Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

+74
marinela
lilianna
Camelia
jamira
ginabreazu
Gica
violin_aur
cristi21
ile
MONICA-P
LIVIA
d_gianina
munteanu elena
mihaela.michaela
carro9
anda
ioanaviorela
nicoleta
aneta
LALUNA
anasstasia
nuti09
amicuta
Karm3n
minzu.nadia
daniela.oanca
CarmenP
Elza
claudette
Rossana
gobelin
Lili
Maria_ct
lucia
valkia
Delia Elena
azzura
popescumelinda
Cris
Cristina
Simona D.
videcor
vasi52
rose
elenav
HERMYNNA
Tina
margareta_
Miha60
Avram
Lora
dory
getasart
catalina
catinca
michele
mazurnadin
hyaviv
geta1970
Georgeta
piacel
gabi74
duchess
ralinush
nicolina
cammy
Nelik
geta
Mary
Petro
valexya
crina
Corina
Irina
78 participanți

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de nuti09 Sam Noi 22, 2014 1:01 am

Ce frumoase sunt! Felicitari,Iulia!

nuti09


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de iulia Sam Noi 22, 2014 1:21 pm

Multumesc frumos sarut
iulia
iulia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de andra Sam Noi 22, 2014 1:37 pm

Super...casuta e pe panza pt goblen?
andra
andra


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de iulia Dum Noi 23, 2014 8:54 am

andra a scris:Super...casuta e pe panza pt goblen?
Nu Andra.Este o panza foarte deasa,aproape ca panza de pansamente.
iulia
iulia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Dum Noi 23, 2014 10:59 am

felicitari Iulia,ai adaugat galeriei tale 2 modele minunate. I love you
dory
dory


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de Ioana Dum Noi 23, 2014 10:12 pm

O super galerie, felicitari
Ioana
Ioana


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de silvia Lun Noi 24, 2014 12:23 pm

Iulia, ma bucur mult ca am reusit sa-ti revad galeria si ce ai mai lucrat in ultima perioada.
Goblene deosebite, frumos lucrate dar si prezentate, offf ce ma oftic ca nu reusesc sa fac si eu niste poze reusite.
Toate imi plac, ai gusturi, multe felicitari si sa te tina ochisorii sa poti lucra cat mai multe
I love you I love you imbratisare
silvia
silvia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de iulia Mier Apr 08, 2015 1:28 pm

Dorinta
Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Xyfde
In sfarsit l-am finalizat.A mers greu pentru ca am trecut printr-o perioada grea,
Sunt sase zile decand scumpa mea surioara ne-a parasit.La 51 de ani a plecat printre stele dupa o lunga suferinta.Ma doare si mi-e dor.
iulia
iulia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de marinela Mier Apr 08, 2015 5:50 pm

Minunate goblene ai cusut, Iulia draga! Felicitari!

Sincere condoleantze pentru surioara ta!

Marinela
marinela
marinela


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de Lili Mier Apr 08, 2015 8:33 pm

Foarte frumos !
Imi pare tare rau pentru pierderea suferita ! Sincere condoleante !
Lili
Lili


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de Camelia Joi Apr 09, 2015 8:49 am

Felicitari Iulia, toate sunt deosebite.
Camelia
Camelia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Vin Apr 10, 2015 9:20 pm

Iulia, greu moment ai avut in viata ta. Condoleante sincere, Dumnezeu s-o odihneasca in pace.
Goblenul e foarte reusit. Felicitari.
valkia
valkia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de iulia Dum Apr 12, 2015 3:52 pm

Va multumesc frumos.
Sa avem parte de sanatate.Este cel mai important.
iulia
iulia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de silvia Lun Apr 13, 2015 2:18 pm

Rodica, condoleante si Dumnezeu sa o ierte pe sora ta.
Foarte dureroase asemenea momente di viata, sa-ti ajute bunul Dumnezeu sa le treci mai usor.
Goblenul e foarte reusit, imi place.
Sanatate si incearca sa-ti ocupi timpul liber cu goblenul in mana , vei trece mai usor, iti indeparteaza gandurile urate.
silvia
silvia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de aneta Lun Apr 13, 2015 2:28 pm

Rodica, condoleante pentru pierderea suferita,
Ai dreptate, cea mai de pret este sanatatea.
Poate ca si sfatul Silviei te-ar putea ajuta.
aneta
aneta


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de d_gianina Sam Apr 18, 2015 1:44 pm

E foarte frumos goblenul tau! Imi pare rau pentru pierderea suferita!
d_gianina
d_gianina


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de iulia Mier Sept 23, 2015 9:08 am

Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase.Au trecut mai bine de cinci luni decand nu am mai trecut pe aici si nici cu goblenul nu ma laud.Nu am prea lucrat.Am demult inceput Vara margaretelor de la Rogoblen.Am avut intre timp si evenimente frumoase in viata mea dar bolile m-au doborat si fiind lipsita de energie "acul fermecat"m-a parasit.Nu stiu daca vremurile cand lucram cu atata spor se vor intoarce dar ma bucur ca am avut aceasta pasiune in viata mea.Va pup si va doresc sa aveti parte de tot ce va doriti in viata voastra.Multa sanatate.
iulia
iulia


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mar Feb 28, 2017 9:26 pm

La multi ani, Rodica!
Multa sanatate iti doresc si liniste sufleteasca!
Asteptam vesti de la tine... Imi doresc foarte mult sa aud ca ti-ai refacut santatea si ca esti mai bine. Daca ai lucrat sau nu intre timp la goblen, este mai putin important decit sa fii tu sanatoasa si in putere. imbratisare

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Tortur10
Irina
Irina


Sus In jos

Iulia (Raza de soare) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Iulia (Raza de soare) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum