Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

+61
Karm3n
nicoleta
micutsa05
dory
Crissy86
violin_aur
Maria_ct
filipcarol
alina
pasarea spin
Monica
Brandusa
scarlet47
aniela
mihaela.michaela
Cris
baciu elena anca
daniela.oanca
Lili
Mary
Oana-T
gobelin
Rossana
Liliana_ct
Nelik
raceala monica
veraelyazji
rozalia
Sara
Ruxandra
lilianna
LIVIA
LALUNA
ile
carmendana
Delia Elena
ANIKO
nuti09
MarianaS
elenav
Vio
videcor
cherie
ginabreazu
Petro
vasi52
Corina
hyaviv
Miha60
Brindela
ralinush
geta1970
crina
MNiko
Irina
duchess
valexya
geta
catalina
michele
nicolina
65 participanți

Pagina 36 din 36 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36

In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Dum Aug 03, 2014 9:07 am

trebuie sa incerci, e greu la inceput, insa apoi incet, incet, o sa iasa din ce in ce mai bine

carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de andra Mar Aug 26, 2014 8:12 am

Am cumparat si eu un set creativ din carrefour si nu s multumita deloc...foile sunt asezate in asa fel incat sa para mari,sunt ascunse de unele mici si prin spate sunt si murdare.....
Cand vedeti prin Lidl poate anuntati pe undeva.
andra
andra


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Mier Oct 22, 2014 9:47 am

Nimeni nu mai face felicitari?
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 IMG_20140925_111204%2B(Small)

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 IMG_20140925_111223%2B(Small)
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de duchess Mier Oct 22, 2014 11:09 am

Se pare ca nu.. Carmendana.

Ca de obicei e foarte frumoasa felicitare ta!
duchess
duchess


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Miha60 Mier Oct 22, 2014 11:28 am

Foarte frumoasa felicitarea ta! buchet I love you
Miha60
Miha60


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de ioanaviorela Mier Oct 22, 2014 3:41 pm

buchet superba
ioanaviorela
ioanaviorela


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Joi Oct 23, 2014 12:11 am

Foarte frumoasa! Evolutia ta e de admirat si chiar un exemplu. Ai facut foarte multe si ai perseverat, iar acum se vad rezultatele. Intr-adevar ai ajuns la un nivel profesional cu felicitarile tale si experienta isi spune cuvintul. bravo
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Joi Oct 23, 2014 10:11 am

Multumesc! Chiar profesionista nu sunt, e in continuare un hobby. Mi-ar fi placut sa fie mai activ acest subiect
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de hyaviv Joi Oct 23, 2014 3:12 pm

Irina a scris:Foarte frumoasa! Evolutia ta e de admirat si chiar un exemplu. Ai facut foarte multe si ai perseverat, iar acum se vad rezultatele. Intr-adevar ai ajuns la un nivel profesional cu felicitarile tale si experienta isi spune cuvintul. bravo
subscriu!
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Lun Oct 27, 2014 6:36 pm

Sunteti tare dragute! Multumesc!
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Lun Ian 19, 2015 5:03 pm

Carmen, daca urmaresti acest subiect, poate vezi si intrebarea mea. Stiu ca ai vindut felicitari, cum le-ai ambalat ca sa le livrezi clientilor? Mersi!
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Lun Ian 26, 2015 8:15 am

Scuze, Irina, doar acum am vazut intrebarea ta. Daca am doar putine felicitari le trimit in plic cu bule iar daca sunt mai multe in cutiute. Daca trimit eu pentru cineva i felicitare, chiar si quilling, o trimit in plic obisnuit
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 IMG_20150113_091928%2B(Small)
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Lun Ian 26, 2015 8:21 am

Ce frumoasa e si felicitarea quilling... iti foloseste mult masina de embosat, a fost o investitie excelenta thumbs up

Multumesc mult pentru raspuns! La plicuri cu bule ma gindeam si eu, dar nu gasisem o sursa mai ieftina. Acum am descoperit unele ieftine pe Crafty
http://www.crafty.ro/produse/107950-plic-antisoc-cu-bule-c

Acelasi gen de plic, dar bej, am gasit in Pitesti cu 2 lei si ma gindeam deja ca este un pret prohibitiv.
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de carmendana Lun Ian 26, 2015 8:46 am

Si la mine sunt cam scumpe plicurile cu bule, mersi mult de link.
Ai dreptate cu masinuta, m-am indragostit de ea, fara embos nu prea imi place cum imi iasa o felicitare mai ales ca eu nu am acces la hartii imprimate ieftine ca sa le pot folosi pentru fundal
imbratisare
carmendana
carmendana


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Mar Mai 16, 2017 10:19 am

Aoleu, ce praf s-a pus pe aici! Ce frica imi e!
Carmen, pe unde esti?

N-am prea stiut la ce capitol sa inscriu felicitarea de 8 Martie de anul acesta, putea merge si la martisoare.
Am facut de fapt doua, una pentru mama si una pentru soacra, diferenta fiind cit de bine mi-a iesit funda de la snur rusinat Cred ca pe asta, pentru mama, am nimerit-o mai bine si cu funda si cu dimensiunea aplicatiei din mijloc.
Felicitarea si dreptunghiul verde sint din carton colorat, cumparat la top de la Metro, iar perforatoarele sint cele cumparate acum muuulti ani de la Lidl, la set. E prima data cind il folosesc pe cel in forma de lalea. Am recuperat astfel niste fisii de carton ramase de la alte felicitari.
Pixul cu sclipici a dat rateuri, asa ca am mai scris cu unul peste hi hi hi
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Dscf1017
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de VarTat Vin Sept 07, 2018 11:51 pm

Intrun nou magazin deschis la Chisinau, am vazut aceste felicitari  cusute cu mergele minuscule . sunt mergele japoneze pentru bijuterii, atat de mici ca nici nu imi imaginez ce ac si ce fel de ata poate fi folosita pentru ele.
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 20180912
VarTat
VarTat


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de VarTat Vin Sept 07, 2018 11:52 pm

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 20180914
VarTat
VarTat


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Irina Lun Sept 10, 2018 6:57 pm

Margele de nisip cred ca se numesc. Am gasit pe undeva ca exista ace flexibile pentru margele, care fac treaba mai usoara. Dar sigur sint cusute? Ar putea fi lipite cu pistolul cu lipici siliconic scratch
Erau foarte scumpe?
Irina
Irina


Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 36 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 36 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum