Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vand kituri Krif

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

25032013

Mesaj 

Vand kituri Krif - Pagina 2 Empty Vand kituri Krif




Azi-noapte, dupa o indelunga deliberare, am hotarat sa vand kit-urile de goblen pe care le am. Voi pastra doar Lanarte. Motivul? Este evident ca nu voi avea timp sa cos, imi ia cateva saptamani sa cos o felicitare si timpul liber se imputineaza de la o luna la alta, asa ca intr-un elan de realism am luat aceasta decizie.
ma grabesc sa postez mesajul ca sa nu ma razgandesc. :lacrimi:


carro9


Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Vand kituri Krif :: Comentarii

LALUNA

Mesaj Dum Apr 21, 2013 6:48 pm Scris de LALUNA

Am si eu un stoc destul de consistent de la Krif... Succes, Adina! Sa ne dai de stire cum merge "afacerea"... Pupici

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Apr 21, 2013 8:25 pm Scris de Irina

carro9 a scris:Se pare ca pana la urma intentiile mele bune n-au dus nicaieri... tot eu le voi lucra hi hi hi

Stai linistita, si kiturile mele tot la mine pe stoc au ramas. Se pare ca orientarea recenta a goblenistilor este spre prelucrari mai complicate si deci firele si pinza pot fi recuperate cu succes. Reprezinta o economie substantiala, oricum, fata de firul cumparat din magazin.

Sus In jos

scarlet47

Mesaj Lun Apr 22, 2013 7:40 am Scris de scarlet47

Modelele sunt f. frumoase. Am cumparat de curand unul mai micut de la ei.Pacat ca atele si panza sunt execrabile. Atele sunt pline de noduri iar panza se inmoaie si se intinde.
Mare pacat de modelele atat de frumoase.

Sus In jos

anasstasia

Mesaj Lun Apr 22, 2013 8:30 am Scris de anasstasia

Eu o parte din kit-urile mele am reusit sa le vind pe site-ul sunphoto (il gasesti la mine in semnatura). Daca vrei sa le vinzi poti incerca si acolo.
Si mie mi s-a rupt inima cind le-am vindut desi stiam ca nu le voi mai lucra si le tineam degeaba. Acum imi pare bine ca am ales corect.
Eventual, daca vrei te pot ajuta postind pe site pozele tale cu toate detaliile si sa dau datele tale de contact cui este interesat.

Sus In jos

carro9

Mesaj Lun Apr 22, 2013 8:58 am Scris de carro9

Multumesc pentru pont Anasstasia! Daca nu reusesc aici, o sa-mi fac cont acolo, nu pare complicat. Pupici

Sus In jos

carro9

Mesaj Lun Apr 22, 2013 9:03 am Scris de carro9

Scarlet acum vazut mesajul tau. M-am uitat la ate si n-am vazut noduri iar panza este foarte apretata. Eu le vand ca nu am timp sa le mai lucrez, singurul motiv!

Sus In jos

LALUNA

Mesaj Lun Apr 22, 2013 11:19 am Scris de LALUNA

Nici eu nu am comentarii negative privitoare la atele si panza Krif, problema mea e aceeasi ca a ta, Adina: nu mai am timp pentru ele, in ideea ca mi s-au schimbat prioritatile la cusut...

Sus In jos

carro9

Mesaj Sam Mai 11, 2013 4:29 pm Scris de carro9

De-abia acum am vazut intrebarea ta Lili legata de panza, iti raspund saptamana viitoare cand ajung in Bucuresti

Sus In jos

avatar

Mesaj Dum Oct 06, 2013 8:44 am Scris de Nelik

Carro9,cum stai cu vanzarea kit urilor?

Sus In jos

carro9

Mesaj Dum Oct 06, 2013 10:35 am Scris de carro9

Nelik, n-am vandut niciunul. Asa ca daca te intereseaza, sunt toate disponibile!

Sus In jos

aneta

Mesaj Dum Oct 06, 2013 12:51 pm Scris de aneta

Unde pot vedea ce kituri ai de vanzare?

Sus In jos

Lili

Mesaj Dum Oct 06, 2013 1:57 pm Scris de Lili

Pe pagina precedenta Aneta ! Hai curaj !
lalele face cu ochiul 

Sus In jos

carro9

Mesaj Dum Oct 06, 2013 2:06 pm Scris de carro9

Lili, multumesc de ajutor! Pupici 

Fetelor, kit-urile sunt nedesfacute si la un pret redus destul de mult fata de pretul normal de vanzare. Va astept sa-mi spuneti pe care doriti sa-l lucrati zimbet 

Sus In jos

raluca

Mesaj Joi Oct 31, 2013 11:47 am Scris de raluca

Salutam cu respect fetele-albinutele! Carro, mai este valabila oferta de aici? Daca da, as vrea eu sa iau primele trei doamne. Se mai poate?
Si-mi sta sufletul si la " Tango..." , dar ma mai gandesc... plinge 
Pupici

Sus In jos

avatar

Mesaj Dum Noi 03, 2013 1:36 pm Scris de Nelik

Carro,imi spui te rog ce dimensiuni au kit-urile la a doua serie de doamne (cele 4 ) ?
Ma bate gandul sa le cumpar,doar vine mosul,nu ?

Sus In jos

carro9

Mesaj Dum Noi 03, 2013 4:51 pm Scris de carro9

Nelik, pe 3 dintre ele scrie 1250x200 si pe unul 250x200. Cred ca este corect 250x200. Daca te hotarasti, ti le trimit ca gandul de repede, nu trebuie sa astepti mosul zimbet 


Sus In jos

avatar

Mesaj Dum Noi 03, 2013 5:00 pm Scris de Nelik

sunt hotarata gata,am zis

Sus In jos

Irina

Mesaj Vin Oct 31, 2014 7:05 pm Scris de Irina

Buna, Adina! Mai este valabil anuntul tau? Daca doar o parte dintre kituri mai sint de vinzare, te rog sa-mi spui prin PM pe care sa le sterg din lista.

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Mai 28, 2017 3:58 pm Scris de Irina

Buna, Adina! Data trecuta inca era valabil anuntul, dar au trecut trei ani de atunci. Ai mai dat din ele? Ai incercat sa le vinzi si pe alte site-uri?

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum