Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VAND CARTI din diferite domenii

In jos

28032011

Mesaj 

VAND CARTI din diferite domenii Empty VAND CARTI din diferite domenii




Am inceput curatenia de primavara si trebuie sa ne aerisim biblioteca, pur si simplu nu mai avem loc de cartile stranse in decursul timpului.
Deci: vand carti din diferite domenii, majoritatea in stare foarte buna (citite o singura data, unele chiar nici atat), la cerere va trimit si poze cu titlurile dorite (sunt foarte multe, altfel as fi pus poze, dar pur si simplu n-am avut timp sa le pozez pe toate si ar ocupa foarte mult loc).
Am romane de dragoste (Sandra Brown Sidney Sheldon etc.), de aventuri (James Clavell, Dumas), istorice (Memoriile Regelui Carol I), clasice (carti si dictionare in latina), in romana majoritatea, dar sunt cateva si in franceza si destul de multe in rusa.
Despre preturi discutam pe mail, daca vreti mai multe dau discount studiu

Cine este interesat, lista completa este aici: www.dealemele.webs.com
Iarina
Iarina


Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

VAND CARTI din diferite domenii :: Comentarii

maria

Mesaj Dum Apr 03, 2011 5:41 pm Scris de maria

Astazi am intrat si am vazut lista cu cartile de vanzare ,am o intrebare cerul balticii este in limba rusa? daca este in limba romana o vreau eu (o caut de multa vreme)si mai am cateva ;
iubire salbatica
femeia din umbra
in valtoarea destinului
lumina in amurg
si mai am o rugaminte sa imi spui si pretul......multumesc

Sus In jos

nicolina

Mesaj Joi Apr 07, 2011 10:23 pm Scris de nicolina

Iarina citind mesajul tau a fost ca si cand cineva a venit si a facut inventarul din biblioteca mea , chiar ieri ma gandeam ,, ce se va alege de cartile adunate ?" noi le-am citit insa copii in afara de cele obligatorii pentru scoala nimic .

Iti doresc succes la vanzari .

Sus In jos

Delia Elena

Mesaj Joi Apr 07, 2011 11:08 pm Scris de Delia Elena

Buna ! Eu as vrea sa cumpar "Memoriile Regelui Carol I". Cum procedam ?

Sus In jos

Iarina

Mesaj Mar Apr 12, 2011 3:33 pm Scris de Iarina

Maria - ti-am raspuns pe privat
Delia - o s-o intreb pe sora mea daca mai are Memoriile Regelui Carol, parca imi spunea ca le-a dat (cartile sunt la ea in biblioteca si incearca si ea sa le valorifice), se pare ca sunt destul de cautate (mai ales ca nu se gasesc decat primele 2 volume).

Am mai incarcat cateva poze pe site-ul respectiv, dar n-am apucat sa le pun titluri ...

Daca sunt printre noi fete din Republica Moldova, poate imi sugereaza ele ceva anticariate care sa cumpere si carti in limba rusa, ca pe la noi nu prea sunt amatori ...

Unele sunt carti destul de vechi, poate imi sugerati alte cai de valorificare - biblioteci, muzee etc. Am carti si din 1800 !

Ultima editare efectuata de catre Iarina in Mar Apr 12, 2011 3:34 pm, editata de 1 ori (Motiv : corectii ortografice)

Sus In jos

Iarina

Mesaj Lun Mai 02, 2011 5:37 pm Scris de Iarina

Delia, am intrebat-o pe sora mea si nu mai are Memoriile Regelui Carol din pacate ...

Sus In jos

valkia

Mesaj Joi Iun 09, 2011 12:05 pm Scris de valkia

Buna, Iarina!
As fi interesata de Clavel - Evadarea si Vartejul, daca le mai ai.

Sus In jos

Iarina

Mesaj Joi Iun 09, 2011 2:20 pm Scris de Iarina

Da, Valkia, le mai am, ti-am trimis PM.

Sus In jos

Irina

Mesaj Mar Sept 18, 2012 11:32 pm Scris de Irina

Iarina, anuntul mai e valabil?

Sus In jos

anasstasia

Mesaj Mar Sept 18, 2012 11:43 pm Scris de anasstasia

Ce-ai facut Valkia? Acelea ma interesau si pe mine bataie

Sus In jos

Iarina

Mesaj Mar Mar 12, 2013 6:25 pm Scris de Iarina

Da, anuntul mai e valabil, Valkia pana la urma nu s-a hotarat. Scuze, n-am mai intrat demult pe forum si abia acum am vazut mesajele ...
Daca mai e cineva interesat, dati-mi un mesaj privat.

Sus In jos

Anonymous

Mesaj Dum Sept 01, 2013 8:24 pm Scris de ionela

BUNA ZIUA,AS DORII SA STIU DE SANDRA BROWN CE CARTI AVETI?CE TITLURI?CA AM SI EU MAI MULTE.DE JUDE DEVERAUX NU AVETI?

Sus In jos

Iarina

Mesaj Joi Iul 03, 2014 8:47 am Scris de Iarina

Scuze de intarziere, n-am mai intrat demult pe forum ...
De Sandra Brown mai am doar EDEN PASS, de Jude Devereaux nu am nimic.
Mai am de Sidney Sheldon, Barbara Taylor-Bradford, Victoria Holt, Susan Howatch ...

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Mai 28, 2017 3:55 pm Scris de Irina

Buna, Iarina! Desi nu ai mai intrat de mult in forum, totusi poate ca urmaresti subiectul tau. Mai este de actualitate?

Sus In jos

Irina

Mesaj Dum Mar 18, 2018 9:53 am Scris de Irina

Iarina nu a mai intrat de peste 1 an pe forum si nici nu a mai raspuns la acest subiect. Listele de carti de pe blog nu sint actualizate din 2012. Cu parere de rau, voi inchide acest subiect, deoarece nu mai poate fi considerat de actualitate.

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum