Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

+28
elenav
ANIKO
michele
delia
duchess
catalina
crina
valexya
Miha60
LALUNA
nicolina
Petro
margareta_
Cris
Iarina
Delia Elena
gabi74
catinca
geta1970
ile
cherie
hyaviv
Simona D.
Corina
gobelin
Mary
Vio
geta
32 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de hyaviv Dum Mar 07, 2010 6:28 pm

face cu ochiul

hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de margareta_ Dum Mar 07, 2010 6:32 pm

:haha1: shock Ce frica imi e!
margareta_
margareta_


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de gobelin Dum Mar 07, 2010 7:08 pm

Votarea s-a încheiat!

În scurt timp vom anunta câstigătorii concursului.
Vă rugăm să aveti răbdare si să nu divulgati rezultatele înaintea organizatorilor.
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Petro Dum Mar 07, 2010 7:55 pm

:dd:
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Corina Dum Mar 07, 2010 8:16 pm

hmm
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de gabi74 Dum Mar 07, 2010 10:10 pm

SUPERB concurs... se poate totusi stii in ce consta marele premiu Intrebare
gabi74
gabi74


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Corina Dum Mar 07, 2010 10:16 pm

Un concurs reusit...felicitari tuturor concurentilor, aplauze pentru castigatori si organizatori ! I love you :cadou:
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de gobelin Dum Mar 07, 2010 10:53 pm

Dragii nostri,

După cum ati observat, concursul s-a încheiat.
Dorim să felicităm câstigătorii, si pe toti participantii pentru
creatiile lor deosebite.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cu surle si trâmbite anuntăm clasamentul final:
Locul I - felicitarea P17 (Crina)
Locul II - felicitarea P3 (Gobelin)
Locul III - felicitarea P15 (Aniko)

Organizatorii si-au rezervat dreptul de a acorda un premiu special
felicitării P10 (Michele).

Asteptăm în galeriile participantilor, ca fiecare să scrie povestea
felicitării confectionate.

Am vrea să vă împărtăsim că de-a lungul concursului am avut parte de
multe bucurii, si mult ajutor, dar am fost si putin dezamăgiti că unii
dintre concurenti n-au respectat intocmai regulile concursului, si
anume, acelea de a nu publica niciunde poze cu felicitarea sau părti ale
felicitării.

Vă multumim!
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de geta Dum Mar 07, 2010 10:57 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dorim să vă multumim pentru participare si pentru răbdarea pe care ati avut-o, si mai ales pentru tot ceea ce ati creat cu atâta pasiune pentru acest concurs !


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
geta


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de geta Dum Mar 07, 2010 11:20 pm

gabi74 a scris: se poate totusi stii in ce consta marele premiu Intrebare
Gabi, premiul este unul modest, dupa buzunarele mele si ale lui gobelin, de..."criza". Iar continutul lui, intai rezervam surpriza castigatoarei si apoi vom anunta si aici.
avatar
geta


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de nicolina Dum Mar 07, 2010 11:23 pm

Felicitari castigatorilor :cadou:
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de margareta_ Dum Mar 07, 2010 11:24 pm

:cadou: bravo :msss:
margareta_
margareta_


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de LALUNA Dum Mar 07, 2010 11:26 pm

Felicitari tuturor participantilor si, in special, celor care s-au dovedit a fi cei mai buni! :no1:
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de cherie Lun Mar 08, 2010 12:02 am

Felicitari !
Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 685870
cherie
cherie


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Miha60 Lun Mar 08, 2010 12:12 am

Felicitari tuturor concurentilor , preminatilor si nu in ultimul rand organizatorilor care s-au intrecut pe ei insisi ! Aveti toata admiratia mea! bravo bravo
Miha60
Miha60


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de hyaviv Lun Mar 08, 2010 12:20 am

Miha60 a scris:Felicitari tuturor concurentilor , preminatilor si nu in ultimul rand organizatorilor care s-au intrecut pe ei insisi ! Aveti toata admiratia mea! bravo bravo
subscriu in totalitate!
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Cris Lun Mar 08, 2010 12:29 am

geta a scris:
gabi74 a scris: se poate totusi stii in ce consta marele premiu Intrebare
Gabi, premiul este unul modest, dupa buzunarele mele si ale lui gobelin, de..."criza". Iar continutul lui, intai rezervam surpriza castigatoarei si apoi vom anunta si aici.
Geta, o intrebare: daca se vor mai organiza concursuri , si eu sper si imi doresc sa se mai organizeze, cine va suporta costul premiului, tot tu si Gobelin? Nu mi se pare corect fata de voi. Poate ar fi bine daca la urmatorul concurs toti concurentii ar contribui cu o suma rezonabila si am avea un fel de ....fond al concursului; ti-aduci aminte cum la scoala aveam un fond al clasei pt cheltuieli diverse?! La fel putem face si aici.
E o idee care o scriu aici pt ca mi-a venit in minte in timp ce citeam postarea ta de mai sus. Analizeaz-o. Ca de altfel toti membrii forumului. Astept pareri. E posibil sa ma fi luat valul....

Oricum....Geta, Gobelin, aveti toata admiratia mea , pt implicarea si organizarea acestui concurs!
Cris
Cris


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de hyaviv Lun Mar 08, 2010 12:35 am

cris, sa stii ca nici mie nu-mi convine ca premiile pt un alt concurs sa fie suportate doare de organizatori si chiar am fost impotriva de la inceput..am sugerat sa nu fie un premiu material pt ca nu mi se parea cinstit acest lucru, dar ei au zis ca nu mai schimba nimic..e bine cu "fondul forumului" dar nu stiu cum facem cu banii trimisi ca eu de ex nu pot face depunere in lei...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Cris Lun Mar 08, 2010 12:37 am

hyaviv a scris:cris, sa stii ca nici mie nu-mi convine ca premiile pt un alt concurs sa fie suportate doare de organizatori si chiar am fost impotriva de la inceput..am sugerat sa nu fie un premiu material pt ca nu mi se parea cinstit acest lucru, dar ei au zis ca nu mai schimba nimic..e bine cu "fondul forumului" dar nu stiu cum facem cu banii trimisi ca eu de ex nu pot face depunere in lei...

Pai noi trimitem euro! hahaha hahaha
Cris
Cris


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de hyaviv Lun Mar 08, 2010 12:46 am

pai pt a trimite valuta am impresia ca trebuie sa existe cont in valuta nu in lei si habar n-am ce reguli si taxe au tampitii aia din ro la asa ceva..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Vio Lun Mar 08, 2010 1:20 am

Felicitari castigatorilor si bineinteles organizatorilor. salut
Pa cand altul? :dd:
Vio
Vio


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de valexya Lun Mar 08, 2010 2:34 am

Miha60 a scris:Felicitari tuturor concurentilor , preminatilor si nu in ultimul rand organizatorilor care s-au intrecut pe ei insisi ! Aveti toata admiratia mea! bravo bravo


da...da... thumbs up
valexya
valexya


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Corina Lun Mar 08, 2010 9:04 am

Nici mie NU mi se pare corect sa suporte Geta si Gobelin costul premiului...data viitoare trebuie sa ne gandim din timp la o alta modalitate de premiere...nu neaparat una care sa necesite bani....de ex, putem oferi cadou o prelucrare realizata de cineva de pe forum cu tot cu diagrame( la alegerea castigatorului eventual) sau putem aranja ceva cu domnul Luca de la firma din Chisinau sau cu altcineva de la alta firma si oricum sa cotizam mai multe fete de pe forum...
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de crina Lun Mar 08, 2010 9:06 am

Corina a scris:Nici mie NU mi se pare corect sa suporte Geta si Gobelin costul premiului...data viitoare trebuie sa ne gandim din timp la o alta modalitate de premiere...nu neaparat una care sa necesite bani....de ex, putem oferi cadou o prelucrare realizata de cineva de pe forum cu tot cu diagrame( la alegerea castigatorului eventual) sau putem aranja ceva cu domnul Luca de la firma din Chisinau sau cu altcineva de la alta firma si oricum sa cotizam mai multe fete de pe forum...


acu ma bag si eu in discutie......nu stiu daca fac bine,......

Corina, metode sunt......de premiere......doar ca, acum fiind primul concurs, e si normal sa inveti de el, nu?
data viitoare, vom sti cum s afacem
crina
crina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Corina Lun Mar 08, 2010 9:10 am

Da, sunt sigura de asta si e bine sa ne gandim si sa stabilim din timp modalitatea de premiere, sa nu devina un obicei acela de a contribui cu bani la premiu doar organizatorii...
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de catalina Lun Mar 08, 2010 10:24 am

Corina a scris:Da, sunt sigura de asta si e bine sa ne gandim si sa stabilim din timp modalitatea de premiere, sa nu devina un obicei acela de a contribui cu bani la premiu doar organizatorii...

De acord. bravo
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 2 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum