Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Goblen imprimat gratis

In jos

21012011

Mesaj 

Goblen imprimat gratis Empty Goblen imprimat gratis




Deschid acest topic pentru a face o oferta. Am o multime de kituri imprimate pe care nu le voi lucra niciodata. Imi pare rau de ele ca stau asa. Le-am cumparat demult cand am inceput eu sa invat sa cos goblen dar de cand am trecut la modele cu diagrama, nu ma mai intereseaza cele imprimate... nu le mai pot urmari. Asa ca as vrea sa le dau cuiva care coase modele imprimate. Nu cer bani pe ele... doar taxele postale, in caz ca destinatarul nu e din Constanta. Toate sunt modele de la Rogoblen, deci sunt de calitate buna. Au toate atele. Unele au punga desfacuta dar asta doar pentru ca am avut curiozitatea sa le vad cand le-am cumparat atunci. In rest sunt complete. Le prezint mai jos cu titlul fiecaruia asa cum apar pe site. Pentru alte informatii legate de marime sau numar de culori, verificati site-ul lor. Mi-ar placea sa le dau cuiva care sa le lucreze.

Goblen imprimat gratis A1hlxz
Olivia Chirobocea
Olivia Chirobocea


Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Goblen imprimat gratis :: Comentarii

Irina

Mesaj Vin Ian 21, 2011 4:58 pm Scris de Irina

Olivia, chiar nu vrei ca macar o parte din valoare sa ti se returneze? Nu sint chiar atit de ieftine. De exemplu Romantica este 65,69 ron pe site-ul lor. scratch

Sus In jos

Miron Claudia

Mesaj Vin Ian 21, 2011 5:44 pm Scris de Miron Claudia

Romantica-Deco imi place si mie foarte mult! Daca pui un pret pe el mi l-as dori eu! Mentionez ca am cusut numai imprimat! E prea frumos ca sa-l faci cadou hmm

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Vin Ian 21, 2011 6:15 pm Scris de Olivia Chirobocea

Mentionez ca Prietenul lui Ara si Cardinalul sunt deja arvunite zambet.

Claudia, Irina, nu stiu ce sa zic. M-am gandit ca la mine oricum stau degeaba. Claudia, cat ai da pe Romantica, de exemplu? Ti-l dau cu cat vrei tu, daca nu-l accepti gratis...

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Vin Ian 21, 2011 6:21 pm Scris de Olivia Chirobocea

Scuze, uitasem de inca unu: Ikebana cu crini. Sunt 10 in total.

Goblen imprimat gratis A23wjk

Sus In jos

Mary

Mesaj Vin Ian 21, 2011 8:01 pm Scris de Mary

Olivia si eu sunt de parere ca trebuie sa le pui un pret chiar daca mic, asa cine e interesat o sa fie mai multumit daca iti ofera pe ele un sfert din pret sau jumatate, aici e decizia ta.
Eu iti propun sa le postezi pe rand si sa le atasezi si un pret asa o sa fie mai interesant.

Sus In jos

Miron Claudia

Mesaj Vin Ian 21, 2011 8:12 pm Scris de Miron Claudia

Uhh si ikebana e foarte frumos!Sincer habar nu am ce sa zic!Sunt lucrurile tale si e greu pentru mine sa fac un pret!uite cum facem: imi spui tu un pret pentru amandoua si apoi mai vorbim! buchet

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Vin Ian 21, 2011 10:51 pm Scris de Olivia Chirobocea

Nu as vrea sa fie o licitatie. Sa zic, jumatate din pretul care apare pe site la categoria lui (goblen imprimat cu ate). Oricum preturile nu sunt foarte mari, in afara de Romantica.

Oricum, pana acum sunt deja rezervate: Ikebana cu crini, Peretar cu irisi, Prietenul lui Ara si Cardinalul.

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Sam Ian 22, 2011 11:07 am Scris de Olivia Chirobocea

Mentionez ca si Muscatele s-au dat.

Sus In jos

lilianna

Mesaj Sam Ian 22, 2011 12:15 pm Scris de lilianna

Mi se pare un gest foarte frumos din partea ta, Olivia!
Felicitari!

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Lun Ian 24, 2011 8:03 pm Scris de Olivia Chirobocea

Actualizez lista. Au mai ramas 4 modele... Nu le doreste nimeni?? Oferta ramane cea initiala.

Goblen imprimat gratis 2nq61za

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Mar Ian 25, 2011 4:25 pm Scris de Olivia Chirobocea

Ok! S-au dat toate. Le voi trimite cat de curand pot tuturor celor care le-au cerut. Si astept cu nerabdare sa le vad in lucru la topicurile "Goblen in lucru" ale fiecareia.

buchet Pupici

Sus In jos

gobelin

Mesaj Mar Ian 25, 2011 7:31 pm Scris de gobelin

Felicitări Olivia atât ție cât și celor care le-au achiziționat!
Să le vedem curând în lucru!

Sus In jos

Iarina

Mesaj Mier Ian 26, 2011 12:46 pm Scris de Iarina

Sunt niste modele foarte frumoase ! Imi pare rau ca nu prea mai lucrez imprimate, ca singur m-as fi inscris macar la unul !

Sus In jos

((Gabriel))

Mesaj Vin Ian 28, 2011 3:29 pm Scris de ((Gabriel))

    Am și eu un goblen imprimat de oferit, tot gratis.
    E vorba de 470 de la Hudema's - „Sfinții Arhangheli”:
Goblen imprimat gratis 470

    Nu am ațe pentru el, e doar pânza imprimată. Mă gândesc că printre voi o fi cineva cu multe ațe, care îl poate coase.
    Eu îl dau cu drag, așa că aștept să mă contactați.

Sus In jos

ile

Mesaj Lun Ian 31, 2011 12:23 pm Scris de ile

Olivia ,la mine a ajuns azi coletul cu goblenuri . Multumesc tare mult buchet Pupici

Sus In jos

Olivia Chirobocea

Mesaj Lun Ian 31, 2011 1:00 pm Scris de Olivia Chirobocea

Ma bucur!! Astept sa le vad lucrate si astept raspuns si de la celelalte zambet

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum