Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

+12
valkia
catinca
nicoleta
ile
ioanaviorela
draghiciu.claudia
Cris
anasstasia
hyaviv
Mary
delia
Ioana
16 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Joi Dec 25, 2014 11:14 am

Tatatatam!!!!! Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Micult10

Premiul intii, fericita cistigatoare a kitului cu trandafiri de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este...

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Premiu10

Delia!!!

Cele doua mentiuni, a cite un voucher de 10% reducere, valabil pina in martie 2015 merg la....
Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Mentiu10

Tatiana!!!!!!
Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Mentiu11

Aniko!!!!!!

Felicitari din toata inima si un Craciun de vis!
Multumim inca o data sponsorului!

Atentie! Va rog sa o contactati prin mesaj privat pe doamna Elena, ca sa stabiliti cum primiti premiile. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Ioana Joi Dec 25, 2014 12:31 pm

Ferlicitari castigatoarelor!
Ioana
Ioana


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de delia Joi Dec 25, 2014 3:58 pm

Woooowww! Ce surpriza neasteptata! Chiar nu-mi faceam mari sperante ca pot castiga marele premiu. N-am castigat niciodata nimic si inca nu-mi vine sa cred.
Nu pot decat sa multumesc "Set Goblen Romania" si in special doamnei Elena pentru generozitate.
Este un model deosebit. Chiar imi spuneam, in momentul cand a fost prezentat, ca mi-as dori sa lucrez un asemena model. Imi plac in mod deosebit modelele cu flori si peisaje. Asa ca mi se potriveste manusa.
Felicitari si castigatorelor Tatiana si Aniko pentru premiile primite.
Multumesc inca odata tuturor. Pupici Pupici Pupici
delia
delia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Mary Joi Dec 25, 2014 4:35 pm

Felicitari Delia!
Sa-l cosi cu placere si sa ne incanti si pe noi cu modelul in lucru.
Tatiana, Aniko, shopping placut!
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de hyaviv Joi Dec 25, 2014 4:47 pm

Felicitari dragelor!
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de anasstasia Joi Dec 25, 2014 4:58 pm

Felicitari castigatoarelor! Ma bucur pentru tine Delia ca l-ai castigat mai ales ca inteleg ca ti-a placut modelul deci o sa-l vedem si in lucru cat de curand sper.
Felicitari Tatiana si Aniko pentru mentiuni!
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Cris Joi Dec 25, 2014 5:57 pm

Felicitari, fetelor!!! Frumos dar de Craciun, asa e?! Bucurati-va de el! spor la lucru spor la lucru
Cris
Cris


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de draghiciu.claudia Joi Dec 25, 2014 6:15 pm

Felicitari castigatoarelor !
draghiciu.claudia
draghiciu.claudia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Joi Dec 25, 2014 9:24 pm

Delia, cea mai mare bucurie pentru mine va fi sa-l vedem lucrat, asa cum l-am vazut si pe al Nadiei si lalelele lui Crissy. ole!
Dar sint curioasa si ce vor alege fetele sa cumpere folosind voucherul.
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de delia Joi Dec 25, 2014 10:31 pm

Cu siguranta ma apuc de el, ca tot n-am nimic important inceput. A fost dragoste la prima vedere, deci abia astept si eu sa-l incep. Va trebui doar sa asteptati pana la inceputul anului.
delia
delia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ioanaviorela Joi Dec 25, 2014 10:54 pm

fcelicitari castigatoarelor!
ioanaviorela
ioanaviorela


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de VarTat Dum Dec 28, 2014 1:04 pm

Vai de mine . Abia azi am descoperit topicul. Felicitari, Delia!

Eu la fel nu prea am noroc la loterii si sunt bucuroasa ca am primit  acest  voucher.  E pentru prima data cand aud  de  firma Set-goblen,  stiam doar de Goblenset.  M-am uitat pe site-ul lor si as fi tentata sa folosesc voucherul pentru portretul -Ploaia sau pentru portretul - Romania de Rosenthal.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de delia Dum Dec 28, 2014 2:28 pm

Multumesc Irina pentru initiativa acestei tombole si pentru faptul ca ai avut mana buna cu tragerea la sorti.
Cu deosebita bucurie va anunt ca azi la pranz a ajuns si premiul la destinatara. Este superb!
Multumesc inca odata pentru minunata surpriza de Craciun. Nu ma asteptam nici in visele cele mai frumoase ca pot primi un asemenea cadou.
Multumiri adresez in mod special firmei "Set Goblen Romania", reprezentata de doamna Elena Buzatu, care a sponsorizat aceasta tombola de Craciun. Surpriza a fost deplina azi cand a sosit prin curier, de care am fost felicitata personal.
Multumesc tuturor pentru felicitari.
Hai sa nu va mai tin pe jar. Acesta este mult asteptatul premiu.

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere DSC_4979
delia
delia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Ioana Dum Dec 28, 2014 3:57 pm

ura eu astept primul episod!
Ioana
Ioana


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de anasstasia Dum Dec 28, 2014 4:02 pm

Delia, sa te bucuri de cadou si abea astept primul episod.
VarTat, sa ne arati si tu ce vei cumpara. Felicitari!
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ile Dum Dec 28, 2014 8:42 pm

Felicitari !Delia sa il lucrezi cu drag si spor
ile
ile


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ANIKO Dum Dec 28, 2014 10:13 pm

Am primit si eu voucherul, pentru care ii multumesc d-nei Buzatu. zimbet
Delia mult spor la trandafiri, abia astept primul episod.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de nicoleta Lun Dec 29, 2014 7:33 pm

Felicitari, Delia!
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Lun Dec 29, 2014 7:42 pm

Delia, iata ca Mosul a ajus chiar la timp! dansez Ce frumos arata diagrama, mi se par usor de urmarit simbolurile. Vad ca ai si un bonus - catalogul pe CD. Apreciez foarte mult gestul doamnei Elena, si premiile au ajuns repede - a fost cea mai frumoasa colaborare de pina acum cu un sponsor.
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de catinca Vin Ian 02, 2015 11:46 pm

Felicitari Delia! I love you
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de valkia Lun Feb 09, 2015 9:15 am

Vin si eu mult dupa consumarea evenimentului (ca doar nu sunt de pe Terra) si felicit cu mare drag castigatoarele si pe Irina pentru initiativa, iar dnei Buzatu pentru amabilitate si promptitudine. Fetelor, sa coaseti cu drag ce ati primit (Delia) si ce veti cumpara cu voucherul (Aniko si Tatiana).
valkia
valkia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Mier Feb 25, 2015 12:23 pm

Aniko si Tatiana, v-ati folosit voucherele? Nu uitati ca mai au putin si expira Idea
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ANIKO Mier Feb 25, 2015 12:46 pm

Eu am daruit voucherul mai departe.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de marinela Mier Feb 25, 2015 6:24 pm

Felicitari castigatoarelor!
Marinela
marinela
marinela


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de VarTat Vin Feb 27, 2015 3:51 pm

Irina, am incercat sa imi folosesc voucherul dar nu am reusit.  Am ales doua modele pe care mi le doresc. Unul din ele nu se regaseste pe situl international, doar pe cel romanesc. M-am gandit  sa le comand cu livrarea in Romania la niste cunostinte, insa din pacate nu exista posibilitatea de achitare cu card. se plateste la livrare. Pentru a gasi cea mai buna modalitate am incercat sa  telefonez la numerele lor  dar  nu mi se raspunde. Am scris si dnei Elenea un mesaj privat. Astept sa imi raspunda.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum