Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs aniversar - festivitatea de premiere

+25
Sara
delia
Oana-T
catalina
mihaela.michaela
nuti09
Crissy86
MNiko
Rossana
nicoleta
Mary
filipcarol
Lili
draghiciu.claudia
duchess
dory
hyaviv
katy85
Miha60
alina
valkia
daniela.oanca
carro9
ginabreazu
michele
29 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de michele Vin Mar 01, 2013 5:32 am

Votarea pentru concursul aniversar s-a incheiat. Multumesc participantelor si le felicit pentru realizari. Mie personal mi-au placut toate felicitarile si martisoarele, stiu cata migala e pentru fiecare si s-a vazut ca au fost facute cu drag. I love you

Au fost 64 voturi iar castigatoare este Cris (crissy86)! Felicitari Cris! bravo Astept pe privat adresa unde sa trimit premiul.

Dar premiile nu se opresc aici! zimbet Pentru toate celelalte participante am un MICUT PREMIU SURPRIZA... cate 3 jurubite de ate vopsite de prietena mea din Ungaria, Nina.

Carolina, Catalina, Daniela, Mary, va rog sa imi dati adresele voastre.

Felicitari inca o data si sper ca la viitorul concurs mai multi membrii ai forumului sa aibe timpul liber necesar ca sa participe! Pupici
michele
michele


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de ginabreazu Vin Mar 01, 2013 6:45 am

Felicitari Crys.Felicitari si celorlalte fete participante. buchet
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de carro9 Vin Mar 01, 2013 7:20 am

Felicitari tuturor! Bravo Crissy, sa deschidem sampania aniversare
Va invidiez pt jurubitele de la Nina, dar las' ca data viitoare intru si eu in joc si nu mai aveti nicio sansa hahaha
carro9
carro9


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de daniela.oanca Vin Mar 01, 2013 8:11 am

Multumim Michele! Felicitari Crissy!
daniela.oanca
daniela.oanca


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de valkia Vin Mar 01, 2013 8:42 am

Felicitari castigatoarei si castigatoarelor. Fetelor, meritati toata cinstea si admiratia noastra.
Michelle, gestul tau e deosebit, ma inclin in fata ta si iti doresc tot binele din lume.
valkia
valkia


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de alina Vin Mar 01, 2013 12:03 pm

Felicitari tuturor! Michele gestul tau este deasemenea de apreciat! O familie minunata pe acest forum! buchet
alina
alina


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Miha60 Vin Mar 01, 2013 12:31 pm

Felicitari castigatoarei, felicitari tuturor fetelor participante. Tot ce ati realizat a fost deosebit!
Michelle, felicitari pentru gestul tau deosebit.
bravo bravo Pupici
Miha60
Miha60


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Vin Mar 01, 2013 1:07 pm

Felicitari Crissy meritai din toata inima sa castigi,felicitari tuturor participantelor,felicitari organizatorului pentru gesturile minunate pe care le face,ma bucur ca mai exista astfel de oameni printre noi,si chiar ma simt ca intr-o mare familie alaturi de voi,si nu este zi in care sa nu intru pe forum sa vad ce mai fac fetele,chiar daca poate nu postez nimic,va pup cu drag pe toti imbratisare pupici pupici
katy85
katy85


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de hyaviv Vin Mar 01, 2013 1:58 pm

Felicitari, castigatoarei, concurentelor si sponsorului!
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de dory Vin Mar 01, 2013 2:27 pm

felicitari Crissy abia astept sa il vad in lucru premiul castigat bravo
dory
dory


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de duchess Vin Mar 01, 2013 3:36 pm

hyaviv a scris: Felicitari, castigatoarei, concurentelor si sponsorului!

Subscriu.
duchess
duchess


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de draghiciu.claudia Vin Mar 01, 2013 4:09 pm

Felicitari tuturor implicati intr-un lucru asa frumos !
Concurs aniversar - festivitatea de premiere  105493
draghiciu.claudia
draghiciu.claudia


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Lili Vin Mar 01, 2013 4:46 pm

Aplaud castigatoarea , felicitari Crissy ! Ma inclin in fata tuturor participantelor , bravo fetelor ati facut lucruri minunate !

Michele gestul tau e minunat !
bravo
Lili
Lili


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de filipcarol Vin Mar 01, 2013 4:56 pm

Felicitari Crissy!! Multumesc si aici Michele pentru gestul tau frumos o sa le pretuiesc mult, e prima data cand castig ceva de cusut zimbet
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Mary Vin Mar 01, 2013 5:30 pm

Felicitari, Crissy!
Multumesc, Michelle.
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de nicoleta Vin Mar 01, 2013 6:28 pm

Felicitari, Crissy!
Felicit toate participantele pentru frumusetile pe care le-au creat.
Michele, te felicit pentru frumoasa initiativa.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Rossana Vin Mar 01, 2013 8:27 pm

Felicitari, Crissy! Felicitari si celorlalte concurente!
Felicitari, Michele! Datorita tie, toata lumea a castigat concursul!
Rossana
Rossana


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de MNiko Vin Mar 01, 2013 9:00 pm

Felicitari tuturor fetlor pentru munca depusa si creatiile lor minunate.

Felicitari Crissy. Sa cosi cu placere kit-ul castigat.

Michele, gestul tau de a oferi tuturor participantelor la concurs ceva este deosebit. Felicitari pentru organizarea acestui concurs si pentru sponsorizare.
MNiko
MNiko


http://www.mamicreativ.com

Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Crissy86 Vin Mar 01, 2013 9:23 pm

Mulțumesc Michele și Irina pentru sponsorizarea și organizarea concursului Pupici
Mulțumesc tuturor celor ce m-au votat, mă bucur că v-au plăcut creațiile (nici eu n-am mai câștigat până acum, sunt extrem de încântată pentru că am admirat de mult timp acest model de la Dimensions) imbratisare
Mă bucur că toate fetele vor primi câte un cadou, un gest foarte frumos din partea ta Michele.
Ce îmi pare rău e faptul că nu au fost mai mulți participanți, dar poate la următorul concurs cine știe...
Și pentru că încă mai e 1 Martie, ofer câte o floare fiecărei doamne de pe forum, să aveți o primăvară frumoasă!


Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Tulips-field-flowers-Favim.com-485171

Și să nu uit, La mulți ani înainte forumului, cu membrii la fel de uniți ca și până acum. lalea
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de nuti09 Vin Mar 01, 2013 9:43 pm

Felicitari,Crissy!!! E un premiu tare frumos, sa il cosi cu placere!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de michele Vin Mar 01, 2013 10:05 pm

Dragele mele, mi-a facut o mare placere sa fiu parte in acest concurs. Ideea si organizarea au apartinut Irinei . Ii multumesc ei si Lalunei ca au acceptat ca eu sa fiu sponsor.
michele
michele


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de nuti09 Vin Mar 01, 2013 10:09 pm

Draga Michele, gestul tau a fost minunat...de-asta imi place mie forumul asta si va simt aproape de sufletul meu, fiindca am gasit aici niste persoane absolut minunate, asa ca tine!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de mihaela.michaela Vin Mar 01, 2013 10:17 pm

Felicitari Michele,felicitari Crissy si felicitari tuturor participantelor!
mihaela.michaela
mihaela.michaela


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de catalina Sam Mar 02, 2013 11:17 am

Felicitari Crissy !
Felicitari participantelor si sponsorului.
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Oana-T Sam Mar 02, 2013 12:15 pm

Felicitari organizatoarelor concursului, participantelor si castigatoarei!
De fapt, de castigat am castigat cu totii prilejul de va admira lucrarile.
La cat mai multi participanti in viitor! buchet
Oana-T
Oana-T


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum