Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

+77
Sara
Maria_ct
aneta
katy85
geta1970
alina
CarmenP
Elza
Lucia.C
minzu.nadia
Brandusa
nicoleta
lacramioara
Liliana_ct
Lili
Diana Vladu
dana_nesu
ginabreazu
ina_bubulina
micaela gh
Rossana
Ruxandra
nuti09
vanda
Monica
marilivm
anasstasia
Karm3n
Oana-T
valkia
amicuta
hannane
Emanuela27
lilianna
elenav
Delia Elena
Tina
LIVIA
gobelin
LALUNA
Brindela
Cris
delia
Antonia
vasi52
ile
Dianus
Lora
rose
Cristina
Vio
Miha60
rudi
Mary
margareta_
catalina
iulia
dory
Corina
getasart
Avram
catinca
nicolina
valexya
gabi74
crina
Petro
piacel
Odette
michele
hyaviv
Georgeta
duchess
geta
Nelik
mazurnadin
Irina
81 participanți

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina Mar Apr 14, 2009 10:38 pm

Nadia, sint foarte frumoase modelele lucrate de tine. Si deosebite pentru noi, pentru ca sint de la alte firme. Cunoscuta imi era doar Fecioara cu pruncul.
Nu mai pot spune ca ma uimeste talentul sotului tau, pentru ca avem printre noi citiva barbati goblenisti si am vazut ca ei au foarte multa rabdare la modelele migaloase, dar ma uimeste placut faptul ca avind o profesie atit de grea nu renunta nici la pasiunea goblenului.
Va felicit pe amindoi si va doresc sa treceti cu bine prin framintarile zilei, si sa petreceti Sarbatorile de Paste cu lumina in suflete!pupici
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 2mm8xab

Irina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de catinca Mier Apr 15, 2009 12:06 am

Felicitari!Ai lucrari deosebite,bine alese si lucrate cu grija! bravo
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Joi Apr 16, 2009 12:25 pm

Iata ce am adus de la atelierul de inramat:
Am muncit mult la nuantele din apa, dar sint multumita.
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 07447d64b73f


Ultima editare efectuata de catre mazurnadin in Joi Apr 16, 2009 12:28 pm, editata de 1 ori
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de hyaviv Joi Apr 16, 2009 12:27 pm

aoleu dar ce frumos este! si rama e ff frumoasa...ce sa mai, o minunatie, nici n-ai avea de ce sa nu fi multumita...felicitari!
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Joi Apr 16, 2009 12:29 pm

mersi mult!
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Joi Apr 16, 2009 12:32 pm


aici passepartou-ul mi se pare total nepotrivit, va rog mult sa va dati cu parerea, am nevoie de ajutor.
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Georgeta Joi Apr 16, 2009 12:44 pm

Apusul este o minunatie. M-am indragostit instantaneu de el. Cred ca e de la goblenset, nu-i asa? Pass-ul la al doilea goblen mi se pare putin cam lat, altceva nu vad nepotrivit la el. Amandoua goblenurile sunt foarte frumoase si frumos inramate. thumbs up bravo
Georgeta
Georgeta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de piacel Joi Apr 16, 2009 1:36 pm

Oare ai o atractie si o predispozitie deosebita pentru cerul insangerat? Privesc goblenul cu insulita, privesc si avatarul tau... Asa pare ! Foarte frumoase ultimele doua lucrari! Felicitari! In ceea ce priveste passpartoul la al doilea , si in general inramarea, din imaginea prezentata ,nu pare a fi ceva in neregula .
thumbs up thumbs up thumbs up
piacel
piacel


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de geta Joi Apr 16, 2009 3:11 pm

Mie imi place cum arata al 2-lea. nu cred ca ai de ce sa-ti faci inima rea.
cat despre Apusul de soare...m-a inebunit ! Spui ca e pictura sau chiar fotografie ! Splendid ! felicitari ! La fel si ramele !
thumbs up
avatar
geta


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de valexya Joi Apr 16, 2009 5:41 pm

mazurnadin a scris:

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 07447d64b73f

eu la paspartouri nu prea ma pricep...dar mie imi plac....cum au iesit...
cel cu apusul e bestial.....nu ma satur sa ma uit la el.....
amindoua sunt foarte frumoase..... bravo bravo bravo
si mult spor la cit mai multe....
valexya
valexya


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Joi Apr 16, 2009 8:56 pm

Fetelor si domnilor va multumesc, m-ati facut sa mi se umezeasca ochii de bucurie.Cit e de bine cind cineva iti impartaseste bucuria.
Imi plac la nebunie apusurile.Nu stiu probabil e una din stihiile mele.Iar fiica e fixata pe cai.O familie de "nebuni". ris
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de duchess Vin Apr 17, 2009 3:40 pm

Apusul e superb , felicitari ! bravo
duchess
duchess


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de crina Vin Apr 17, 2009 4:05 pm

foarte frumos le-ai inramat.
Arata deosebit amindoua. felicitari pentru ele.
crina
crina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Avram Vin Apr 17, 2009 10:42 pm

Nadia, eşti indreptăţită să fii mulţumită. Este munca ta, şi a familiei tale, am înţeles. Şi este o muncă deosebită pe care puţin oameni o înţeleg, chiar şi din jurul nostru.
Felicitări pentru galeria ta. Apusul de soare este real. Icoana Maicii Domnului este magnifică (păcat de diagrame, le-aş fi vrut şi eu).
Mie passpartul de la prima icoana, Maria cu Isus, nu mi se pare potrivit, l-aş fi văzut mai deschis, chiar alb este foarte bine.
Incă odată felicitări pentru lucrările voastre deosebite şi un Paşte fericit.
Avram
Avram


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Vin Apr 17, 2009 11:38 pm

multumesc tuturor!
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de catinca Sam Apr 18, 2009 7:05 am

Felicitari!Apusul este minunat!UN PASTE FERICIT!
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de getasart Sam Apr 18, 2009 9:39 am

Pentru a vedea felicitarea click pe urmatorul link: http://www.farcomar.com/felicitari/paste/fepaste001/tellfepaste009.html
Paste fericit si cu impliniri;
Getasart
getasart
getasart


http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de hyaviv Sam Apr 18, 2009 1:47 pm

Paste fericit cu sanatate multa si multe bucurii
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Sam Apr 18, 2009 9:23 pm

catinca, getasart si hyaviv si voua la fel!!! Un Paste cit mai fericit tuturor goblenistilor!!!Hristos a inviat!
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Petro Dum Apr 19, 2009 7:47 am

mazurnadin a scris:Iata ce am adus de la atelierul de inramat:
Am muncit mult la nuantele din apa, dar sint multumita.
Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 07447d64b73f
Pur si simplu : MINUNAT! Felicitari! bravo
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de duchess Dum Apr 19, 2009 11:59 am

Paste Fericit!
duchess
duchess


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Corina Lun Apr 20, 2009 9:52 am

mazurnadin a scris:Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 2e3mv4h

E splendid.
N-am mai vazut acest model pana acum.
De la ce firma e?
Corina
Corina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Corina Lun Apr 20, 2009 9:56 am

mazurnadin a scris:
aici passepartou-ul mi se pare total nepotrivit, va rog mult sa va dati cu parerea, am nevoie de ajutor.

Mie imi place si asa, Nadia.
Eu as fi optat pentru un passpartout verde-deschis, dar si acesta se potriveste.
Corina
Corina


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de dory Lun Apr 20, 2009 11:37 am

Nadia este extraordinar,foarte reusita si inramarea.Nici nu ai zice ca e cusut, parca este real.felicitari thumbs up
dory
dory


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Lun Apr 20, 2009 5:37 pm

Petro, Alina, dory multumesc si un Paste Fericit!!!
Zori de aur, farmec sfant,
Murmur dulce pe pamint,
Zvon de sfinte melodii,
Cimitire cu faclii,
Candele cu tamiieri,
Cintece de mingaieri.
Ciripit de ciocarlii,
Oua rosii la copiii
Si ciresi scaldati in floare
De miresme-ncantatoare.
Toate spun cu-adevarat-
Ca Isus a inviat.
Hristos A Inviat!!!
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin Lun Apr 20, 2009 5:50 pm

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 587544f0bb12600fb738ebe1a0814291
mazurnadin
mazurnadin


Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 2 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum