Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

+61
Karm3n
nicoleta
micutsa05
dory
Crissy86
violin_aur
Maria_ct
filipcarol
alina
pasarea spin
Monica
Brandusa
scarlet47
aniela
mihaela.michaela
Cris
baciu elena anca
daniela.oanca
Lili
Mary
Oana-T
gobelin
Rossana
Liliana_ct
Nelik
raceala monica
veraelyazji
rozalia
Sara
Ruxandra
lilianna
LIVIA
LALUNA
ile
carmendana
Delia Elena
ANIKO
nuti09
MarianaS
elenav
Vio
videcor
cherie
ginabreazu
Petro
vasi52
Corina
hyaviv
Miha60
Brindela
ralinush
geta1970
crina
MNiko
Irina
duchess
valexya
geta
catalina
michele
nicolina
65 participanți

Pagina 35 din 36 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Urmatorul

In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Joi Feb 20, 2014 9:00 am

Multumesc, Irina buchet 
Imaginile le-am cumparat, sunt la set

carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Dum Mar 16, 2014 6:10 pm

Nu mai face nimeni felicitari? Adevarul e ca si eu am cam somat la capitolul felicitari, am avut multe altele de facut.
o felicitare ceva mai "veche"- facuta pentru 1-8 martie:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 DSCF4500+%2528Small%2529


carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Crissy86 Dum Mar 16, 2014 7:08 pm

Eu aș face felicitări că am idei și timp destul, chiar prea mult, dar n-am ce să fac cu ele deocamdată, nici măcar n-am cui să le dăruiesc.

E tare simpatică și ultima felicitare postată, Carmen  thumbs up 
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Dum Mar 16, 2014 7:13 pm

Crissy, si eu le fac din placere si marea lor majoritate le daruiesc. Acum, in epoca internetului si a smartfonurilor nu se mai trimit felicitari (adevarul e ca posta a marit mult tarifele, unele dintre scrisorile trimise se pierd pe drum-eu am patit-o si mai stiu si alte persoane bataie ) deci e mai comod si mai sigur sa trimiti um mesaj (din pacate...). dar pt mine e o relaxare (sau un viciu?  rusinat )
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de duchess Mier Mar 26, 2014 10:51 am

Frumoase felicitari,Carmendana.
duchess
duchess


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de LALUNA Dum Mar 30, 2014 8:45 pm

Am mesterit azi trei felicitari, am gasit o plasa de floricele la chinezi si eram nerabdatoare sa o incerc.
Argintiu:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 11vhdhh
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de LALUNA Dum Mar 30, 2014 8:46 pm

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 2880g0i
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de LALUNA Dum Mar 30, 2014 8:47 pm

Si auriu. Aici am desenat eu crengutele.
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 2ebwtpw
Imi pare tare rau ca nu stiu sa fac poze mai frumoase. felicitarile sunt mai frumoase decat se vad. In prima nici nu se distinge argintiul floricelelor, nici al panglicii...
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Lili Dum Mar 30, 2014 9:09 pm

Ce elegante sunt Laluna ! Mi-ar placea enorm sa primesc asa ceva deci ... fugi cu ele pe Corso poate gasesti cumparatori !
Lili
Lili


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Mary Dum Mar 30, 2014 9:10 pm

Frumoase, mai ales ultima cu crengutele desenate.
Mary
Mary


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Sara Dum Mar 30, 2014 11:16 pm

Preferatele mele sunt toate si ultimele doua.
Sara
Sara


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de filipcarol Lun Mar 31, 2014 5:37 am

Mie imi plac toate trei, foarte frumoase. Si foarte interesanta plasa de floricele...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de hyaviv Lun Mar 31, 2014 5:47 am

filipcarol a scris:Mie imi plac toate trei, foarte frumoase. Si foarte interesanta plasa de floricele...
DA!!! si mie mi-ar placea sa primesc asa felicitari...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de ginabreazu Lun Mar 31, 2014 8:10 am

Toate sunt frumoase dar cel mai mult imi place aceea cu floare alba.
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de crina Lun Mar 31, 2014 9:01 am

Foarte frumoase felicitari ai facut Laluna.
crina
crina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de dory Lun Mar 31, 2014 10:30 am

super Laluna.
dory
dory


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de LALUNA Lun Mar 31, 2014 10:50 am

Va multumesc pentru cuvintele frumoase!  Pupici 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de duchess Lun Mar 31, 2014 1:31 pm

Da, sunt foarte frumoase!Mai ales ultima!
duchess
duchess


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Mar Iul 29, 2014 1:28 pm

DFoarte frumoase felicitarile!
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Mier Iul 30, 2014 12:14 am

Carmen, n-ai mai facut felicitari?
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Mier Iul 30, 2014 9:02 am

ba da, insa mai putine decat faceam pana acum. Am fost la ai mei 2 saptamani, nici nu ma gandeam sa nu fac felicitari insa am facut .... 0! Am facut oprice altceva insa nu felicitari.
Una faacuta in ultimul timp:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 WP_20140526_013+(Small)
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Mier Iul 30, 2014 9:56 am

Foarte frumoasa! Cred ca merge asezata si pe orizontala si pe verticala. Imi place cum ai conturat cu fundalul verde. In interior este cartonul verde, sau i-ai pus o foaie pe care sa se scrie?
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de lilianna Mier Iul 30, 2014 10:15 am

Super!
lilianna
lilianna


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Mier Iul 30, 2014 12:05 pm

Multumesc! Da, merge pozitionata si pe orizontala si pe verticala.
La aproape toate felicitarile le pun in interior o foaie de aceeasi culoare |(su macar conturata cu aceeasi culoare) ca si pe fata felicitarii.
O felicitare la care mi-a placut sa lucrez, desi nu este pt al meu sot:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 IMG_20140708_203802+(Small)
Aveam un model cu "Mama" si pe comanda am adaptat-o prntyru o miresica careia i-am facut cartea de oaspeti.
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Joi Iul 31, 2014 6:52 pm

Ce interesant! Eu n-am incercat pina acum sa fac felicitari 3D pop-up. Cred ca esti un deschizator de drumuri cu scrisul in limba romana, majoritatea sabloanelor sint in alte limbi  thumbs up 
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Dum Aug 03, 2014 9:07 am

trebuie sa incerci, e greu la inceput, insa apoi incet, incet, o sa iasa din ce in ce mai bine
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 35 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 36 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum