Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tema de Dragobete

In jos

08022015

Mesaj 

Tema de Dragobete Empty Tema de Dragobete




Noua tema vizuala este destinata Dragobetelui, Ziua Indragostitilor romaneasca.
Mai intii o sa spun cui apartin goblenurile din antet.
Irisii - Tatiana (VarTat)
Macii - Rose
Elfita - Crina
Covorasul pe care sta asezata mascota forumui, in imaginea de bun-venit, este crosetat de Nadia Minzu.
Multumesc!

In respectul drepturilor de autor, multumesc urmatorilor designeri: Kim B, Dina poserwelt, Delicious Scraps, Digiscrapange, Akizo, Au coin de l'objectiv, Tigroune. Cu siguranta am pierdut citiva pe drum, imi cer scuze si daca cineva isi recunoaste creatia, voi corecta.
Fontul folosit este Bebas. Multumesc si lui Wisdom pentru tema de la care m-am inspirat.

Daca intimpinati probleme, sau considerati unele modificari necesare, va rog sa-mi spuneti. flori


Ultima editare efectuata de catre Irina in Lun Apr 20, 2015 7:44 am, editata de 1 ori
Irina
Irina


Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Tema de Dragobete :: Comentarii

andra

Mesaj Dum Feb 08, 2015 1:53 pm Scris de andra

ris credeam ca am intrat pe alt forum

Sus In jos

andra

Mesaj Dum Feb 08, 2015 1:54 pm Scris de andra

ma obisnuiesem cu formele de dinainte...acum scrisul mic si multe detalii ma cam ametesc

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Feb 08, 2015 2:00 pm Scris de Irina

Scrisul are aceeasi dimensiune ca si inainte, dar este alt font. Pot sa-l mai maresc un pic.

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Feb 08, 2015 2:04 pm Scris de Irina

Am marit scrisul, dar nu stiu daca se mai vede bine meniul de navigare. Acasa Portal Galerie etc, cel din partea de sus a paginii. Nu cumva se aseaza peste casuta de cautare?

Sus In jos

andra

Mesaj Dum Feb 08, 2015 2:06 pm Scris de andra

nu

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Feb 08, 2015 2:07 pm Scris de Irina

O sa-l las asa, sa vedem daca mai apar reclamatii. Mersi, Andra!

Sus In jos

VarTat

Mesaj Dum Feb 08, 2015 2:28 pm Scris de VarTat

Bravo, Irina ! Mie imi place tema Dragobetele si cum arata acum forumul. Eu cred ca ne vom obisnui repede cu el. Mandra de Irisii mei zimbet

Sus In jos

VarTat

Mesaj Dum Feb 08, 2015 10:30 pm Scris de VarTat

Nu stiu cum la voi, dar la mine incepind de azi nu mai pot cauta nimic pe forum. imi spune eroare permanent, cica nu sunt inregistrata??????. Nici macar nu am putut sa caut tutorialul cu probleme forumului. am scris aici pentru ca aici am reusit sa intru .

Sus In jos

Irina

Mesaj Lun Feb 09, 2015 4:28 am Scris de Irina

Tatiana, cred ca am rezolvat. Te rog sa incerci din nou si sa ma anunti daca inca mai intimpini probleme. Imi pare tare rau, mai apar si erori neprevazute. rusinat

Sus In jos

minzu.nadia

Mesaj Lun Feb 09, 2015 11:31 pm Scris de minzu.nadia

DEoarece am si eu Irisii cusuti, imi voi imagina ca sunt si ai mei in imaginea forumului vulpita In general - da! imi place noua imagine a foumului...

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum