Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

+12
valkia
catinca
nicoleta
ile
ioanaviorela
draghiciu.claudia
Cris
anasstasia
hyaviv
Mary
delia
Ioana
16 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de VarTat Vin Feb 27, 2015 3:51 pm

Irina, am incercat sa imi folosesc voucherul dar nu am reusit.  Am ales doua modele pe care mi le doresc. Unul din ele nu se regaseste pe situl international, doar pe cel romanesc. M-am gandit  sa le comand cu livrarea in Romania la niste cunostinte, insa din pacate nu exista posibilitatea de achitare cu card. se plateste la livrare. Pentru a gasi cea mai buna modalitate am incercat sa  telefonez la numerele lor  dar  nu mi se raspunde. Am scris si dnei Elenea un mesaj privat. Astept sa imi raspunda.

VarTat


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de VarTat Vin Mar 27, 2015 9:21 pm

Vin si eu sa ma laud. Am folosit voucerul primit cadou la concursul de Craciun.  Deoarece nu ma  puteam hotari intre doua modele,  le-am cumparat pe ambele. Dna Elena a fost foarte marinimoasa cu mine. Am folosit voucerul  cu reduceri pentru ambele modele. Ii multumesc pe aceasta cale.

Iata  primul model  Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 154cas8[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de VarTat Vin Mar 27, 2015 9:22 pm

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 10zd3ep[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Sam Mai 16, 2015 9:38 am

Of, nu stiu de ce nu vad imaginile pentru mesaje noi. Ia te uita cit timp a trecut de cind ati scris voi aici si eu abia acum vad. bataie
Felicitari, Tatiana! Sa le lucrezi cu placere!
Romania Revolutionara, o alegere deosebita, care merita pusa pe pinza. O pictura grea, totodata, va fi ceva de lucru.

Aniko, ai discutat cu doamna Elena, a fost de acord? S-a putut face achizitia de catre o alta persoana? Nu stiam ca voucherul este transmisibil. Suspect
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ANIKO Sam Mai 16, 2015 10:17 am

Nu, nu am discutat cu d-na Elena, nu am crezut ca este necesar deoarece si cea careia i-am facut cadou voucherul a participat la concursul de craciun. Oricum nu cred ca persoana careia i-am facut cadou voucherul a facut vreo comanda.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Irina Sam Mai 16, 2015 10:24 am

Ar fi pacat daca s-a pierdut, dar pina la urma mai bine ca l-ai dat daca n-aveai ce sa faci cu el.

Voiam doar sa vad daca s-a finalizat acest concurs, ca sa pot inchide subiectul. Faceam asa, un pic de curatenie de primavara - intirziata rusinat
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ANIKO Sam Mai 16, 2015 10:39 am

Asa m-am gandit si eu, ca ar fi pacat sa se piarda voucherul. tristete Eu oricum nu mai am de gand sa comand sau sa lucrez kituri.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere - Pagina 2 Empty Re: Concurs Craciun 2014 - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum