Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

+77
Sara
Maria_ct
aneta
katy85
geta1970
alina
CarmenP
Elza
Lucia.C
minzu.nadia
Brandusa
nicoleta
lacramioara
Liliana_ct
Lili
Diana Vladu
dana_nesu
ginabreazu
ina_bubulina
micaela gh
Rossana
Ruxandra
nuti09
vanda
Monica
marilivm
anasstasia
Karm3n
Oana-T
valkia
amicuta
hannane
Emanuela27
lilianna
elenav
Delia Elena
Tina
LIVIA
gobelin
LALUNA
Brindela
Cris
delia
Antonia
vasi52
ile
Dianus
Lora
rose
Cristina
Vio
Miha60
rudi
Mary
margareta_
catalina
iulia
dory
Corina
getasart
Avram
catinca
nicolina
valexya
gabi74
crina
Petro
piacel
Odette
michele
hyaviv
Georgeta
duchess
geta
Nelik
mazurnadin
Irina
81 participanți

Pagina 1 din 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Urmatorul

In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mar Apr 07, 2009 11:38 am

Nadia, am deschis si pentru tine galeria ta personala, asa cum ti-am promis. Atunci cind vei fi pregatita sa ne arati lucrarile terminate, aici este locul lor.
Irina
Irina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:17 pm

Irinel, multumesc mult.Abia azi am parte de putin timp liber.Puiii mi-au fost putin raciti.Incep cu ceea ce-mi place cel mai tare.Se numeste "Cos cu capsuni"Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 11a8h3l
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:19 pm

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 2d29jqg
fata maestrului e brodata migalos de sotul meu care e neurochirurg pediatru, iar fondul-rutina l-am facut eu.
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:22 pm

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 2vtb3t2
e prima mea lucrare facuta chiar in doua exemplare
le-am facut cadou mamei si mamei-soacra
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:24 pm

am brodat mult si cu mult drag, cu toate ca nu e complicata diagrama si paleta de culori e saracuta.asteptam sa vina pe lume Anisoara(acum are aproape 5 ani)
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 2gxnp8i
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:27 pm

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 2e3mv4h
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:28 pm

am dat la inramat zilele trecute inca doua broderii si imediat cum le am acasa le pun si pe forum
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 10, 2009 7:48 pm

Maicuta asteapta sa fie inramata, mai vreau s-o brodez o data dar am dat diagrama unei rude si dupa...cu mare greu se vede ceva pe ea.De aceea ,va rog mult, cine are diagrama si mi-o poate imprumuta.O sa va ramin recunoscatoare.
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 34gkbxc
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Nelik Vin Apr 10, 2009 10:20 pm

Felicitari draga Nadia pentru lucrarile tale,toate sunt frumoase,se vede ca ai pus suflet cand le-ai cusut.Sunt nerabdatoare sa le vad si celelalte,cand vor fi gata.Mult spor in continuare !! :cadou: bravo
avatar
Nelik


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de geta Sam Apr 11, 2009 9:00 am

Draga Nadia, te felicit pentru frumoasa ta colectie ! De asemeni, felicit si pe sotul tau pentru acel frumos si deosebit portret ! Ce frumos cand aceasta pasiune acapareaza mai multi membri din familie.
bravo
avatar
geta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de duchess Sam Apr 11, 2009 10:43 am

Te felicit pentru frumoasa colectie ! la mai multe ! floare
duchess
duchess


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Georgeta Sam Apr 11, 2009 12:04 pm

Ai o galerie foarte frumoasa. Trandafirul l-ai lucrat in cruciulita? Observ ca iti plac temele religioase. Felicitari si sotului tau pentru meseria pe care si-a ales-o si pentru hobby-ul pe care il are. Asteptam sa vedem si Cavalcada in topicul potrivit. Pana atunci te aplaud si-ti urez mult spor! bravo
Georgeta
Georgeta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de hyaviv Sam Apr 11, 2009 1:33 pm

subscriu celor spuse .. thumbs up
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de michele Sam Apr 11, 2009 7:26 pm

Felicitari Nadia. Ai o galerie frumoasa. bravo floare
michele
michele


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Odette Sam Apr 11, 2009 7:49 pm

Felicitari pentru colectie!!! foarte frumoase toate. Portretul lui Beethoven este ff reusit. Imi place mult. Nu am mai vazut acest model.Bravo !
Odette
Odette


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Sam Apr 11, 2009 9:43 pm

Nelik,geta,Alina,Georgeta,hyaviv,michele si Odette, fetelor va multumesc pentru apreciere.Tot ce fac fac din suflet.M-am imbolnavit rau de tot. :roll: nu pot sta un minutel fara ca sa brodez, cu toate ca sunt foarte putine clipe din astea(du fata la gradinita, hraneste pe micu, schimba pe micu, fa papa, spala ,calca, fa vizite parintilor si socrilor...).Cred de fapt ca nu sunt unica care s-a goblenit cronic si fara leac. Si voua, la toate va doresc inceputuri multe si incheieri de goblenuri, tot atitea.Mult succes!!! noroc
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de piacel Sam Apr 11, 2009 10:47 pm

Foarte frumoase si gingase lucrari.Ai pricepere, talent si rabdare la cusut.Felicitari si "La mai multe!".Desi sunt constient ca poate nu aici e locul pentru abodari politice mi-as permite, totusi...:Imi pare rau de problemele dificile cu care se confrunta populatia de peste Prut. Fie ca acestea sa se rezolve nu asa cum vreau eu, nu asa cum vrei tu , nu asa cum vor unii sau altii ,ci asa cum este vointa lui Dumnezeu!Domnul fie cu voi!
piacel
piacel


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de geta Sam Apr 11, 2009 11:16 pm

piacel a scris:Imi pare rau de problemele dificile cu care se confrunta populatia de peste Prut. Fie ca acestea sa se rezolve nu asa cum vreau eu, nu asa cum vrei tu , nu asa cum vor unii sau altii ,ci asa cum este vointa lui Dumnezeu!Domnul fie cu voi!
Subscriu total si in plus as mai adauga, draga Nadia, s-aveti grija de voi si mult curaj ! Aveti sustinerea noastra, cel putin morala ! :heart!:
avatar
geta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Petro Dum Apr 12, 2009 10:02 am

Felicitari pentru lucrarile tale. Sunt modele deosebite! floare
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Lun Apr 13, 2009 2:10 pm

Chiar va multumesc mult pentru tot ,inclusiv si cu sprijinul pe plan politic.Sa dea Domnul sa fie asa cum spuneti, caci El le vede pe toate.Sa ne ajute Dumnezeu!!!
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Lun Apr 13, 2009 2:39 pm

Ai o colectie foarte frumoasa.
Intr-adevar se vede ca pui suflet in ceea ci faci. Stiu ce inseamna sa ai doi copii mici, si sa nu ai timp nici sa respiri, sunt in aceeasi situatie. Dar e bine ca tot ne mai gasim timp si pentru pasiunea noastra.
crina
crina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de gabi74 Lun Apr 13, 2009 10:28 pm

felicitari si mult spor in continuare la goblenit .
gabi74
gabi74


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de valexya Mar Apr 14, 2009 3:26 am

eu subscriu spusele tuturor...minunate toate... bravo bravo
si sa ai mult spor in continuare....
valexya
valexya


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de nicolina Mar Apr 14, 2009 9:05 am

geta a scris:Draga Nadia, te felicit pentru frumoasa ta colectie ! De asemeni, felicit si pe sotul tau pentru acel frumos si deosebit portret ! Ce frumos cand aceasta pasiune acapareaza mai multi membri din familie.
bravo

Subscriu
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mar Apr 14, 2009 10:38 pm

Nadia, sint foarte frumoase modelele lucrate de tine. Si deosebite pentru noi, pentru ca sint de la alte firme. Cunoscuta imi era doar Fecioara cu pruncul.
Nu mai pot spune ca ma uimeste talentul sotului tau, pentru ca avem printre noi citiva barbati goblenisti si am vazut ca ei au foarte multa rabdare la modelele migaloase, dar ma uimeste placut faptul ca avind o profesie atit de grea nu renunta nici la pasiunea goblenului.
Va felicit pe amindoi si va doresc sa treceti cu bine prin framintarile zilei, si sa petreceti Sarbatorile de Paste cu lumina in suflete!pupici
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie 2mm8xab
Irina
Irina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum