Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

+8
filipcarol
soranah
VarTat
ANIKO
michele
andra
minzu.nadia
Irina
12 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Ioni Lun Mai 23, 2016 4:45 pm

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 2d6wac1

Ioni


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Lun Mai 23, 2016 5:21 pm

Frumos cadou,ai primit Ioni,fiecare e lucrat cu multa grija.Imi plac mult si nuantele de primavara.
Bravo,Andra.
dory
dory


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Liliana_ct Mier Mai 25, 2016 9:06 pm

Ioni, ai primit cadou frumos, sa le folosesti cu placere. Bravo andra, foarte frumos lucrate.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de ANIKO Joi Mai 26, 2016 8:32 am

Ce frumuseti ai primit Ioni! thumbs up
Vazand lucrusoarele tatting mesterite de tine Andra, ma simt de parca si eu asi fi participat la acest schimb! face cu ochiul Felicitari Andra!
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de andra Joi Mai 26, 2016 8:43 am

ma bucur ca va place imbratisare
Asa e Aniko... inimi
numai pune nimeni poze?
andra
andra


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Joi Mai 26, 2016 11:40 am

Bravo! Foarte frumoase toate. Ce idee ingenioasa ai avut andra cu tatting-ul si biscornu-ul.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Mar Mai 31, 2016 9:12 pm

Cine  mai posteaza???Nu a mai primit nimeni,nimic scratch
dory
dory


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Liliana_ct Mar Mai 31, 2016 10:38 pm

Eu nu am primit, imi e teama sa nu se fi ratacit pe drum.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Mary Dum Iun 05, 2016 9:03 pm

Eu tot astept sa vad albumul final cu tot ce a fost facut, creat cu ocazia schimbului, dar se pare ca mai e de asteptat, asa ca va felicit pentru cat am admirat pana acum.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Mier Iun 08, 2016 9:24 am

Vad ca Aura nu a mai trecut pe aici sa va arate, am o singura poza cu ce i-am trimis..daca vreti o pun.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Mary Mier Iun 08, 2016 2:41 pm

Binenteles ca vrem, Carolina zambet
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Mier Iun 08, 2016 3:04 pm

Nu am decat poza asta. Au mai fost lucrusoare in plic dar asta era piesa centrala. Mie imi plac florile de magnolie, asa ca am transformat-o intr-o pernuta.
https://2img.net/h/i1275.photobucket.com/albums/y455/filipcarol/Camera/20160419_093856_zpsluyzg0aq.jpg
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Mary Mier Iun 08, 2016 3:42 pm

Wow, Carolina, e foarte frumoasa.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Mier Iun 08, 2016 3:55 pm

Cat de rafinata e aceasta floricica,merci Carolina ca ne-ai aratat-o si noua.
Pacat ca Aura nu a postat...
dory
dory


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de michele Joi Iun 09, 2016 5:51 pm

Dragelor vin si eu dupa o luuuuunga absenta... off cateodata viata sta in calea activitatilor de suflet.
Am intrat fuguta sa vad daca a ajuns pachetelul meu, din cate citesc se pare ca nu.... :-((
Liliana sa nu-ti faci griji, daca nu ajunge pana saptamana viitoare, trimit o noua runda de data asta express ca sa am mai multa siguranta.
Nici la mine inca nu a ajuns nimic.

michele
michele


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Liliana_ct Vin Iun 10, 2016 4:19 pm

Eu am fost o saptamina internata la Parhon, acum am ajuns acasa. Michele, cind ai trimis pachetul ca sa ma duc la posta sa intreb, eventual si la posta vamala.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de ANIKO Vin Iul 29, 2016 12:06 pm

Pana la urma cum s-a finalizat schimbul? Au ajuns toate trimiterile la destinatie?
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Iul 29, 2016 12:14 pm

Eu nu am primit nimic...
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Liliana_ct Vin Iul 29, 2016 12:33 pm

Nici eu nu am primit nimic.
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de ANIKO Vin Iul 29, 2016 12:43 pm

tristete
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Dum Ian 15, 2017 3:29 pm

Vad ca pachetul meu chiar s-a pierdut definitiv pe drum. O data am trimis si eu ceva de la posta din sat bataie
Nadia, imi pare nespus de rau, nici poze nu am. Am gasit doar poza felicitarii, pe care am facut-o din cauza ca e prima data cind am facut o felicitare rotunda.
Dupa ce am pozat-o, am mai corectat-o, adica am retrasat cercul exterior ca sa fie mai uniform.
Acesta este interiorul:
Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Felici11
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Dum Ian 15, 2017 3:42 pm

Iar acesta este exteriorul:
Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Foto_f12
In pachetelul de "iarba" artificiala am strecurat si citeva floricele de lavanda, ca sa miroasa frumos.
Obiectul principal al schimbului a fost o husa de telefon crosetata, ornata cu floricele, tot crosetate. Desi a trecut atit de mult timp si e doar vina Postei ca n-a ajuns, eu inca ma simt vinovata si am pe lista sa lucrez altceva petnru Nadia ca sa ma spal de datorie. Nu dau termen de trimitere, pentru ca nu stiu de azi pe miine cum o sa ma simt si ce mai poate sa apara prin curte pe neasteptate.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum