Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

+77
Sara
Maria_ct
aneta
katy85
geta1970
alina
CarmenP
Elza
Lucia.C
minzu.nadia
Brandusa
nicoleta
lacramioara
Liliana_ct
Lili
Diana Vladu
dana_nesu
ginabreazu
ina_bubulina
micaela gh
Rossana
Ruxandra
nuti09
vanda
Monica
marilivm
anasstasia
Karm3n
Oana-T
valkia
amicuta
hannane
Emanuela27
lilianna
elenav
Delia Elena
Tina
LIVIA
gobelin
LALUNA
Brindela
Cris
delia
Antonia
vasi52
ile
Dianus
Lora
rose
Cristina
Vio
Miha60
rudi
Mary
margareta_
catalina
iulia
dory
Corina
getasart
Avram
catinca
nicolina
valexya
gabi74
crina
Petro
piacel
Odette
michele
hyaviv
Georgeta
duchess
geta
Nelik
mazurnadin
Irina
81 participanți

Pagina 20 din 20 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20

In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de delia Mier Feb 20, 2013 8:29 pm

Draga noastra Nadia, familia noastra goblenistica este mai saraca fara tine. Iti vom simti lipsa si ne vom ruga pentru sufletul tau curat. Dumnezeu sa te odihneasca in pace si sa vegheze asupra puiutilor tai.
Ai plecat prea devreme dintre noi. Nu te vom uita niciodata!

delia


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Brandusa Mier Feb 20, 2013 9:53 pm

Dumnezeu sa-ti odihneasca sufletul. Esti o mare pierdere draga Nadia pentru familia goblenistica.
Condoleante familiei.
Bunul Dumnezeu sa-ti ocroteasca ingerasii ramasi prea curand fara mama.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 12235603

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 12235681

plinge plinge plinge
Sunt socata, prea socata sa mai scriu ceva.
Brandusa
Brandusa


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de munteanu elena Joi Feb 21, 2013 1:09 am

Dumnezeu sa o odihneasca pe draga noastra Nadica!
munteanu elena
munteanu elena


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de ginabreazu Joi Feb 21, 2013 10:59 am

Dumnezeule....da despre ce vorbim,pur si simplu imi curg lacrimi pe obraz,chiar daca doar aici ne cunoastem e foarte trist pentru noi,dfar nu vreau sa stiu ce durere simt cei apropiati ei,trist,e prea devreme sintem atit de neputinciosi in fata ascestui gen de drama,dumnezeu s-o odihneasca in pace,multa putere de la dumnezeu celor ramasi in urma plinge plinge
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de FLORYCIKA Joi Feb 21, 2013 11:07 am

Dumnezeus-o odihneasca!
FLORYCIKA
FLORYCIKA


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de nuti09 Joi Feb 21, 2013 11:23 am

Dumnezeu sa te odihneasca in pace,Nadia!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de emilia.d Joi Feb 21, 2013 2:35 pm

Condoleante familiei!Dumnezeu sa o ierte!
avatar
emilia.d


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Teobuburuza Dum Feb 24, 2013 1:49 pm

Buna ziua Doamnelor si bine v-am gasit!
Dumnezeu s-o odihneasca pe Nadiusa si sa sa fie alaturi de sufletelul ei!
Eu sunt o colega, mentor, prietena a Nadiusei si parintilor!
Mi-a zis Catinca ca Nadia mai activa si pe acest forum si ca fetele ar fi vrut sa stie mai multe. Azi m-am inscris special aici pentru ai aduce un omagiu si va spune despre ea tot ce se poate spune!
Teobuburuza
Teobuburuza


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de LALUNA Dum Feb 24, 2013 1:56 pm

Buna ziua, Teo, ne bucuram sa te avem printre noi, desi am fi preferat sa ne cunoastem in imprejurari mai fericite. Disparitia Nadiei ne-a lasat uimite si descumpanite, a lasat un mare gol in urma ei. Dar sunt sigura ca pentru familie si pentru cei care o cunoasteau personal durerea a fost infinit mai mare. Dumnezeu sa o odihneasca in pace...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Teobuburuza Dum Feb 24, 2013 2:10 pm

Aici aveti perfecta dreptate!Eu nu prea am timp sa scru mult si nici sa studiez forumul acum, sper ca intelegeti asta.
Durerea familiei e inconmensurabila si foarte complicata pentru copilasii, care au ramas fara mama. Acum sunt intr-o situatie delicata, ori ii ia tatal in Transnistria, unde nu este scoala romana, diplomele care nu se recunoasc nicaieri in lume si plus ca nu pot copiii primi pensia de urmas!Durere mare si multe nelamuriri!:(
Teobuburuza
Teobuburuza


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Cris Dum Feb 24, 2013 2:13 pm

Buna Teo! Bine ai venit aici, desi cu totii ne-am fi dorit sa fie in cu totul alte imprejurari..., dar viata asta e atit de nedreapta uneori!
Regretam nespus disparitia Nadiei.
Ma rog ca Dumnezeu sa aiba grija de sufletelele care ramin in urma ei.
Odihneasca-se in pace!
Cris
Cris


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de LALUNA Dum Feb 24, 2013 2:26 pm

Teo, sper ca intrebarile sa nu para indiscrete: tatal are alti copii cu noua sotie? Exista posibilitatea ca cei mici sa ramana cu bunicii? Ca eu imi imaginez ca tatal n-ar fi de acord...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Sara Dum Feb 24, 2013 2:36 pm

Teo,bun venit pe forum.In felul asta parca o avem din nou pe Nadia zimbet
Sara
Sara


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Teobuburuza Dum Feb 24, 2013 2:41 pm

Laluna, din cate stiu eu nu mai are copii, dar e de ajuns si faptul ca copii nu vor la tanti..., vor sa stea cu buneii.
Bunaica este intr-o stare grava de parkinson, dar este o excelenta profesoara de romana, bunelul la fel profesor la colegiul financiar bancar. Tatal deja a pus botul si aluat copii la el, dar se pare ca au fost motive pentru care s-a razgandit si azi ii aduce inapoi la chisinau.
Macar va termina fetita clasa, apoi v-om mai vedea!
Teobuburuza
Teobuburuza


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Teobuburuza Dum Feb 24, 2013 2:45 pm

Sara a scris:Teo,bun venit pe forum.In felul asta parca o avem din nou pe Nadia zimbet
Multumesc pentru bun venit! Imi pare rau ca am aparut in astfel de conditii!
As prefera sa va scrie nadiusa cu bucurie, ca amai cusut un goblen la comanda, unicul ei timp pentru cusut era la 5.00 - 7.00 dimineata inainte de munca. Pe ultimul - macii la cusut si la predat exact la termen. O fata deja a contactat persoana data si a cerut sa cumpere acest goblen in amintirea nadiei!
Foarte frumos gest!
Teobuburuza
Teobuburuza


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de hyaviv Dum Feb 24, 2013 2:49 pm

Teo, multumim pt informatiile pretioase. tot binele din lume pt copilasi,care, se pare ca au mai mult de castigat daca raman la bunici...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Teobuburuza Dum Feb 24, 2013 2:51 pm

Asa cred si eu, cunoscandu-i bine pe parinti. Bunelul zilnic avea grija cateva ore sa fie cu ei la are, sa faca cultura fizica, sa se distreze.
Tatal zi si noapte la spital, cand va avea el timp pentru ei?
Teobuburuza
Teobuburuza


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de LALUNA Dum Feb 24, 2013 3:15 pm

Inteleg ca teoretic bunicii ar avea mai mare grija de copii, dar tatal nu se incapataneaza sa-i ia la el?
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Dum Feb 24, 2013 6:10 pm

Ma bucur Teo ca ne aduci vesti despre copiii Nadiei,sper sa fie bine pentru ei ,desi o mama nu poate sa fie inlocuita cu nimic pe lumea asta.Sa dea Dumnezeu sanatate si viata lunga buneilor sa fie cat mai mult alaturi de ei.
dory
dory


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de valkia Lun Feb 25, 2013 3:04 pm

Inca nu-mi revin din soc. Cat de nedreapta e uneori viata. Sunt atatia oameni in varsta, bolnavi, care-si doresc moartea cu disperare, si asa un trandafir de fata, cu 2 ingerasi de copii care aveau nevoie de ea inca ani multi in viitor, a plecat spre alte meleaguri.
Nadica, Dumnezeu sa te odihneasca in pace si de acolo, de sus, de unde esti, ai grija si vegheaza la viitorul copiilor tai.
valkia
valkia


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de catinca Lun Feb 25, 2013 3:07 pm

Teo ma bucur ca ai venit pe forum si discuti cu fetele!
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 20 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 20 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum