Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

+77
Sara
Maria_ct
aneta
katy85
geta1970
alina
CarmenP
Elza
Lucia.C
minzu.nadia
Brandusa
nicoleta
lacramioara
Liliana_ct
Lili
Diana Vladu
dana_nesu
ginabreazu
ina_bubulina
micaela gh
Rossana
Ruxandra
nuti09
vanda
Monica
marilivm
anasstasia
Karm3n
Oana-T
valkia
amicuta
hannane
Emanuela27
lilianna
elenav
Delia Elena
Tina
LIVIA
gobelin
LALUNA
Brindela
Cris
delia
Antonia
vasi52
ile
Dianus
Lora
rose
Cristina
Vio
Miha60
rudi
Mary
margareta_
catalina
iulia
dory
Corina
getasart
Avram
catinca
nicolina
valexya
gabi74
crina
Petro
piacel
Odette
michele
hyaviv
Georgeta
duchess
geta
Nelik
mazurnadin
Irina
81 participanți

Pagina 19 din 20 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Urmatorul

In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de catinca Mar Feb 19, 2013 9:10 pm

Fetelor Nadia nu mai este printre noi!A plecat ieri in eternitate si maine este inmormantarea!Dumnezeu sa o odihneasca!Si sa aibe grija de cei doi copii micuti ai ei!Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Candeld


catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de ile Mar Feb 19, 2013 11:32 pm

Dumnezeu sa o odihneasca !Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 9a40b161
ile
ile


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de alina Mier Feb 20, 2013 12:14 am

Dumnezeu sa o odihneasca in pace! :lacrimi:
alina
alina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de anasstasia Mier Feb 20, 2013 12:28 am

Dumnezeu sa o odihneasca si sa aiba grija de familia ei greu incercata. Cuvintele sint de prisos....
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de LALUNA Mier Feb 20, 2013 12:35 am

O sa-mi fie greu sa ma obisnuiesc cu ideea ca n-o sa te mai citesc niciodata, Nadia. Dumnezeu sa te odihneasca in pace si sa-ti aduca linistea de care in scurta ta trecere pe pamant nu ai avut parte.
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Miha60 Mier Feb 20, 2013 12:39 am

Vai, ce nenorocire! Nu-mi vine sa cred! Era fata tanara, ce s-o fi intamplat??
Dumnezeu s-o odihneasca in pace!
Putere familiei sa poata trece peste asa grea incercare!
Miha60
Miha60


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Mary Mier Feb 20, 2013 12:41 am

Nadia, se vede ca acolo Sus e nevoie de goblene, iat tu esti cea mai priceputa.
:lacrimi:
Mary
Mary


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Lucia.C Mier Feb 20, 2013 1:09 am

Drum bun spre ceruri Nadica lalea
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 PiA1jHb
Lucia.C
Lucia.C


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de hyaviv Mier Feb 20, 2013 1:38 am

Te-ai stins sub privirile noastre neputincioase, plecând prea devreme dintre noi. ...te-am pierdut. Azi nu mai eşti unde erai, dar vei fi întotdeauna în sufletele noastre. Dumnezeu să te odihnească în pace şi linişte
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Lumanare

hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de geta1970 Mier Feb 20, 2013 7:01 am

Cuvintele sunt de prisos.
Dumnezeu sa o ierte. Condoleante familiei.
geta1970
geta1970


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Mier Feb 20, 2013 8:29 am

Nadia o sa imi lipseasca postarile tale... :lacrimi: nu-mi vine sa cred ca ai plecat atat de repede dintre noi :lacrimi: o sa imi amintesc cu drag de tine.
Condoleante familiei greu incercare :lacrimi:
dory
dory


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Elza Mier Feb 20, 2013 8:35 am

Dumnezeu sa o ierte. Condolenate familiei si putere sa treaca peste aceasta grea incercare.
Imi vine in minte postarea ei dupa ce a terminat macii, in care spunea ca urmeaza interventi chirurgicala, si daca trece cu bine peste si vrea Dumnezeu, nu se va opri de la goblenat. Acum merge alalturi de El sa gobleneze.
Elza
Elza


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de nicoleta Mier Feb 20, 2013 11:08 am

Mare pacat.
Dumnezeu sa o odihneasca in pace.
Condoleante familiei.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Liliana_ct Mier Feb 20, 2013 12:15 pm

Nadia, Dumnezeu sa te aiba in paza lui, sa te odihnesti in pace acolo unde ai plecat atit de devreme.
Condoleante familiei greu incercata.... :lacrimi:
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Mier Feb 20, 2013 12:56 pm

Condoleante familiei. E un moment pe care nimeni nu il poate intelege de ce s-a intimplat asa. Sper ca familia ei sa poata trece cu bine peste aceasta nenorocire.

Nadia, a fost o onoare sa te cunosc. Dumnezeu sa te odihneasca in pace.
crina
crina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de katy85 Mier Feb 20, 2013 2:10 pm

Dumnezeu sa o odihneasca,ce momente grele,de acolo de sus sa isi ocroteasca copiilasii in continuare,sunt si eu mama si nu vreau sa ma gandesc cum un copil este nevoit sa traiasca fara mama lui,e groaznic,pacat,de ce a trebuit sa plece asa devreme....condoleante familiei,cu toate ca nu o cunosc decat de pe forum plang,e greu,parca ar fi din familia mea,chiar este din cea goblenistica,ne vom aminti mereu de tine, tristete :lacrimi: Pupici
katy85
katy85


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mier Feb 20, 2013 2:17 pm

Nadia, nu te vom uita draga mea, plinge Imi pare nespus de rau ca ai plecat dintre noi, dar Dumnezeu ii ia devreme la el pe cei pe care ii iubeste. Te-a scutit astfel de suferinta si vei ramine pentru noi vesnic tinara.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Sarbat10
Irina
Irina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de aneta Mier Feb 20, 2013 3:19 pm

Nu pot sa cred...citesc si-mi siroiesc lacrimile pe obraji.
Este nedrept. Doamne, ce surprize iti rezerva viata si cate incercari.
Deplang pierderea ta si ma rog, ca sufletul tau sa-si gaseasca odihna vesnica.
De astazi, steluta noastra goblenista ne va veghea de sus.
aneta
aneta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de catalina Mier Feb 20, 2013 3:31 pm

Nadia odihneste-te in pace.
Condoleante familiei indurerate.
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Maria_ct Mier Feb 20, 2013 4:03 pm

Dumnezeu sa te ierte,Nadia si sa-ti odihneasca sufletul care,cred eu,este neimpacat cu aceasta plecare de langa cei dragi,mai ales de langa copilasi!Condoleante familiei indurerate! :lacrimi:
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Sara Mier Feb 20, 2013 4:39 pm

Nadia,ne-ai umplut inimile de tristete! :lacrimi:
Iti vom pastra vesnic o amintire frumoasa. lalea lalea

Daca ar avea moartea asta un suflet indurator si putin creier...
Sara
Sara


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Karm3n Mier Feb 20, 2013 6:32 pm

Nu pot sa cred nici acum, ca s-a intamplat aceasta nenorocire.
Dumnezeu s-o ierte, iar de acolo de sus, sa-si vegehze copilasii si sa le indrume pasii in viata, asa cum ar fi facut si daca era alaturi de ei.
Ma uit la poza de la avatarul ei si nu pot sa cred ca, unei persoane atat de tinere si cu vointa de viata i se poate intampla asa ceva.
:lacrimi: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Imagescarw9l3y

Karm3n
Karm3n


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de gobelin Mier Feb 20, 2013 6:38 pm

Cuvintele sunt de prisos... nu există cuvinte care să redea tristețea și abisul pe care îl lasă plecarea unui înger dintre noi. Nadia, am avut onoarea să te cunosc, să vorbesc cu tine puțin și dincolo de forum.

Ai avut mâini de aur și un suflet de aur, iar Dumnezeu iubește astfel de oameni, și îi ia la El. Sunt supărat că nu o să te mai văd, că o să-mi lipsească postările tale, că o să-mi lipsești TU.
Dumnezeu să te odihnească și să aibe grijă de cei doi îngerași!
gobelin
gobelin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de CarmenP Mier Feb 20, 2013 7:28 pm

Dumnezeu s-o odihneasca!
CarmenP
CarmenP


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de lacramioara Mier Feb 20, 2013 8:20 pm

Atat de nedrept :lacrimi: Atat de devreme plinge
Dumnezeu s-o odihneasca in pace!
lacramioara
lacramioara


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de delia Mier Feb 20, 2013 8:29 pm

Draga noastra Nadia, familia noastra goblenistica este mai saraca fara tine. Iti vom simti lipsa si ne vom ruga pentru sufletul tau curat. Dumnezeu sa te odihneasca in pace si sa vegheze asupra puiutilor tai.
Ai plecat prea devreme dintre noi. Nu te vom uita niciodata!
delia
delia


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 19 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 20 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum