! O pereche de miini de aur! Sa va dea Dumnezeu sanatate sa mai faceti asa minuni! Am ramas fara grai.
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de piacel Lun Apr 06, 2009 5:07 pm

Multumesc mult GETA , NELIK , AVRAM , VALEXYA , CATALINA si MAZURNADIN pentru aprecieri si laude.Stiti, cand e vorba de laude mi-aduc aminte de gradinita:
Melc, melc, codobelc , scoate.....( ce? ce scoate?).
O mentiune pentru Valexia: nu cu drag ci cu patima , cu boala (goblenita cronica).Asta cand cos.Cand nu cos e mai rau!
piacel
piacel


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de valexya Lun Apr 06, 2009 5:29 pm

imi pare rau ca treci prin momente foarte grele cu sanatatea....piacel....cum eu urasc boala chiar daca cel mai grav ce am avut este o hepatita usoara si acesta de mic copil....ma doare ca orice fiinta sa treaca prin asa ceva....multa sanatate si nu te descuraja....si da ...adevarul e ca goblenul ne ajuta sa trecem peste multe situatii....pe mine cel putin ma ajuta sa ma trezesc in fiecare zi....chiar daca am eu anii putini pe care ii am...si par vesela mai mereu....
si da...tu cosi cu patima.....dar eu m-am referit la cele pe care le-ai daruit ca le-ai cusut cu drag si le-ai dat cu drag....nu zic bine???....sau inca gresesc
inca o data felicitari pt galerie...mi-a placut mult....si sa ai mult mult spor la cit mai multe....
valexya
valexya


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de crina Mar Apr 07, 2009 10:54 am

De abia acuma am reusit si eu sa vizitez galeria, dar m-a impresionat in mod foarte placut prezentarea.
Foarte frumos. Iar numarul de goblenuri lucrate impresionant.
Felicitarile mele sincere pentru ce a-ti reusit sa coaseti.
crina
crina


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de catinca Sam Apr 18, 2009 7:25 am

PASTE FERICIT!
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de getasart Sam Apr 18, 2009 9:09 am

Pentru a vedea felicitarea click pe urmatorul link: http://www.farcomar.com/felicitari/paste/fepaste001/tellfepaste009.html
Paste fericit si cu impliniri;
Getasart
getasart
getasart


http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de hyaviv Sam Apr 18, 2009 1:51 pm

Paste fericit cu sanatate multa si multe bucurii
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de duchess Dum Apr 19, 2009 11:55 am

Paste Fericit!
duchess
duchess


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de nicolina Dum Apr 19, 2009 8:30 pm

Paste fericit ! Hristos a inviat.
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Corina Lun Apr 20, 2009 9:48 am

Piacel,abia azi am reusit sa-ti vizitez si eu impresionanta si frumoasa galerie.
SINCERE FELICITARI !
Toate goblenurile sunt minunate, si multe, si grele .....a fost o incantare pentru mine !
Mi-ai luminat si incalzit aceasta zi, a2a zi de Pasti!
Corina
Corina


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de dory Lun Apr 20, 2009 11:47 am

Draga Piancel ti-am admirat galeria si am ramas fara cuvinte.Se vede foarte bine evolutia ta in timp,pe masura ce ai cusut ,ai lucrat modele tot mai complexe.Te felicit pentru toate lucrarile alese.Mi-a facut o deosebita placere sa iti admir lucrarile,una mai frumoasa decit cealalta.felicitari. :no1:
dory
dory


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de cammy Mar Apr 21, 2009 9:27 am

Hristos a inviat!
cammy
cammy


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de piacel Joi Apr 23, 2009 11:04 am

Multumesc foarte mult CRINA , CORINA si DORY pentru atentia acordata galeriei mele. Aprecierile voastre ,desi exagerate si nemeritate, constituie pentru mine un suport moral inestimabil.
Aduc aici multumiri si doamnelor CATINCA ,GETASART ,HYAVIV ,ALINA ,GEORGETA-NICOLINA si CAMMY pentru urarile de 'Paste", la randul meu dorindu-va multa sanatate, multa fericire,bucurii si succese in tot ce intreprindeti!
Domnul fie permanent cu voi!
piacel
piacel


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Irina Joi Apr 23, 2009 10:58 pm

Draga Piacel, eu galeriile le parcurg pe toate cu mare atentie, insa unele imi dau mai mult de gindit. Bineinteles ca si numarul lucrarilor tale este considerabil, fata de noi ceilalti. In plus, o mare parte din noi ne cunoastem cu mult timp inainte de a fi macar infiintat acest forum. De aceea Geta a spus ca ne-am strins aici, in sensul ca ne-am regasit si bineinteles ca am primit cu mare drag si cu bratele deschise orice membru nou al comunitatii.
Avind in vedere ca nu ne cunoastem atit de bine, si ca ai o galerie impresionanta, chiar nu am putut face comentarii si aprecieri din primul moment. Probabil ca ar fi trebuit sa citez fiecare model in parte si sa iti pun intrebari, acum constat ca poate nu ti-ar fi facut placere sa fii intrebat despre lucrarile tale. Deci mai bine ca m-am abtinut la inceput.
Ansamblul lucrarilor tale este fascinant. Si evolutia modelelor, si realizarea si inramarea. Unele modele le am si eu cumparate si nu le-a venit inca rindul.
Te felicit pentru toate realizarile tale, si iti doresc sa le termini si pe cele 14 pe care spui ca le ai in perspectiva cit mai curind, ca sa iti sporesti colectia si sa poti sa lucrezi si altele cit mai multe, la fel de frumoase ca si cele de pina acum.
:no1: bravo bravo
Irina
Irina


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Tina Dum Apr 26, 2009 5:04 pm

Am parcurs galeria cu mare atentie dar cu mult drag si am admirat modul in care le-ai facut prezentarea . Se vede ca esti un adevarat indragostit a acestei indetltniciri ce o numim noi pictura cu acul. Este superba ,numeroasa foarte variata si complexa . Ai toata admiratia mea. bravo bravo bravo
Tina
Tina


Sus In jos

Piacel - Pagina 2 Empty Re: Piacel

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum