Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O noua sansa de a castiga o rama Rosca's oferind un raspuns corect la urmatorul nostru concurs pe Facebook

In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

O noua sansa de a castiga o rama Rosca's oferind un raspuns corect la urmatorul nostru concurs pe Facebook :: Comentarii

Framemacher

Mesaj Sam Oct 24, 2015 2:16 am Scris de Framemacher

Concursul s-a terminat. Trebuie sa recunosc ca numarul participantilor si calitatea lor m-au uimit. Desi aparent simpla, intrebarea din concurs era de fapt inselatoare. Am fost inspirat in formularea ei de desele confuzii pe care le fac oamenii de arta romani atunci cand vorbesc despre ramele spaniole. Spre marea mea satisfactie cititorii si fanii mei au recunoscut corect ramele spaniole ceea ce mi-a demonstrat pentru prima oara, in mod convingator, ca eforturile mele nu au fost zadarnice si ca web siteul, blogul si pagina mea de Facebook sunt citite si studiate cu atentie de un numar de pasionati ai ramelor, printre acestia numaranduse si multe gobleniste.

Sus In jos

Irina

Mesaj Lun Oct 26, 2015 1:44 pm Scris de Irina

Frumoasa rama. Felicitari pentru initiativa!

Concursuri care nu se desfasoara pe Facebook nu organizati?

Sus In jos

Framemacher

Mesaj Mar Oct 27, 2015 5:51 pm Scris de Framemacher

Irina,

Vad ca raspunsul meu nu s-a "lipit" bine si s-a pierdut. Ziceam ca nu organizez dar pot sponsoriza, ceea ce e aproape acelasi lucru.

Sus In jos

Irina

Mesaj Mar Oct 27, 2015 7:24 pm Scris de Irina

Eu pe Facebook nu mai intru si de ani buni si nu voi mai intra vreodata. Pe blog ar fi altceva - ma gindeam ca poate mai sint ca mine - desi vad ca exista o migratie masiva a populatiei spre Facebook. Un simptom care se va calma si la noi cit de curind, cum s-a intimplat afara de acum citiva ani.

Deocamdata in forum nu avem posibilitatea de a organiza un concurs, din motive de sanatate. Am aminat toate activitatile pina la anul...

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum