Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

+12
Delia Elena
andra
claudette
ANIKO
Nelik
delia
dory
anasstasia
valkia
emilia.d
Mary
Irina
16 participanți

In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Irina Vin Dec 12, 2014 3:36 pm

Anul acesta, vom primi daruri de la Mos Craciun in persoana doamnei Elena de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  cadou

Concursul este foarte simplu si frumos, deoarece vom avea ocazia sa revedem goblenurile cusute anul acesta.
Va invitam totodata sa vizitati si pagina de Facebook a Set Goblen Romania, care se apropie vertiginos de 10 000 de like-uri:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Conditii de participare

- minim 20 de mesaje postate in forum pina pe 24.12.2014, pentru a putea folosi mesageria privata - daca veti cistiga, va trebui sa va dati adresa.
- sa aveti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] deschise in forum, chiar daca nu ati reusit sa va aduceti la zi albumul foto (adica trebuie sa incarcati in album cel putin o fotografie, cu dimensiunile maxime de 800x700 pixeli)
- echipa de administrare nu poate participa la concurs.

Perioada de desfasurare a inscrierilor: incepind de astazi, 12 Decembrie 2014, pina pe 24 Decembrie 2014, ora 24:00 inclusiv.

Tema concursului: Se vor acorda un premiu si doua mentiuni pentru 3 goblenuri cusute de membrii forumului, finalizate in cursul anului 2014. Orice membru al forumului care a terminat de cusut anul acesta un goblen, indiferent de tematica si dimensiune, se poate inscrie in concurs.

Cum va inscrieti: Postati in acest topic imaginea goblenului terminat si un link spre mesajul din topicul dumneavoastra galerie personala in care ati postat initial goblenul terminat. Data mesajului original ne va arata ca goblenul a fost terminat anul acesta, daca mesajul original nu mentioneaza altceva, anume ca este un model mai vechi.

Daca aveti probleme in preluarea linkului mesajului, cititi va rog acest topic informativ:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Atentie! Se pot inscrie in concurs si goblenurile finalizate intre anuntarea concursului si data limita de inscriere, doar daca ele sint incepute dinainte de 12.12.2014 si aveti cel putin un mesaj cu etapele de lucru in topicul-atelier de la Modele in lucru sau SAL, UFO tot din aceeasi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Nu se iau in calcul felicitarile, ornamentele, etc - trebuie sa fie neaparat un goblen-tablou, indiferent daca este cusut in punct de goblen, sau in cruciulita.

Premiile:
Premiul I: Un minunat kit de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Trandafiri-roz
Mentiuni: Doua mentiuni a cite un voucher reprezentind 10% reducere din valoarea oricarui kit comandat pana in martie 2015 (cate un singur kit pentru fiecare voucher).

Premiile se vor acorda prin tragere la sorti cu ajutorul random.org, pe data de 25 Decembrie 2014 si vor fi anuntate de indata.

Deoarece tragerea la sorti se va face dupa numarul mesajului dumneavoastra din acest topic, va rog sa ma contactati prin mesageria privata pentru orice intrebari si nelamuriri.

START INSCRIERI!


Nota: Acest concurs nu este in nici un fel sponsorizat, administrat sau asociat cu Facebook. Orice comentariu, intrebare sau nelamurire legata de acest concurs va fi adresata catre sponsor sau organizator, nu catre Facebook.


Ultima editare efectuata de catre Irina in Sam Dec 13, 2014 3:30 am, editata de 2 ori (Motiv : completare mesaj FB)
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Mary Vin Dec 12, 2014 4:34 pm

Ce idee frumoasa. Multumim Set Goblen Romania pentru sponsorizare.
Eu o sa particip cu Regina, rosu poarta noroc sper sa vad un numar mare de partecipante. Si mai frumos o sa fie sa vad cateva pagine pline de goblene terminate in decursul anului.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 27ycylh
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de emilia.d Vin Dec 12, 2014 6:19 pm

Buna,eu o sa particip cu Botoseii

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 117cv7p

si link catre galerie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
emilia.d


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de valkia Vin Dec 12, 2014 6:55 pm

O idee frumoasa, pentru care multumesc echipei forumului si sponsorului.

Intr-adevar, de data asta ma pot inscrie si eu, indeplinind conditiile.

Vin cu "Thomas Kinkade - A Peacefull Retreat"
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Wtsy7t

In galerie poate fi gasit aici!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
valkia
valkia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de anasstasia Vin Dec 12, 2014 9:41 pm

Particip si eu cu sampania:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

In galerie este aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de dory Vin Dec 12, 2014 9:57 pm

ma bucur ca la acest concurs pot sa particip se eu cu Afremovul:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 2mmvddc
dory
dory


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de delia Vin Dec 12, 2014 10:45 pm

De data asta ma inscriu si eu in concurs. Ultimul model terminat este "The Market Square Tavern" si se afla in galerie aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania IMAG1705_1
delia
delia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Nelik Sam Dec 13, 2014 2:17 pm

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 2e4jkah
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Particip si eu, multumiri sponsorului.
avatar
Nelik


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de ANIKO Dum Dec 14, 2014 9:16 am

Vin si eu cu primul model terminat anul acesta
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de claudette Dum Dec 14, 2014 11:22 pm

Buna seara. tuturor! Avand in vedere ca am reusit si eu sa termin un goblen anul acesta, ma inscriu si eu cu "Noptea" lui Mucha de la Krif. Aceasta este fotografia cu el inramat:

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 5ow2ro

Si acesta este link-ul cu data postarii imediau dupa ce l-am terminat.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
claudette
claudette


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de andra Mar Dec 16, 2014 3:51 pm

particip si eu cu Colonial Pathway

[url=Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 5pg49k].
in galerie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
andra
andra


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Delia Elena Vin Dec 19, 2014 1:44 pm

Particip si eu cu acest model, finalizat marti.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 2rfdkye
Delia Elena
Delia Elena


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Maria_ct Vin Dec 19, 2014 11:17 pm

Ma inscriu si eu in concurs cu ultimul model terminat,Iconita de la RogoblenConcurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 24y7aqu[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Ioana Mar Dec 23, 2014 3:37 pm

In sfarsit, ajungem si noi
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 2us95dc
Ioana
Ioana


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de VarTat Mier Dec 24, 2014 11:30 pm

Pe ultima suta de metri, ma inscriu si eu in concurs cu bradutul, terminat acum doua zile.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ps . Am uitat sa setezi aparatul de fotografiat si arata in fotografie anul 2007 dar Va asigur am brodat bradutul in ultimele doua luni din acest an. ris  [/img]]Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania 2ynrync[/url]
VarTat
VarTat


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Irina Joi Dec 25, 2014 2:33 am

Tatiana, stim cind ai cautat materialele, stai linistita.

Inscrierile s-au terminat. A fost un an cu multe goblenuri frumoase. A fost o placere sa-l revad pe fiecare in parte. Felicitari tuturor pentru lucrarile finalizate, sa va bucurati de ele cit mai mult! Miine vom afla cine cistiga... Chiar ma bucur ca vor decide sortii, pentru ca mie mi-ar fi fost foarte greu sa aleg. Nu doar ca sint foarte diferite, dar fiecare aduce ceva special.
Succes tuturor!

Craciun fericit! aniversare

Las topicul deschis, acum puteti scrie fara restrictii.
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de anasstasia Joi Dec 25, 2014 9:44 am

Si eu vreau sa-i felicit pe toti cei care s-au inscris. Pacat ca nu am fost mai multi. Ar fi fost ca o expozitie a goblenurilor facute anul acesta.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de valkia Joi Dec 25, 2014 10:49 am

Da, si mie mi-a placut ideea, chiar e un loc unde putem vedea realizarile din acest an si m-as fi bucurat sa se adune mai multe. Multe goblenuri frumoase s-au cusut anul asta.
valkia
valkia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Vio Dum Dec 28, 2014 2:50 pm

Frumoase realizari! Felicitari si la cat mai multe! Castigator?
Vio
Vio


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de anasstasia Dum Dec 28, 2014 2:59 pm

S-a deschis topic separat.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania Empty Re: Concurs Craciun 2014 - Set Goblen Romania

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum