Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crina Flavia - goblen galerie II

+72
Camelia
delia
EllaB
d_gianina
munteanu elena
Daniela
Nelik
ioanaviorela
iulia
minzu.nadia
LALUNA
carro9
balan.petruta
andra
Elza
mihaela.michaela
daniela.oanca
filipcarol
soranah
Maria_ct
alina
CarmenP
nicoleta
aneta
vasi52
raluca
Liliana_ct
dory
Edith
lilianna
katy85
Lora
cristi21
Olivia Chirobocea
amira_edu
micaela gh
ANIKO
Ruxandra
veraelyazji
irinamaria
violin_aur
lacramioara
rose
Sara
Rossana
Karm3n
ina_bubulina
Oana-T
ile
michele
Gica
valkia
Delia Elena
Iarina
anasstasia
Lili
Miha60
duchess
CRIS_DEA87
catinca
LIVIA
nicolina
drama queen
hyaviv
Mary
Petro
ginabreazu
Cris
Brindela
crina
nuti09
gobelin
76 participanți

Pagina 36 din 38 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Mary Mar Oct 28, 2014 10:00 am

Felicitari pentru finalizarea modelului. Am urmarit cu mare placere serialul cu final fericit.
I love you bravo I love you

Mary


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mar Oct 28, 2014 10:39 am

Ma bucur ca v-a placut serialul nostru hi hi hi

Miha, multumesc frumos de vizita si de cuvintele tale. Acum sunt in cautarea unui model, deci nu am nimic inca pregatit.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mar Oct 28, 2014 12:07 pm

Aceasta e rochita data cadou.


Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 30nhqau
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mar Oct 28, 2014 12:10 pm

Sii\ aceasta e Tinkerbell, cusuta pentru micuta mea., Acum mai trebuie doar rama aleasa.



Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Zspv03
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de nuti09 Mar Oct 28, 2014 12:39 pm

Felicitari pentru finalizarea domnitei, a iesit superba! dar imi plac si miniaturile! Abia astept sa vad ce urmeaza, sper ca acel triptic cu maci!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de hyaviv Mar Oct 28, 2014 2:38 pm

Felicitari crina!!! pt tot..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Delia Elena Mar Oct 28, 2014 3:47 pm

Coincidenta sau nu, eu aseara am desfacut o sticla de sampanie, parca presimteam surpriza de azi hahaha Sincere felicitari, Crina, pentru finalizarea cuconitei, este minunata ! Imi plac foarte mult si miniaturile si abia astept sa vad cum o vei inrama pe Tinkerbell ( si eu am o slabiciune pentru ea, la fel ca micuta ta hahaha parca am fi de aceeasi varsta )
Delia Elena
Delia Elena


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de delia Mar Oct 28, 2014 4:49 pm

Felicitari draga Crina pentru tot ce ai realizat pana acum. Domnita ta a iesit tare bine. Cred ca abia astepti s-o inramezi. Spor in continuare la tot ce vei alege sa faci.
delia
delia


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mar Oct 28, 2014 5:16 pm

De inramat, nu stiu cind ii vine randul, pentru ca mai am vreo 20, cel putin care isi asteapta rindul.Oricum, e scumpa rau o rama din lemn pentru ea, dar mai bine mai asteapta decit sa ii pun o rama naspa.

Multumesc pentru cuvintele voastre.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de ile Mar Oct 28, 2014 7:15 pm

Felicitari Crina pentru tot ce ai lucrat dar mai cu seama pentru duduita .
ile
ile


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Irina Mier Oct 29, 2014 11:51 am

Felicitari pentru cele trei noutati din galerie!
Mie imi place rochita cel mai mult, iar rama aleasa i se potriveste perfect. Sint curioasa si cum va arata Tinkerbell inramata.
Doamna de la Golden Kite a iesit destul de bine, dar nu stiu de ce mi se pare putin "pufoasa", parca delimitarile suprafetelor nu sint chiar in regula. Simt ca ceva s-a pierdut fata de tablou, chiar daca per ansamblu e un goblen de un nivel ridicat, profesionist. Doamna turcoaz prelucrata de Donna mi se pare mai frumoasa, mai expresiva si mai detaliata, imi place mult mai mult, de fapt, mi-a ramas pe retina ca unul dintre modelele preferate dintre cele finalizate recent in forum. inimi
Irina
Irina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mier Oct 29, 2014 1:36 pm

S-ar putea sa fie si din cauza pozei Irina, deoarece in realitate, si mai ales dupa ce l-am calcat si-a revenit. Oricum, imi sustin parerea legaa de gherghef. Iese intr-un fel modelul daca il cosi pe un gherghef mic rotund, si altfel pe unu mare dreptunghiular.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Irina Mier Oct 29, 2014 1:55 pm

Probabil pentru ca era necalcat. Tu lucrezi foarte ingrijit si am presupus ca e vina prelucrarii.
Si eu am simtit diferenta cind am trecut de la rama la gherghef rotund si acum am tendinta chiar sa folosesc gherghefuri cit de mici permite modelul. Bataie
Irina
Irina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mier Oct 29, 2014 1:58 pm

Din pacate si eu snt asa. Cos pe unul mic rotund, pentru ca pot sa il iau cu mine, ca altfel nu as putea coase asa mult. Sper ca la urmatorul sa nu mai ai impresia asta si sa iasa mai bine.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de dory Mier Oct 29, 2014 3:22 pm

foarte frumoasa domnita,imi place inclusiv tenul . I love you bravo
Ce frumos ai inramat rochia pt salon,sunt curioara ce rama vei alege pt Tinkerbell. bravo
dory
dory


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mier Oct 29, 2014 7:49 pm

Multumesc Dory de vizita. O sa caut o rama simpla, si de efect. Sper sa gasesc.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Maria_ct Mier Oct 29, 2014 8:25 pm

Felicitari pentru goblenul terminat,a iesit foarte,foarte frumos dar si pentru miniaturi!Mult spor in continuare! I love you
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 30, 2014 4:05 pm

crina a scris:Gata. Cu rusine vin cu ea, am promis ca vin saptama trecuta cu poza, dar nu am reusit. Sper sa va placa ce a iesit. Eu sunt multumita.





Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Esqek6

Felicitari, Crina! A iesit foarte frumos, nu stiu cum poti sa te abtii si sa nu o duci imediat la inramat... thumbs up
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Joi Oct 30, 2014 6:57 pm

Pretul inramarii ma tine pe loc Nadia.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Camelia Joi Oct 30, 2014 9:29 pm

Felicitari, a iesit super. Imi place muuuult.
Camelia
Camelia


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de anasstasia Lun Noi 03, 2014 8:40 pm

Modelul nu este unul mare si cum sunt multe detalii poate de aceea are un aspect putin pixelat/sters. Este genul de model care arata perfect de la o distanta de 1-2 m. Modelul este insa foarte reusit, iar pielea care creeaza in general probleme mari a iesit foarte bine! Te felicit Crina pentru finalizarea lui.

Te-ai hotarat ce urmeaza?
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de nicoleta Lun Noi 03, 2014 9:32 pm

Felicitari, Crina! E deosebit de frumos.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mar Noi 04, 2014 10:08 am

Anastassia, da, m-am hotarat. Cos prelucrarea ce a facut-o Gobelin pentru mine, cu macii, si o mirabilia, cind imi sosesc atele si pinza.

Multumesc frumos de vizita fetelor.
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de anasstasia Mar Noi 04, 2014 8:57 pm

Aaaaaa, mult spor la noul proiect. Cat estimezi ca o sa dureze?
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de ioanaviorela Mier Noi 05, 2014 1:16 am

felicitari pentru finalizare, este foarte frumos! buchet
ioanaviorela
ioanaviorela


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de crina Mier Noi 05, 2014 2:06 pm

anasstasia a scris:Aaaaaa, mult spor la noul proiect. Cat estimezi ca o sa dureze?

Un an hahaha , sper sa termin mai repede. Desi la prima impresie, cind te uiti la maci zici ca nu e mult de cusut, dar sunt mariiii, si asta e greu.

Multumesc IoanaViorela buchet
crina
crina


Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 36 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 38 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum