Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

+32
carro9
MNiko
FLORYCIKA
anda
raceala monica
Mary
LALUNA
Lili
Ruxandra
02Gabriela
Nelik
ginabreazu
Rossana
carmendana
MarianaS
Monica
drama queen
michele
Irina
Delia Elena
anamoniq
Petro
duchess
Cristale
crina
Lora
jluciana
catalina
Miha60
geta
hyaviv
nicolina
36 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty Re: Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

Mesaj Scris de nicolina Mier Iun 17, 2009 11:16 am

Poate e timpul sa folosim din nou vechile trucuri .

nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty Re: Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

Mesaj Scris de Raka Mier Iul 01, 2009 12:26 pm

Poate cineva sa ma invete sa fac origami? Exista tutoriale ceva pe net? Idea
Anonymous
Raka
Vizitator


Sus In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty Re: Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

Mesaj Scris de catalina Mier Iul 01, 2009 12:55 pm

Raka a scris:Poate cineva sa ma invete sa fac origami? Exista tutoriale ceva pe net? Idea

Da, există, eu am găsit câteva, nu mă întreba unde că nu mai ştiu, caută pe google, sunt tutoriale unde îţi explică totul pe îndelete prin desene, fiecare îndoitură etc. Eu am găsit modele de la simplu la complex. Eu nu mă pot lăuda că am realizat ceva, dar m-a interesat subiectul.Dacă te interesează găseşti şi unde se vânde hârtie specială pentru origami. :D
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty Re: Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

Mesaj Scris de jluciana Sam Aug 15, 2009 4:38 pm

fffff frumos impachetarea servetelelor I love you
jluciana
jluciana


Sus In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty Re: Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

Mesaj Scris de geta Lun Aug 17, 2009 4:50 pm

avatar
geta


Sus In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty Re: Origami sau arta plierii hartiei; decupaje

Mesaj Scris de Lora Lun Aug 17, 2009 5:33 pm

Nora mea face asemenea ciudateniiOrigami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 21c5j4n
Lora
Lora


Sus In jos

Origami sau arta plierii hartiei; decupaje - Pagina 2 Empty origami

Mesaj Scris de geta Dum Noi 15, 2009 10:37 pm