Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ile (Ileana) - goblen galerie

+84
andra
aneta
Maria_ct
Rosa
jamira
valkia
carro9
Daniela
nicoleta
Nelik
ioanaviorela
minzu.nadia
IuliaMedeea
violin_aur
lacramioara
popcris72
katy85
Crissy86
ina_bubulina
visan13
Sara
ANIKO
Rossana
flory
Lili
Olivia Chirobocea
Iarina
Ruxandra
lucia
Cris
Irina
melania
Karm3n
micaela gh
CRIS_DEA87
nuti09
Oana-T
Gica
amicuta
geta1970
anasstasia
Corina
ginabreazu
GetaM
LALUNA
lilianna
Antonia
elenav
Tina
Delia Elena
rose
marilivm
Simona D.
cherie
duchess
azzura
getasart
Vio
margareta_
catalina
teo
Georgeta
mazurnadin
Lora
emilia.d
michele
rudi
vasi52
Avram
dory
nicolina
Miha60
valexya
Mary
crina
videcor
HERMYNNA
geta
catinca
hyaviv
Petro
gabi74
ile
gobelin
88 participanți

Pagina 34 din 34 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34

In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Vin Sept 30, 2016 2:16 am

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 2duw64o

ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Vin Sept 30, 2016 3:57 am

Wow...superbe... Foarte frumoase, toate...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Camelia Vin Sept 30, 2016 8:15 am

Scumpa mea felicitari bravo superbe, mult spor Pupici
Camelia
Camelia


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Maria_ct Sam Dec 03, 2016 9:26 pm

Foarte interesante goblenurile si mai ales incadrarea,felicitari,Ile! I love you
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Mar Ian 31, 2017 3:33 pm

hi hi hi

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 2e4b43s
ile
ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Mar Ian 31, 2017 6:04 pm

Sa inteleg ca te-ai cusut in oglinda, nu?
Haioasa foc doamna "lady".
valkia
valkia


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Mar Ian 31, 2017 6:14 pm

Observi ce fidel reda oglinda mea imaginea? hi hi hi
ile
ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Mar Ian 31, 2017 6:17 pm

"Oglinda, oglinjoara, cine-i cea mai frumoasa din tara?"
valkia
valkia


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Mar Ian 31, 2017 6:20 pm

Foarte frumos modelul lucrat... E atat de simpatic...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Mar Ian 31, 2017 6:22 pm

Multumesc Rosa
ile
ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de aneta Mar Ian 31, 2017 8:07 pm

ile a scris:hi hi hi

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 2e4b43s

Ile draga, te caracterizeaza alegerea facuta. Haioasa si plina de viata...chiar ca tine.

Dar...fata de masa(pe care abia acum am vazut-o - spre rusinea mea) m-a dat pe spate, zau! Este MINUNATA!
aneta
aneta


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ginabreazu Mar Ian 31, 2017 8:56 pm

Ile, m-ai surprins,știind că tu nu te inhami la lucru complicat și cum am lipsit mai mult de pe forum acum cînd am văzut fața de masă pot sa spun că te felicit din suflet,e deosebit de frumoasă,să o folosești sănătoasă...
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Mar Ian 31, 2017 9:33 pm

Multumesc dragelor .Va pupic !
ile
ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Joi Mar 30, 2017 8:07 pm

Bem o cafea pe terasa ? zimbet

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Dscn0111
ile
ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Joi Mar 30, 2017 8:56 pm

Wow...superb goblenul... Foarte frumos...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Vin Mar 31, 2017 9:11 am

Da, Ile, acum ajung. Pastreaza-mi un loc.
Foarte reusit, bine conturat, arata traznet.
valkia
valkia


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Camelia Lun Apr 03, 2017 10:15 am

Imi plac luminoase si culori calde felicitari scumpa mea I love you bravo mult spor Pupici
Camelia
Camelia


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Joi Apr 06, 2017 1:07 pm

In sfirsit ai terminat terasa! Felicitari! I love you
Imi place foarte mult cum ai potrivit culorile, sint vii si se asorteaza foarte bine. Ma bucur si ca ai lucrat-o pe pinza fara caroiaj colorat, s-ar fi vazut mai ales prin marmura de pe jos.
E inceput tare de mult si credeam ca l-ai terminat intre timp si mi-a scapat mie din vedere. Este ca ai facut scaunul si apoi ai stat nitel in el, la o pauza de cafea, inainte sa-l termini?  face cu ochiul

Oricum, in "pauza de cafea" si cit am lipsit eu din forum ai terminat fetele de masa, cu panglici si cu panselute, care sint absolut superbe. Modele complexe, cu simetrie, greu de pozitionat. M-au impresionat foarte mult. Sa le folositi cu placere si sa va bucurati de ele! bravo
Irina
Irina


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Joi Apr 06, 2017 10:37 pm

Da Irina ,in sfarsit terasa mea e gata .Anul asta mi-am propus sa imi fac un pic de ordine prin saculetii cu maimute hi hi hi Lucruri incepute de mult timp ,ate cumparate cu ani in urma , metrii intreci de etamina marunta care asteapta sa fie cusuta, etc .sper sa si reusesc ce mi-am propus.

Multumesc pentru aprecieri ~
ile
ile


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Vin Apr 07, 2017 8:54 pm

Aoleu, si eu de trei luni ma chinui sa fac ordine printre maimutele mele buf Compatimim impreuna, vorba lui Caragiale. Azi am cautat coduri la niste resturi de fire DMC, sint ametita de atita chiorala.
Ma uit in dulap si vad ca am o multime de kituri care nu-mi mai fac asa tare cu ochiul ca atunci cind am dat banii pe ele.O sa vezi tu ce mai te atrage sa lucrezi si ce nu. Iti doresc spor si sa reusesti sa le pui cap la cap pe toate. love
Irina
Irina


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de aneta Dum Apr 09, 2017 5:34 pm

Ile draga, ce dragut loc pe terasa ti-ai creat...perfect pentru o cafeluta.
Felicitari pentru finalizare.
aneta
aneta


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Dum Apr 09, 2017 10:24 pm

Frumoase intentii Ile, sper sa finalizezi cat mai multe lucrari incepute.
Savurez si eu o cafeluta pe terasa ta, e super!
Mary
Mary


Sus In jos

Ile (Ileana) - goblen galerie - Pagina 34 Empty Re: Ile (Ileana) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 34 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum