Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Felicitari cusute/brodate III

+35
dory
Maria_ct
02Gabriela
delia
ile
Camelia
ioanaviorela
carmendana
crina
nuti09
andra
Vio
jamira
cristi21
Melly H.
Lili
nicolina
Cris
ginabreazu
filipcarol
duchess
Miha60
lilianna
Rossana
LALUNA
ANIKO
hyaviv
michele
Irina
Lar Maria
carro9
anasstasia
Mary
alina
nicoleta
39 participanți

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de lilianna Dum Iul 14, 2013 7:35 am


Superba. Felicitari!

Mary a scris:Image Hosted by ImageShack.us

felicitare..productie proprie ris

lilianna


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de lilianna Dum Iul 14, 2013 7:36 am

Foarte frumoasa. Felicitari!

michele a scris:Cu ocazia asta va arat o mica bijuterie cu care m-a surprins Mary inainte de Pastele Catolic. Imi pare rau ca nu am avut timp sa o arat mai repede, mai ales ca bucuria simtita cand am descis plicul si am vazut ce e inautru nu se poate descrie in cuvinte...
Felicitarea e lucrata atat de finut si margelutele cusute una langa alta sunt foarte delicate. imbratisare

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 DSC_0577_zpsf2d17a9f

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 DSC_0578_zps138c01f3

lilianna
lilianna


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de lilianna Dum Iul 14, 2013 7:40 am

Mary a scris:Image Hosted by ImageShack.us

Virusul instalat....

Un virus excelent.
lilianna
lilianna


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de lilianna Dum Iul 14, 2013 7:44 am

LALUNA a scris:Sase felicitari azi, pe care vi le pun, cum v-am obisnuit, in ordine crescatoare: prima imi place cel mai putin, ultima cel mai mult.
Priam are un carton atat de frumos incat ma vad nevoita sa o pastrez simpla. Cred ca e de bine asta...
Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 E1cia8
Va rog sa remarcati ce frumos am taiat panza. Mi-am facut ucenicia zilele astea pe o gramada de panze de prin casa...  hi hi hi

Super!
lilianna
lilianna


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de lilianna Dum Iul 14, 2013 7:51 am

michele a scris:Desi modelul mi-a placut de cand l-am vazut intr-o revista franceza, culorile nu erau tocmai pe placul meu asa ca le-am schimbat pe toate cu fire de matase. hi hi hi 

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 DSCN2624_zpsad33f7c2

Superba! Felicitari!
lilianna
lilianna


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Miha60 Dum Iul 14, 2013 2:00 pm

Ce finuta e si atat de frumoasa, mai frumoasa ca originalul!I love you 
Miha60
Miha60


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de duchess Dum Iul 14, 2013 7:49 pm

O felicitare absolut superba!Felicitari Michelle!
duchess
duchess


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de filipcarol Dum Iul 14, 2013 9:51 pm

Si mie imi place mult cum a iesit. Eu nici nu m-as mai fi obosit cu modelul asta la prima vedere a originalului. Clar iti trebuie talent artistic ca sa iti iasa asa ceva.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de ginabreazu Lun Iul 15, 2013 8:17 am

Felicitari ! Michele...I love you 
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Lar Maria Dum Iul 21, 2013 8:22 am

Buna dimineata! Am incercat cateva modele noi de felicitari zimbet [img]Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 6hlz [/img]
Lar Maria
Lar Maria


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Lar Maria Dum Iul 21, 2013 8:25 am

[img]Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Sg34 [/img]
Lar Maria
Lar Maria


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Lar Maria Dum Iul 21, 2013 8:26 am

[img]Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 4acv [/img]

O zi frumoasa sa aveti!
Lar Maria
Lar Maria


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de anasstasia Dum Iul 21, 2013 10:07 am

Sint foarte reusite. Cosi dupa un model, o diagrama sau sint conform imaginatiei tale? Nu-mi dau seamana cum se lucreaza.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Lar Maria Dum Iul 21, 2013 1:59 pm

anasstasia a scris:Sint foarte reusite. Cosi dupa un model, o diagrama sau sint conform imaginatiei tale? Nu-mi dau seamana cum se lucreaza.

Anasstasia, sunt cusute dupa diagrama. zimbet 
Lar Maria
Lar Maria


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de anasstasia Dum Iul 21, 2013 2:11 pm

Imi plac foarte mult! Sint deosebite.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Cris Lun Iul 22, 2013 4:28 pm

Frumose modele, Maria, thumbs up  imi place contrastul care il fac culorile cu cartonul inchis la culoare( ferestrele sint preferatele mele )
Cris
Cris


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de carro9 Sam Iul 27, 2013 11:24 am

Maria, imi plac mult ultimele realizari.
Poate te intereseaza sa te inscrii pe acest blog
http://follaiguille.over-blog.com/

Au cred in fiecare saptamana cate un model pe care autoarea il trimite celor inscrise in cursa pe email. Sablaise, Dany au cateva felicitari superbe!
Succes in continuare!
carro9
carro9


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de lilianna Lun Iul 29, 2013 8:16 pm

Sunt frumoase! Felicitari!
lilianna
lilianna


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de michele Sam Aug 03, 2013 9:39 pm

Lar Maria a scris:Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 <a href=Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 4acv  " />

O zi frumoasa sa aveti!

Interesante si frumoase! I love you 
michele
michele


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de michele Sam Aug 03, 2013 9:40 pm

Pentru ziua de nastere a sotului meu am facut azi o felicitare. (modelul cusut e de la Dimensions)

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 DSC_0575_zps120b2c18


Ultima editare efectuata de catre michele in Sam Aug 03, 2013 9:47 pm, editata de 1 ori
michele
michele


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de nicolina Sam Aug 03, 2013 9:45 pm

Foate frumoasa Michele . La multi ani, sotului tau .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Lili Sam Aug 03, 2013 10:21 pm

Foarte reusita felicitarea , acum stiind si pasiunea sotului tau o gasesc foarte nimerita !
La multi ani cu sanatate si muuulte reusite si din parte mea !
Lili
Lili


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de carro9 Sam Aug 03, 2013 10:28 pm

Michelle, ai un gust desavarsit in alegerea modelelor! Nu-l stiam. Imi place la nebunie, inclusiv cartonul folosit. Parca ai mai folosit unul cu un contur verde in centru. Felicitari! bravo 

La multi ani sotului tau! Multa sanatate!
carro9
carro9


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de michele Sam Aug 03, 2013 10:41 pm

Multumesc dragelor! Pupici 

Contururile le lipesc eu, le decupez din cartoane pentru scrapbooking.
michele
michele


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de nicoleta Dum Aug 04, 2013 12:01 am

Superba felicitare. Imi place tare mult si decorul pe care l-ai creat pentru a o pune in valoare. La multi ani sotului tau!
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Melly H. Dum Aug 04, 2013 5:43 pm

O felicitare facuta pentru nepotul meu si sotia lui, proaspat casatoriti
Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 9f6r

Melly H.
Melly H.


http://www.mellymirror.blogspot.com

Sus In jos

Felicitari cusute/brodate III - Pagina 2 Empty Re: Felicitari cusute/brodate III

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum