Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb 2013 - trimiterile postale

+22
dory
Crissy86
alina
cristi21
katy85
Liliana_ct
ginabreazu
andra
iulia
crina
Mary
nicolina
minzu.nadia
LALUNA
Lili
Nelik
ANIKO
nicoleta
hyaviv
filipcarol
michele
Irina
26 participanți

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Vin Noi 15, 2013 4:01 pm

Dar eu zic ca ar fi frumos sa le deschidem toate o data, exact ca si cadoul de la Mos Craciun.

dory


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de ANIKO Vin Noi 15, 2013 4:05 pm

Nu e o idee rea...
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de hyaviv Vin Noi 15, 2013 4:25 pm

aoleu dory.. nu stiu ce sa zic referitor la deschis.. eu am trimis cuiva de pe forum o felicitare de paste, cusuta si... nu a ajuns nici in ziua de azi... doamne fereste sa se intample asa ceva si acum...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Noi 15, 2013 5:23 pm

filipcarol a scris:Nadia, vineeeeee!!!

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 0zp9

ura Doamne, am lipsit vreo doua zile de pe forum si am ratat marele START!  Carolina, mi-au crescut bataile inimii vazand mesajul - acum chiar stau ca pe ace zambet

Sa vedeti ca imi crapa rabdarea si il trimit si pe al meu in calatorie mai devreme decat planificasem....
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de nicoleta Vin Noi 15, 2013 5:27 pm

Wow, ce agitatie pe aici. Chiar ar fi tentat sa le deschidem pe toate o data. Sau macar sa postam ce am primit dupa ce pleaca si ultimul colet.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Noi 15, 2013 5:28 pm

dory a scris:Dar eu zic ca ar fi frumos sa le deschidem toate o data, exact ca si cadoul de la Mos Craciun.
Dar Dory,e un fel de masochism sa stai si sa te tot uiti la plicul misterios si sa nu il deschiszi imediat ce il ai in mana bataie 

Eu una nu rezist - indata ce ajunge biscornul 'plimbaret' la mine il voi scoate la lumina zilei - NU RABD!

P.S. Totusi as fi de acord sa postam pozele cu ce am primit toate in aceeasi zi, dar nu stiu in ce masura e realizabil, doar plicurile care au plecat la mii de kmdistanta ar putea sosi mai tarziu...
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de LALUNA Vin Noi 15, 2013 5:35 pm

ANIKO a scris:Vai ce frumos ai acoperit adresele! zimbet 
Nici nu ma asteptam la atceva mai putin artistic din partea Carolinei... hahaha 
Nadia, ti-am remarcat lipsa... Pupici 
Nici eu nu cred ca as avea rabdare sa nu-l deschid imediat...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Vin Noi 15, 2013 6:54 pm

Pai cine ar avea rabdare sa stea cu plicul in casa sa se uite la el?
Daca aveti probleme cu tensiunea prea mica, trebuie sa cititi topicul asta, creste instant lol
Nadia, nici eu nu am mai avut rabdare sa il tin, vroia sa plece...As vrea sa fiu langa tine cand deschizi sa iti surprind reactia hahaha 
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de LALUNA Vin Noi 15, 2013 7:08 pm

Eu n-as vrea sa fiu langa Iulia. Daca nu-i place? hahaha 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Vin Noi 15, 2013 7:12 pm

Putin probabil...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de LALUNA Vin Noi 15, 2013 7:17 pm

Asta sper si eu...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Noi 15, 2013 7:47 pm

Carolina, eu sunt sigura ca imi va placea 'plimbaretul' - de altfel cred ca nici una dintre noi nu va ramane deceptionata, doar nu este altceva decat un joc, un lant de minisurprize menite sa ne infrumuseteze relatiile virtuale/reale ce s-au infiripat intre noi. Pupici 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Noi 15, 2013 8:00 pm

Fetelor, ma umflu in pene de mandra ce sunt: am descoperit singura cum se acopera adresa in fotografie - ce simplu e! studiu 

Poate ca intereseaza pe cineva: fisierul cu fotografia (.jpg) o deschidem cu ajutorul MS Paint si acolo alegem instrumentul pensula si culoarea care ne place -cu pensula ceea virtuala dam peste adresa si salvam modificarile! Poate ca voi stiati trucul, dar eu ma simt un geniu acum hahaha 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de LALUNA Vin Noi 15, 2013 8:03 pm

Si eu tot asa am facut, Nadia, dar am impresia ca exista ceva mai eficient, de genul "umplere contur cu o anumita culoare". Stiu sa decupez un contur in Paint, dar de umplut nu stiu decat la mana, ceea ce ma face sa-mi pierd rabdarea pana la sfarsit... hahaha  Poate ne lumineaza cineva...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Vin Noi 15, 2013 8:21 pm

Alegeti una din formele (shape) care apar linga pensulica, o desenati peste locul pe care vreti sa il acoperiti, apoi in dreapta listei de forme aveti o galetusa numita Fill, click pe ea deschide o lista derulanta, alegeti solid color.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Vin Noi 15, 2013 10:30 pm

minzu.nadia a scris:
dory a scris:Dar eu zic ca ar fi frumos sa le deschidem toate o data, exact ca si cadoul de la Mos Craciun.
Dar Dory,e un fel de masochism sa stai si sa te tot uiti la plicul misterios si sa nu il deschiszi imediat ce il ai in mana bataie 

Eu una nu rezist - indata ce ajunge biscornul 'plimbaret' la mine il voi scoate la lumina zilei - NU RABD!

P.S. Totusi as fi de acord sa postam pozele cu ce am primit toate in aceeasi zi, dar nu stiu in ce masura e realizabil, doar plicurile care au plecat la mii de kmdistanta ar putea sosi mai tarziu...
La postarea pozelor m-am referit sa le postam dupa ce pleaca ultimul colet.Iti dai seama cine ar putea sa stea cu coletul si sa nu il deschida. Asa vedem cat de inspirate am fost fiecare in alegerea modelului pt biscorn Idea  Idea 
dory
dory


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de LALUNA Vin Noi 15, 2013 11:24 pm

Eu ma intreb daca vreun model se repeta...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Sam Noi 16, 2013 12:32 am

Ai dreptate Nadia.
Hmm..nu cred ca o sa se repete...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Sam Noi 16, 2013 1:34 am

Mai degraba sa postam pozele dupa ce a fost trimis ultimul plic... ca sa evitam sa ne influentam reciproc.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de hyaviv Sam Noi 16, 2013 4:30 am

in principiu.. nu stiu daca e realizabil ce se doreste pa aici. De ex, eu initial am zis ca-l trimit pe 9 dec..deci.. va dati seama ca e posibil sa ajunga..in ajun de craciun.. Or biscornu pe care o sa-l primesc de la michele, va ajunge, cred, maine... deci... Poate ca pozele se pot pune toate intr-o zi, dar de desfacut intr-o zi...am MARI dubii
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de nicolina Sam Noi 16, 2013 6:29 am

Alina eu nu am ajuns la posta saptamana asta , sper sa ajung insa saptamana viitoare ... nici eu nu as putea sta cu coletul nedesfacut , as muri de curiozitate .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Sam Noi 16, 2013 9:54 am

Irina a scris:Mai degraba sa postam pozele dupa ce a fost trimis ultimul plic... ca sa evitam sa ne influentam reciproc.
Exact la asta ma gandesc ,sa lasam imaginatia fiecaruia sa vedem ce iese.Sunt curioasa daca vor fi 2 la fel visez cu ichii desch 
dory
dory


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de nicoleta Sam Noi 16, 2013 9:59 am

Si eu sunt pentru postarea biscoarnelor dupa ce pleaca ultimul colet. Cele ce primesc inainte bineinteles ca le vor desface, doar sa nu posteze inca pe forum.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de ANIKO Sam Noi 16, 2013 10:08 am

Si eu sunt de acord.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Mary Sam Noi 16, 2013 3:09 pm

Imi place ideea de a posta impreuna, dar in acelasi timp sa anunte fiecare aici ca a primit plicul.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de hyaviv Sam Noi 16, 2013 4:11 pm

si eu sunt de acord cu anuntul ca s-a primit plicul..dar..ce ne facem daca, doamne fereste unul nu ajunge? eu va spun ca sunt patita, vorbesc din experienta....si nu s-a intamplat odata, ci de cateva ori.. tot ce trece oceanul ( sau granita unei tari) e in pericol sa se piarda...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum