Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mesaj umanitar - goblenuri de vinzare

In jos

22032016

Mesaj 

Mesaj umanitar - goblenuri de vinzare Empty Mesaj umanitar - goblenuri de vinzare




Am primit acest mesaj prin formularul de contact. Din pacate, data fiind natura forumului nostru, aceasta este singura modalitate prin care putem oferi ajutor in mod direct. Rog persoanele interesate - sau pur si simplu binevoitoare, care doresc sa cumpere sau sa ofere ajutor in vinderea acestor goblenuri, sa o contacteze pe aceasta doamna direct, folosind adresa de e-mail din mesajul domniei sale.
Din partea noastra, din tot sufletul, urari de insanatosire si noroc in a gasi ajutorul dorit.

Sunt din Romania.
Este umilitor sa ceri ajutor si totusi, cand simti ca viata te-a ingenuncheat si nu mai poti sa te ridici, nu ceri ajutor?
Poate ni se par sarlatani oamenii care cer ajutor, dar fiind in suferinta nu ai alta optiune.
Stiu ca poate este un lucru fara insemnatate pentru dumneavoastra dar pentru mine este extrem de mare.
Va rog mult, mult ajutati-ma sa vand 30 goblenuri, lucrate manual dupa schema, doua dintre ele sunt foarte vechi depasind 100ani, sunt valoroase.
Este strigatul disperat al unei femei bolnave de cancer si datorita acestei boli nu si-a mai putut plati ratele la banca, avand casa ipotecata iar acum este la un pas sa ramana in strada.
Sunt foarte bolnava , pot documenta cu acte ca am un cancer in faza grava si singura avere sunt cele 30 goblenuri .
Va rog mult ajutati-ma , va rog mult , mult de tot sa gasesc pe cineva interesat sa le cumpere, veti face un foarte mare bine.
Multumesc.

Adresa email a expeditorului.: violetadarna@yahoo.com
Irina
Irina


Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit
- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum