Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tatiana (VarTat) - goblen galerie

+37
ilona
Cristina-Maria
silvia
ANIKO
aneta
Ioni
Camelia
kammelya
catinca
ile
Ioana
d_gianina
anasstasia
marinela
nicoleta
nuti09
andra
EllaB
scarlet47
Oana-T
Nelik
lilianna
Rosa
mihaela.michaela
valkia
catalina
crina
CarmenP
dory
Maria_ct
LALUNA
minzu.nadia
Irina
ioanaviorela
Mary
hyaviv
VarTat
41 participanți

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de andra Dum Mar 13, 2016 3:28 pm

ce simpatica e!are si bobul de mazare? hi hi hi

andra


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Dum Mar 13, 2016 4:44 pm

ce draguta e. thumbs up
dory
dory


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Lun Mar 14, 2016 8:24 am

E un model reusit. Felicitari!
Mary
Mary


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mar Mar 15, 2016 8:46 pm

Tatiana, lucrezi foarte repede, te admir!
Printesa ta mi se pare dificil de inramat. Te-ai gindit la o rama, sau o vei finisa altfel?
Irina
Irina


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Mar 16, 2016 12:54 am

Multumesc tuturor de aprecieri. imbratisare


Irina, printesa e deja plecata in Italia. In imagine nu se prea observa, dar pinza pe care e brodata e de nuanta roz pal Asta a decis si finisarea, va fi montata pe o fata de perna.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mier Mar 16, 2016 3:09 am

Chiar nu se vede rozul in imagine, dar incerc sa-mi imaginez. Daca se asorteaza frumos cu restul pinzelor, va deveni o perna preferata. Sa fie folosita cu drag!
Irina
Irina


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Apr 09, 2016 9:51 pm

Oul finalizat il aduc aici in galerie.

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 4ibyia[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Sam Apr 09, 2016 10:22 pm

Wow...arata super, Tatiana...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Apr 09, 2016 10:37 pm

Multumesc, Rosa.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Dum Apr 10, 2016 1:53 am

Superb.
dory
dory


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Camelia Lun Apr 11, 2016 2:03 pm

Superb, felicitari scumpa mea bravo Pupici
Camelia
Camelia


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Maria_ct Lun Mai 02, 2016 6:14 pm

Foarte frumos ousorul,cu tehnici combinate,felicitari! I love you I love you
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Iun 20, 2018 9:04 am

A venit si rindul fluturasului sa fie inramat. Il fac cadou unei matuse.Sper sa ii placa. Am gindit mult ce rama sa ii pun si nu am gasit alta mai potrivita decit una aurie ca spicul auriu.Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 15294711
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Iun 20, 2018 9:05 am

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 15294712
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Mier Iun 20, 2018 2:50 pm

Draga mea, nici ca se putea o inramare mai reusita!
Felicitrai, arata de expozitie. Sunt convinsa ca va fi apreciat la maxim cadoul tau.
Felicitari inca o data, un ansamblu goblen-rama perfect.
valkia
valkia


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Mier Iun 20, 2018 4:22 pm

Arata foarte frumos... Superb... Felicitari...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Mier Iun 20, 2018 4:58 pm

Multumesc Valy, Rosa. Eu urasc lucrurile lucioase, aurite, argintate etc. dar am fost convinsa la atelier ca auriul acesta putin invechit se potriveste. Initial ptasem pentru o alta rama una lata din lemn de culoarea sur - lemn invechit . Mi-se parea mai potrivita dar nu a fost sa fie. Pina la urma conteaza atentia. Unde mai pui ca sunt cam geloasa si ma despart cam greu de unele broderii.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de ginabreazu Lun Iun 25, 2018 8:02 am

Reușita înrămare
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Dum Iul 08, 2018 11:22 am

Tatiana ,rama ii vine manusa.Bravo.
dory
dory


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Iul 21, 2018 4:28 pm

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 20180711

Intrun final am finisat modelul de la Mirabilia si l-am si inramat.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Rosa Sam Iul 21, 2018 5:22 pm

Wow...e superb... Atat de frumos... Felicitari, Tatiana...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Iul 21, 2018 11:44 pm

Nici de cum nu reusesc sa fac o fotografie buna. Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 20180712
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Iul 21, 2018 11:45 pm

Detaliu Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 20180713
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Iul 21, 2018 11:48 pm

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 20180714
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de VarTat Sam Iul 21, 2018 11:50 pm

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 20180716
VarTat
VarTat


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Dum Iul 22, 2018 3:57 pm

O splendoare pe panza ta! O zana de vis, arata duper. Felicitari, o combinatie rama-goblen foarte reusita.
valkia
valkia


Sus In jos

Tatiana (VarTat) - goblen galerie - Pagina 8 Empty Re: Tatiana (VarTat) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum