Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu privire la vinzarile din galeriile forumului

In jos

16092012

Mesaj 

Cu privire la vinzarile din galeriile forumului Empty Cu privire la vinzarile din galeriile forumului




Buna ziua!
Avind in vedere ca am primit mai multe mesaje prin intermediul formularului de contact, doresc sa fac unele precizari pentru potentialii cumparatori.
Daca sinteti interesati, va rog sa cititi articolul pina la capat.
Multumesc!

Forumul este independent si non-profit, nu afisam spre vinzare produse sau kituri, fie ele cumparate sau lucrate/produse de noi insine. Singura exceptie o fac acele kituri, reviste, carti, etc, pe care membrii nostri le-au cumparat cindva si acum nu mai doresc sa le foloseasca.
Daca sinteti interesat sa cumparati kituri sau diagrame, considerind ca sintem reprezentatii vreunei societati comerciale, nu va aflati in locul potrivit.
Daca insa v-a placut ceva din lucrarile expuse in galeriile noastre, sau doriti sa comandati executarea unor obiecte de arta manuala de la colegii de pe forum, este posibil ca unii dintre membrii nostri sa fie interesati. Aceste probleme se pot discuta in particular cu oricare dintre ei.
Pentru aceasta aveti doua cai:
- sa postati un comentariu la acest articol de blog, chiar daca nu sinteti inscris
- sa va inscrieti in forum, unde puteti lua legatura mai usor cu persoanele interesate. Cititi cu atentie regulamentul forumului.

Atentie! Nu facilitam in nici un fel conversatiile private prin intermediul casutei de posta electronica (e-mail). Nu vom raspunde la mesaje trimise prin formularul de contact in acest scop.
Pina la deschiderea unei galerii cu vinzare apartinind forumului, orice activitate comerciala se desfasoara in particular, fara imixtiunea administratorilor.

Va multumim pentru intelegere!
Irina
Irina


Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Cu privire la vinzarile din galeriile forumului :: Comentarii

gobelin

Mesaj Sam Apr 06, 2013 11:31 am Scris de gobelin

Bine punctat, Irina!

Sus In jos

crina

Mesaj Sam Apr 06, 2013 3:53 pm Scris de crina

Foarte bine spus. Imi place Irina ideea zimbet

Sus In jos

Anonymous

Mesaj Sam Mai 18, 2013 8:17 am Scris de SGSS1

Mersi pentru informatii, Irina! hahaha

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum