Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs aniversar - festivitatea de premiere

+25
Sara
delia
Oana-T
catalina
mihaela.michaela
nuti09
Crissy86
MNiko
Rossana
nicoleta
Mary
filipcarol
Lili
draghiciu.claudia
duchess
dory
hyaviv
katy85
Miha60
alina
valkia
daniela.oanca
carro9
ginabreazu
michele
29 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de crina Mar Mar 19, 2013 2:22 pm

Foarte frumoase sunt atele. Si gestul tau Michelle e de aplaudat. bravo

crina


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de daniela.oanca Joi Mar 21, 2013 1:12 pm

A ajuns cadoul si la mine..acum doua zile, dar abia azi am reusit sa pozez continutul!

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Rszdsc09077

Multumesc mult Michelle!
daniela.oanca
daniela.oanca


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de duchess Joi Mar 21, 2013 1:52 pm

Foarte frumoase fetelor!Sa coaseti ceva frumos cu ele!
duchess
duchess


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de michele Joi Mar 21, 2013 4:43 pm

Fetelor ma bucur mult ca au ajuns atele cu bine la toata lumea si ca va plac! dansez love

Crissy sper ca si pachetul tau sa ajunga in curand.
michele
michele


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Karm3n Joi Mar 21, 2013 4:53 pm

Cat de frumoase sunt atele Ninei!
Felicitari fetelor pentru participarea voastra si Mihaelei pentru minunatul gest de a va premia pe toate.
bravo
Karm3n
Karm3n


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Maria_ct Vin Mar 22, 2013 4:10 pm

Karm3n a scris:Cat de frumoase sunt atele Ninei!
Felicitari fetelor pentru participarea voastra si Mihaelei pentru minunatul gest de a va premia pe toate.
bravo
Subscriu!Atele au culori tare frumoase,le doresc spor la lucru fetelor ce le-au primit si felicitari pentru gestul generos,Michelle!
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Mary Sam Mar 23, 2013 5:22 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Lipsea premiul meu.
Michelle imbratisare
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Rossana Sam Mar 23, 2013 6:10 pm

Fetelor, ce ate frumoase! Le meritati!
Ma emotioneaza festivitatea de premiere!
Michelle, buchet
Rossana
Rossana


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de LALUNA Dum Mar 31, 2013 1:06 pm

Ce eveniment frumos si cum a stiut Michelle sa transforme un concurs intr-o sarbatoare cu daruri pentru toata lumea! Michelle, esti speciala si ne faci si pe noi speciale ca te cunoastem!
Crissy, te felicit din suflet pentru reusita, inventivitatea si priceperea ta n-au ramas neremarcate. O sa ne delectam si noi alaturi de tine cu modelul Dimensions.
Felicitari tuturor participantelor (tuturor castigatoarelor trebuia sa spun), am si eu jurubite vopsite de Nina daruite de Michelle si sunt atat de frumoase atele incat, cred ca mai scriam asta undeva, le scot din cand in cand, le admir, le miros, apoi le pun la loc. Nu stiu cand o sa-mi fac curaj sa le folosesc... zimbet
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Crissy86 Lun Apr 01, 2013 4:08 pm

Acum am sosit și eu de la poștă cu premiul. Mulțumesc din suflet Michelle, Irina și tuturor celor care m-au votat. sarut imbratisare
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Maria_ct Lun Apr 01, 2013 5:24 pm

Sa iti stapanesti premiul sanatoasa,Crissy si astept cu nerabdare momentul cand vei incepe lucrul si primele pozici! I love you Pupici
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de michele Mar Apr 02, 2013 7:00 am

Ce bine ca a ajuns kitul... mereu stau cu grija cand trimit pachete si plicuri in afara SUA.
imbratisare
michele
michele


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de hyaviv Mar Apr 02, 2013 2:22 pm

michele a scris:Ce bine ca a ajuns kitul... mereu stau cu grija cand trimit pachete si plicuri in afara SUA.
imbratisare
cunosc sentimentul, mai ales ca eu sunt patita: mi s-au pierdut pe drum destule. Si asta pt ca asigurarea la pachet, de cele mai multe ori, e mai scumpa decat ceea ce contine pachetul si atunci ma lipsesc bucuroasa de ea.
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Sara Mier Apr 03, 2013 10:57 pm

Ce eveniment emotionant! Felicitari castigatoarelor! O adanca plecaciune in fata ta, Michele!
Sara
Sara


Sus In jos

Concurs aniversar - festivitatea de premiere  - Pagina 3 Empty Re: Concurs aniversar - festivitatea de premiere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum