Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs aniversar - festivitatea de premiere

+25
Sara
delia
Oana-T
catalina
mihaela.michaela
nuti09
Crissy86
MNiko
Rossana
nicoleta
Mary
filipcarol
Lili
draghiciu.claudia
duchess
dory
hyaviv
katy85
Miha60
alina
valkia
daniela.oanca
carro9
ginabreazu
michele
29 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Oana-T Sam Mar 02, 2013 12:15 pm

Felicitari organizatoarelor concursului, participantelor si castigatoarei!
De fapt, de castigat am castigat cu totii prilejul de va admira lucrarile.
La cat mai multi participanti in viitor! buchet

Oana-T


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de delia Sam Mar 02, 2013 2:57 pm

Un concurs frumos, cu lucrari deosebite, la care toti am avut de castigat. Felicitari castigatoarei si celorlati participanti, iar celor care au initiat si sponsorizat acest concurs, tot respectul pentru initiativa. Cu siguranta la urmatorul concurs vom fi mai multi. Eu n-am castigat niciodata la vreun concurs, dar ma bucur de reusitele celor care participa, de parca as lua eu premiul cel mare. La cat mai multe asemenea concursuri care ne bucura sufletul.
delia
delia


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Sara Sam Mar 02, 2013 7:38 pm

Oana-T a scris:Felicitari organizatoarelor concursului, participantelor si castigatoarei!
De fapt, de castigat am castigat cu totii prilejul de va admira lucrarile.
La cat mai multi participanti in viitor! buchet
Absolut de acord cu ce ai spus tu, Oana!
Sara
Sara


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Maria_ct Dum Mar 03, 2013 5:40 pm

Felicitari,Crissy pentru premiul castigat dar si celorlalte fete care au pus atata suflet in munca lor.Tot respectul pentru Irina,initiatoarea si michelle,sponsora acestui concurs!Asa cum a spus si Oana,cu totii am avut de castigat pentru ocazia de a va admira lucrarile.La cat mai multe concursuri in viitor! I love you
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Crissy86 Dum Mar 03, 2013 11:37 pm

Multumesc!
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de michele Joi Mar 14, 2013 4:47 pm

Ieri au plecat premiile catre castigatoare!
Am rugato pe Nina sa trimita atele direct de la ea, astfel incat fetele sa poata alege culorile care le plac.
Crissy, iti dau pe privat numarul de trimite al kitului.

Sper sa ajunga totul cu bine si cat mai repede. Pupici
michele
michele


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Mary Joi Mar 14, 2013 5:37 pm

Multumesc, Michelle imbratisare
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Crissy86 Vin Mar 15, 2013 2:38 pm

Și eu îți mulțumesc Michelle Pupici
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de filipcarol Vin Mar 15, 2013 3:30 pm

Multumesc mult! imbratisare
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Vin Mar 15, 2013 4:00 pm

Multumesc frumos Michelle pupici
katy85
katy85


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de filipcarol Vin Mar 15, 2013 8:47 pm

M-a sunat mama acum si mi-a zis ca am primit un plic, am pus-o sa il deschida si sunt jurubitele. Maine ma duc sa le iau de la mama si fac poza. Dorm fericita la noapte zimbet Multumesc inca o data Michelle!
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de filipcarol Dum Mar 17, 2013 4:17 pm

Gata, am ajuns azi abia sa le iau de la mama. Sunt o frumusete si nu mai spun ce frumos si atent erau ambalate plus biletelul cu mesajul minunat de la Michelle. Multumesc frumos inca o data! lalele

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 91721824049f8409e5a013c9431aa5e9_zpsf96e149a
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Lili Dum Mar 17, 2013 5:32 pm

Foarte frumoase
bravo
Lili
Lili


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Rossana Dum Mar 17, 2013 5:37 pm

Ce frumoase sunt! Carolina, sunt sigura ca vei coase ceva minunat cu ele!
Michelle, buchet
Rossana
Rossana


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de nuti09 Dum Mar 17, 2013 6:24 pm

Frumoase ate, Carolina!
nuti09
nuti09


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de alina Dum Mar 17, 2013 7:16 pm

ce ate minunate !!! Sa le folosesti sanatoasa !!Michelle buchet
alina
alina


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de michele Dum Mar 17, 2013 7:19 pm

Ma bucur ca ai primit asa repede atele si ca iti plac. imbratisare
michele
michele


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de crina Lun Mar 18, 2013 3:27 pm

Va felicit si eu fetelor pentru participarea voastra la concurs. dar si pe tine Michelle pentru ca ai o inima atit de mare si ai impartit cu fetele minunatiile tale.
Felicitari tuturor. buchet
crina
crina


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de duchess Lun Mar 18, 2013 3:30 pm

Sunt foarte frumoase!
duchess
duchess


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Mar Mar 19, 2013 9:43 am

Cu mare bucurie va anunt ca mi-au ajuns si mie jurubitele ieri dupa-amiaza,sunt atat de frumoase,mi-am ales niste culori ce imi vor trebui la un viitor goblen:

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Fotografie2268_zpsd0f22dfb
katy85
katy85


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Mar Mar 19, 2013 9:45 am

Mai de aproape(Hackberry):

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Fotografie2283_zps2dd5ed7e
katy85
katy85


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Mar Mar 19, 2013 9:45 am

Pearl:

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Fotografie2277_zps171a3369
katy85
katy85


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de katy85 Mar Mar 19, 2013 9:52 am

Espresso:

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Fotografie2284_zps65e80259

Scuzati calitatea pozelor sunt facute cu telefonul,multumesc inca o data Michele imbratisare pupici
katy85
katy85


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Miha60 Mar Mar 19, 2013 1:13 pm

Oaaa, Katy, au ajuns atele si la tine. Ce frumoae sunt!
Sunt convinsa ca o sa faci ceva frumos cu ele.
Michele, un gest deosebit! buchet
Pupici Pupici
Miha60
Miha60


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de filipcarol Mar Mar 19, 2013 1:26 pm

Foarte frumoase si ale tale Katy zimbet
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de crina Mar Mar 19, 2013 2:22 pm

Foarte frumoase sunt atele. Si gestul tau Michelle e de aplaudat. bravo
crina
crina


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 2 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum