Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crina Flavia - goblen galerie

+74
vanda
dia
Gica
marilivm
valkia
Oana-T
amicuta
udroium
Karm3n
visan13
Emanuela27
lilianna
ramonazaha
hannane
iulicutza
GetaM
ginabreazu
emilia.d
CRIS_DEA87
Felicia
rudi
ileana63
Cris
anasstasia
delia
katy85
elenav
Delia Elena
LALUNA
LIVIA
iuli
petrunela
cherie
ANIKO
vasi52
mazurnadin
jluciana
Vio
ile
gobelin
videcor
geta1970
Brindela
Iarina
margareta_
rose
Miha60
Lora
michele
hyaviv
getasart
dory
piacel
ralinush
ileana-cosanzeana
Georgeta
Odette
Mary
Corina
Nelik
valexya
nicolina
catalina
cammy
duchess
Simona D.
Tina
Avram
catinca
geta
gabi74
Irina
Petro
crina
78 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Corina Dum Mar 08, 2009 5:04 pm

Da, da , Crina, sunt foarte reusite si grele modelele cusute de tine.
Te felicit din inima. bravo

Corina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Dum Mar 15, 2009 8:35 pm

Ai o colectie cu modele destul de marisoare, felicitari!Le astept si inramate,in special Trandafiri .
Mary
Mary


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Odette Sam Mar 21, 2009 5:51 pm

Crina draga, felicitari pentru galerie!! Mie imi place f. mult Iarna in Muntii Apenini. L-am vazut si eu la Goblen set, dar nu m-am incumetat la el.
Odette
Odette


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Sam Mar 28, 2009 9:35 am

uite-l


Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Pozecasa006


Ultima editare efectuata de catre crina in Lun Noi 23, 2009 2:17 pm, editata de 3 ori
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Sam Mar 28, 2009 9:42 am

ma am doua.

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Pozecasa002


Ultima editare efectuata de catre crina in Lun Noi 23, 2009 2:16 pm, editata de 1 ori
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Sam Mar 28, 2009 9:44 am

acuma, sa ma scuzati de proasta pricepere la facut poze, dar no......asta e.......nu toti stiu sa faca poze.

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Fluturi


Ultima editare efectuata de catre crina in Mar Feb 09, 2010 11:45 am, editata de 1 ori
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Petro Sam Mar 28, 2009 9:59 am

Flavia, fluturasii sunt minunati! Felicitari pentru rame! trandafirii in vase orioentale imi plac in mod deosebit cum i-ai inramat!
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Sam Mar 28, 2009 10:10 am

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Trandafiri


Ultima editare efectuata de catre crina in Mar Feb 09, 2010 11:48 am, editata de 1 ori
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Sam Mar 28, 2009 10:15 am

Forte frumos le-ai inramat pe toate, felicitari! Si la Iarna ai gasit o rama interesanta si deosebita.
Imi place cum arata si fluturasii, si modelul si cum le-ai potrivit culorile cu rama si passepartout-ul. floare bravo
Irina
Irina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de nicolina Sam Mar 28, 2009 10:15 am

Wow , dar stiu ca ti-ai marit colectia ,trebuie sa i-au o cafea sa ma trezesc cafea ,felicitari bravo bravo si mult spor . :3:
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Sam Mar 28, 2009 10:18 am

Crina, ai sters trandafirii neinramati de pe prima pagina? Am vrut sa ma uit la chenarul cel negru sa vad cum arata neinramat. scratch
Nu imi dau bine seama cu erau, asa ca trebuie sa te intreb: asa ai vrut tu sa se vada chenarul? Parca putin mai lat mergea passepartout-ul la ei, dar daca nu vad prima imagine s-ar putea sa spun prostii Bataie
Irina
Irina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Sam Mar 28, 2009 10:24 am

da, i-am sters, deoarece acolo e singura poza cu ei neinramati si nu am reusit sa il spal inainte, si nu aratau prea grozavi.
Irina, cit despre linia neagra, modelul era imprimat si asa era linia. Efectiv nu era dreapta, si am incercat sa cos drept dar se vedea dedesupt linia, asa ca am inceput sa cos dupa linie.
Stiu ca nu arata grozav, dar ce sa fac.
E doar primul goblen pe care am invatat sa cos.
Si am uitat sa ii specific la mesterul care le-a inramat sa puna paspartoul sa nu se vada linia neagra, si a iesit cum a iesit.
Asta e.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Georgeta Sam Mar 28, 2009 11:04 am

Imi plac toate goblenurile tale si ramele pe care le-ai ales, insa trandafirii in vase orientale m-au dat pe spate. Arata perfect inramati astfel. Felicitari si la mai multe! thumbs up bravo
Georgeta
Georgeta


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Sam Mar 28, 2009 11:15 am

Pai Crina, nu-i bai, ca passepartout-ul se schimba cel mai usor. Si este si relativ ieftin. Poti merge inapoi la om si sa il rogi sa iti schimbe pass-ul cu unul mai marisor, cel putin pina la chenar. Ai sa vezi ca se va schimba aspectul. Un pass marisor costa in jur de 5 lei pe la noi pe aici.
Modelul este foarte frumos, si ii sta bine si cu rama.
Irina
Irina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Sam Mar 28, 2009 11:27 am

sa stii ca asa am sa fac, dar numai dupa ce ma recuperez, ca acum nu mai am timp pentru el.
Mi-ai dat o idee buna.
Crezi ca ar arata mai bine?
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Sam Mar 28, 2009 11:46 am

In mod cert, eu am vazut asta la cosuletul meu, cind i-am marit pass-ul s-a vazut diferenta. Modelul tau e destul de mare ca sa suporte un pass mai lat.
Inca o data iti urez sa treci cu bine prin operatie si sa te insanatosesti repede love
Irina
Irina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de ileana-cosanzeana Sam Mar 28, 2009 12:32 pm

superbi fluturasii!!!!!
felicitari insa si pt restul lucrarilor!
ileana-cosanzeana
ileana-cosanzeana


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de duchess Sam Mar 28, 2009 2:52 pm

Crina , felicitari pentru alegerea ramelor pentru goblene !
Cel cu fluturi imi place si mie mult ! 🇬🇼
duchess
duchess


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Sam Mar 28, 2009 5:49 pm

Crina sunt toate deosebite!
Mary
Mary


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de catinca Sam Mar 28, 2009 6:01 pm

Foarte frumoase Crina!Felicitari! thumbs up
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de ralinush Dum Mar 29, 2009 9:06 pm

Sunt absolut deosebite lucrarile tale Crina! Ai cu ce te mandrii! Felicitari! floare
ralinush
ralinush


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de valexya Lun Mar 30, 2009 2:06 am

eu le subscriu pe fete crina.... bravo bravo bravo ca toate su pretioase si frumos inramate.....
si sa ai mult spor in continuare
valexya
valexya


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de piacel Mar Mar 31, 2009 9:50 am

Crina,te vreau cal de cursa lunga!(sper ca exprimarea sa nu te deranjeze).Ca urmare,iti recomand sa alternezi lucrarile complexe asa cum sunt ale tale ,cu altele mai simple care sa te destinda ,sati reincace bateriile cum se spune .Ca sa o duci pana la adanci batraneti.Lucrarile tale sunt minunate superbe si f.complexeFelicitari! thumbs up thumbs up thumbs up
piacel
piacel


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Vin Apr 03, 2009 9:42 am

superbe Crina.Imi place cum le-ai inramat ,pot sa te intreb unde?
te intreb pt ca vad ca esti oradeanca si vreau sa le duc si eu pe ale mele . bravo
dory
dory


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de nicolina Vin Apr 03, 2009 9:45 am

Dory vezi ca este pe calea Clujului un atelier , care este deschis de la 09:00 la 18:00 , samabata si duminica inchis .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Nelik Vin Apr 03, 2009 10:49 am

Felicitari Crina,ai reusit sa-ti inramezi si celelalte goblenuri.Toate sunt deosebite.! bravo
avatar
Nelik


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum