Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tombola aniversara - festivitatea de premiere

+15
Gica
catinca
katy85
Lili
claudette
Miha60
Liliana_ct
crina
Mary
LALUNA
Sara
nuti09
adelinacomanescu
emilia.d
mihaela.michaela
19 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Dum Mar 09, 2014 10:29 am

Buna dimineata!

Ati scris mesaje minunate si urari foarte frumoase pentru forumul nostru, e un privilegiu faptul ca ne-am gasit si sintem impreuna in acest spatiu virtual primitor oferit de forum! Va dorim si noi o primavara fericita si plina de bucurii.
Vreau totodata sa va multumesc pentru ca v-ati inscris in numar atit de mare  floare 

Acum, daca tot a iesit soarele si e cald afara, anuntam si cistigatoarea.

Tragerea la sorti a avut loc si iata rezultatul:

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Tombol10

Fericita cistigatoare este emilia.d, care a scris mesajul cu numarul 13. dansez 

Emilia, te rog sa-mi trimiti prin mesaj privat adresa ta postala, ca sa pot sa-ti pun coletul la posta  pupici
Irina
Irina


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de mihaela.michaela Dum Mar 09, 2014 10:58 am

Felicitari Emilia,sa-l lucrezi cu placere,felicitari si organizatorilor!
mihaela.michaela
mihaela.michaela


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de emilia.d Dum Mar 09, 2014 11:09 am

Multumesc mult!
avatar
emilia.d


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de adelinacomanescu Dum Mar 09, 2014 11:57 am

Felicitari,Emilia!Sa il lucrezi sanatoasa si cu drag!
 flori 
adelinacomanescu
adelinacomanescu


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de nuti09 Dum Mar 09, 2014 1:08 pm

Felicitari,Emilia! Spor la cusut!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Sara Dum Mar 09, 2014 1:57 pm

Felicitari Emilia,stiam eu ca numarul 13 o sa iasa castigator!

Sincere aprecieri si organizatorilor acestor concursuri!Multumim!
Sara
Sara


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de LALUNA Dum Mar 09, 2014 8:17 pm

Chiar asa: e clar ca 13 nu are nimic de-a face cu ghinionul, nu? Felicitari, Emilia! Sa ni-l arati lucrat, da?  zimbet 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Mary Dum Mar 09, 2014 8:18 pm

Felicitari, Emilia!
Sa-l lucrezi cu spor!
Mary
Mary


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de emilia.d Dum Mar 09, 2014 8:33 pm

Multumesc mult!Ca o coincidenta nr.13 este nr meu norocos,dar in momentul cd am postat mesajul nu am stiut ce numar este.
avatar
emilia.d


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de crina Dum Mar 09, 2014 8:42 pm

Felicitari Emilia.
crina
crina


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Liliana_ct Dum Mar 09, 2014 9:06 pm

Felicitari Emilia !
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Miha60 Lun Mar 10, 2014 9:19 am

Felicitari, Emilia!
Miha60
Miha60


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de claudette Lun Mar 10, 2014 9:43 am

Felicitari, Emilia! Un numar norocos, sa-l lucrezi cu drag, astept sa-l vad terminat.
claudette
claudette


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Lili Lun Mar 10, 2014 10:00 am

Felicitari organizatorilor si tie Emilia pentru "norocosul" numar ! Spor tuturor !
Lili
Lili


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Mar Mar 11, 2014 7:45 pm

Felicitari Emilia,mult spor,sa ni-l arati cusut,va iesi minunat,multi pupici  imbratisare pupici 
katy85
katy85


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de catinca Mar Mar 11, 2014 11:13 pm

Felicitari Emilia! buchet buchet 
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Gica Mier Mar 12, 2014 8:45 am

Felicitari Emilia si deasemeni organizatorilor.
Gica
Gica


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Joi Mar 13, 2014 7:52 am

Premiul a fost expediat ieri.  salut 
Daca Posta lucreaza cum trebuie, miine ar trebui sa ajunga, daca nu, cel tirziu luni.
Irina
Irina


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de dory Joi Mar 13, 2014 9:23 am

felicitari Emilia si mult spor,astept sa il vad terminat.
dory
dory


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de emilia.d Joi Mar 13, 2014 9:36 am

Irina a scris:Premiul a fost expediat ieri.  salut 
Daca Posta lucreaza cum trebuie, miine ar trebui sa ajunga, daca nu, cel tirziu luni.

Multumesc,o sa urmaresc postasul.
avatar
emilia.d


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de catalina Joi Mar 13, 2014 10:46 am

Felicitari Emilia !
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de emilia.d Joi Mar 13, 2014 8:22 pm

Am primit coletul,este foarte frumos,dar am o nelamurire,cele care ati mai lucrat de la Lanarte,imi puteti explica cum se coase,este foarte deasa panza si nu stiu cum sa fac cruciulita,peste cate ochiuri.....Sper ca ati inteles ce vreau sa spun.....
Multumesc mult!
avatar
emilia.d


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Joi Mar 13, 2014 9:00 pm

Ce repede l-ai primit! Sa-l cosi cu placere!  bravo 

Cruciulita pe pinza unifil se face peste doua fire. Trebuie neaparat sa intinzi pinza in gherghef, cel mai bine in gherghef rotund, pentru ca daca o prinzi pe rama cu pioneze, firele vor forma gauri.
Afli mijlocul pinzei, inpaturind-o in 4 si vezi si pe diagrama unde este mijlocul (pe margini sint doua sagetute care indica mijlocul fiecarei laturi). De acolo incepi sa cosi, altfel va fi foarte greu sa numeri exact si sa pozitionezi modelul pe mijlocul pinzei. Ai si ac in kit, iti recomand sa-l folosesti, acele obisnuite ascutite nu merg bine pe genul acela de pinza.
Irina
Irina


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de emilia.d Joi Mar 13, 2014 9:03 pm

Multumesc mult Irina!
avatar
emilia.d


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Vin Mar 14, 2014 3:00 pm

Cu placere! Spor  spor la lucru  Asteptam cu nerabdare poze cu el in lucru  Idea 
Irina
Irina


Sus In jos

Tombola aniversara - festivitatea de premiere Empty Re: Tombola aniversara - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum