Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

In jos

Care din felicitarile urmatoare doriti sa fie pe locul I?

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap8%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 8% 
[ 5 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap20%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 20% 
[ 13 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap2%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 2% 
[ 1 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap11%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 11% 
[ 7 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap6%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 6% 
[ 4 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap5%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 5% 
[ 3 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap0%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap20%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 20% 
[ 13 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap8%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 8% 
[ 5 ]
BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_lcap20%BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor I_vote_rcap 20% 
[ 13 ]
 
Total voturi : 64
 
 
Sondaj inchis

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Lun Mar 01, 2010 11:23 pm

Bun găsit în topicul votării felicitărilor concursului ”Prietenie” editia I.

Vă rog frumos si insistent să cititi acest mesaj până la capăt, si să-l recititi ca să nu avem reclamatii.
Ne dorim o votare corectă si eficientă.

Dorim să amintim următoarele aspecte:
- daca după încheierea votării, unii din concurenti ies la egalitate de punctaj, se va repeta votarea doar cu acestia, până iese câstigător doar unul dintre cei cu punctaj egal.
- la jurizare nu se va tine cont de simplitate sau complexitate! Fiecare votant va vota după propriile preferinte si în functie de criteriile numai de el stiute însă, vă rugăm ca înainte de a vota, să tineti cont de respectarea temei a participantilor.
- vor fi 3 felicitări câstigatoare în functie de punctajele obtinute.
- premiul cel mare va fi unul singur, concretizat material.

- dacă una dintre fetele care locuiesc în altă tară decât România va iesi câstigătoare, aceasta ne va indica pe privat, adresa unei rude sau persoane de încredere, care locuieste în tara. Aici va fi expediat coletul cu premiul. Motivul pentru care procedăm asa, credem că este de înteles...
- în cazul în care, se întâmplă ca eu să câstig punctajul maxim, vă anunt că premiul va merge la participantul cu numărul de voturi, imediat urmatorul... si acest lucru se întâmplă din rationamentul că eu ca organizator, nu mi se pare corect să-mi asigur singur premiul. Însă locul în clasamentul votării, mi-l voi păstra. De altfel, amintesc încă o dată că la felicitarea cu care concurez, am mai colaborat cu cineva de pe forum, persoană pe care o voi numi după încheierea votării.

- după închiderea votării, sigur ca se va vedea care sunt felicitarile câstigatoare însă, nu se va sti cine este apartinătorul ei. În legatură cu acest lucru, ne-am gândit să mărim oarecum suspansul.
În ce sens?
Organizatorii vor merge la galeriile fiecărui participant si le vor posta toate pozele felicitării acestuia. Astfel, fiecare dintre voi, va trebui să le vizitati galeriile ca să identificati cine sunt cei trei câstiatori, în functie de punctajul obtinut în urma votării voastre.

De aceea rugăm cei care se stiu câstigatori să nu-si divulge identitatea. Tot în galerii se pot purta discutii referitoare la fiecare felicitare in parte. Iar participantii la concurs, când vor crede că este cazul sau, dacă este cazul, pot scrie si povestea felicitării. Suntem aproape siguri că, fiecare dintre voi, aveti să ne spuneti o povestioară despre ce peripetii ati întâmpinat, cât timp ati lucrat si ati finalizat felicitarea..

De asemenea regretăm că s-au retras din concurs: Geta1970, Iarina si Rudi.

Cum se votează?
Studiati cu atentie toate felicitările, si veti observa că fiecare are aplicat un număr de concurs (în coltul drept jos; numărul este ales aleatoriu. Exemple de numere: P4, P8, P17, etc.)
Unele felicitări au chiar si 2 poze din care una este un detaliu sau o altă pozitie ale aceleiasi felicitări.
După ce ati studiat felicitările, ati analizat si ati decis care este felicitarea dumneavoastră preferată si care merită să câstige conform regulilor concursului, căutati numărul de concurs al felicitării in cauză in sondajul de sus, bifati bulinutza ce are numărul de concurs identic cu al felicitării si apoi apăsati pe butonul TRIMITE VOTUL.
Se poate vota O SINGURĂ DATĂ!
Nu se poate reveni asupra votului. Deci trebuie mare atentie...

Rugăm ca pe private să nu se poarte discutii sau campanii de boicotare a concursului.
Fiecare vot este înregistrat si va fi analizat, si poate fi anulat în cazul fraudei/abuzului.

!!! Sunt 17 felicitări. Vă rugăm să vă asigurati că s-au încărcat toate.

În concluzie, nu se admite niciun mesaj scris în acest topic. În cazul în care apar mesaje, acestea vor fi sterse. Dacă sesizati vreo neregulă în legătură cu postarea felicitărilor sau cu afisarea lor, vă rugăm să folositi topicul de Concurs (http://www.goblenul.com/modele-create-de-noi-f13/)


Ultima editare efectuata de catre gobelin in Vin Mar 05, 2010 11:28 pm, editata de 4 ori
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:07 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P1ae

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P1b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:08 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor 83487092
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:08 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P3a

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P3b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:09 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P4a

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P4b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:10 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P5ak

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P5b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:10 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P6aw

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P6bn
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:10 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P7a

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P7bq
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:12 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor 61495498
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:13 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor 18425299
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:13 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P10r
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:13 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P12ax

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P12b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:14 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P14a

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P14b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:14 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P15a

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P15b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:15 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P16a

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P16b
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de gobelin Mier Mar 03, 2010 12:15 am

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor P17vmv
gobelin
gobelin


Sus In jos

BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor Empty Re: BLOCAT - Concurs ”Prietenie” editia I 2010 - Votarea felicitarilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum