Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tatiana (VarTat) - goblen galerie

+37
ilona
Cristina-Maria
silvia
ANIKO
aneta
Ioni
Camelia
kammelya
catinca
ile
Ioana
d_gianina
anasstasia
marinela
nicoleta
nuti09
andra
EllaB
scarlet47
Oana-T
Nelik
lilianna
Rosa
mihaela.michaela
valkia
catalina
crina
CarmenP
dory
Maria_ct
LALUNA
minzu.nadia
Irina
ioanaviorela
Mary
hyaviv
VarTat
41 participanți

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de ioanaviorela Mar Sept 08, 2015 11:43 pm

felicitari! si mie imi place mai mult cel cu margele

ioanaviorela


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Liliana_ct Mier Sept 09, 2015 9:34 am

Tatiana, multumesc pentru informatii. Panza mea este Aida 11, am incercat sa cos citeva margelute si se vede panza printre ele, deci trebuie o panza putin mai deasa.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Mier Sept 09, 2015 10:26 am

VarTat a scris:Nu prea a mers radiera, Mary. Eu am folosit un creion mecanic cu mina de carbune care scrie foarte subtire si nu se sterge el cu una cu doua. Am tot ros dar nimic schimbari.
Si nu a vrut sa iasa tristete de retinut si de evitat
Mary
Mary


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Mier Sept 09, 2015 1:03 pm

foarte draguti fluturasii,mie imi plac amandoi.Cum vrei sa ii montezi?
dory
dory


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Sept 09, 2015 3:43 pm

Dory, inca nu am decis ce fac cu ei ma gindeam sa ii daruesc cuiva. Cand voi decide cui, am sa vad cum ii montez in rama sau in alt mod.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de nuti09 Joi Oct 01, 2015 11:47 pm

Ce frumoase experimente,Tatiana! Nu ma pot hotari care imi place mai mult! Cel brodat cu ata pare intr-adevar mai fin dar cel cu margele compenseaza prin stralucire si asortarea perfecta! (Si ce rabdare ai avut sa cosi atatea margelute acolo!!!) Astept si eu inramarea, vor fi si mai frumoase!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Dum Oct 04, 2015 3:36 pm

Am terminat si inimioara Parolin  
[/img]]Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 154vfbr[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Dum Oct 04, 2015 3:37 pm

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 2hi84ud[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Dum Oct 04, 2015 4:03 pm

Wow...superba... Foarte frumoasa...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Dum Oct 04, 2015 8:41 pm

Super!
bravo
Mary
Mary


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Maria_ct Dum Oct 04, 2015 9:44 pm

Foarte reusiti fluturasii dar inimioara m-a cucerit,felicitari! I love you
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de marinela Joi Oct 22, 2015 6:49 pm

VarTat a scris:si de aproape Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 2d56gy[/url]

O inimioara foarte frumoasa!
Iar fluturasul margelat este SUPERB!     I love you
FELICITARI!
Marinela
marinela
marinela


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Joi Oct 22, 2015 8:49 pm

Multumesc, Marinela.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Oct 28, 2015 4:44 pm

Am luat azi de la atelier inimioara Parolin. Am si atarnat-o pe perete la serviciu sa ma satur de privit la ea. La 1 decembrie o daruesc colegei mele la ziua ei de nastere. Am ales o rama simpla dupa placul ei.

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 16izio5[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mier Oct 28, 2015 5:11 pm

Ai lucrat foarte multe in ultimul timp si le-am admirat pe toate azi, si-mi pare tare rau ca n-am avut posibilitatea sa fiu prezenta si sa te aplaud la fiecare in parte. Galeria ta e un exemplu de "doua miini dibace". Ma bucur foarte mult ca esti alaturi de noi imbratisare

VarTat a scris:Am luat azi de la atelier inimioara Parolin.  Am si atarnat-o pe perete la serviciu sa ma satur de privit la ea. La  1 decembrie o daruesc colegei mele  la ziua ei  de nastere. Am ales o rama  simpla dupa placul ei.

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 16izio5[/url]

Frumoasa inramare si foarte moderna. Practic ii gasesti loc oriunde. Ai fost inspirata. Felicitari pentru gestul minunat de a darui ceva lucrat cu dragoste!

Daaar.... pe mine m-a captivat mai mult experimentul cu fluturasi inimi Interesant ca diferenta de dimensiuni nu afecteaza frumusetea modelului.
Cum ai reusit sa gasesti margele potrivite? Sau exista tot la ei si kit cu margele?

Irina
Irina


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Oct 28, 2015 5:30 pm

Multumesc, Irina. Am mers cu kitul cu tot cu ate la mercherie si am potrivit culoarea mergelelor dupa culoarea atelor din kit. Am mai primit si sfaturi de la vinzatoarele de acolo. De exemplu, deja stiu daca vrei sa cosi plante sau flori, culorile mergelelor trebuie sa fie neaparat mate, fara  luciu. In acest fel  florile se privesc mult mai naturale si catifelate. Eu am folosit cateva mergele cu luciu la pai dar si la aripi. Se observa de indata daca maresti imaginea ca mergelele de culoare alba nu se prea potrivesc. In ansamblu, insa ca un prim experiment  a iesit foarte reusit.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Camelia Joi Oct 29, 2015 8:00 am

Foarte frumoase si inimioara si fluturasii.Colega ta o sa se bucure mult de o asa minunatie.Felicitari scumpa mea si mult spor. buchet I love you I love you I love you bravo
Camelia
Camelia


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Joi Oct 29, 2015 8:28 am

Wow...foarte frumos...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Joi Oct 29, 2015 9:37 am

superba,simplitate si bun gust. I love you
dory
dory


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de nicoleta Sam Oct 31, 2015 8:18 pm

E desavarsita inimioara. Imi place si modelul, dar si modul in care l-ai inramat. Felicitari!
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Ioni Dum Noi 01, 2015 12:58 pm

Foarte frumoasa inimioara, iar rama o pune foarte bine in evidenta.
Ioni
Ioni


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Dum Mar 13, 2016 12:30 am

Terminata si  pricipesa    Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 2nvgz2s[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Dum Mar 13, 2016 12:33 am

Wow...superba... Felicitari...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de ANIKO Dum Mar 13, 2016 7:55 am

Ce dragalasa e! I love you
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Camelia Dum Mar 13, 2016 8:27 am

Superb, felicitari bravo a iesit foarte frumos.
Camelia
Camelia


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de andra Dum Mar 13, 2016 3:28 pm

ce simpatica e!are si bobul de mazare? hi hi hi
andra
andra


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum