Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

+8
filipcarol
soranah
VarTat
ANIKO
michele
andra
minzu.nadia
Irina
12 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de andra Joi Apr 14, 2016 4:46 pm

ris super
Sunt cu ochii pe cutia postala...

andra


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Liliana_ct Lun Apr 18, 2016 4:18 pm

Irina trimite-mi adresa ta.... zimbet
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Mar Apr 19, 2016 10:15 am

Am pregatit si eu plicul. Sper sa ajung la posta.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Mar Apr 19, 2016 1:45 pm

Gata, am trimis zimbet
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de andra Mar Apr 19, 2016 5:37 pm

[url=Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 1zmm8u0]
andra
andra


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de andra Mar Apr 19, 2016 5:41 pm

[url=Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 14ya1d4]
andra
andra


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de andra Mar Apr 19, 2016 5:43 pm

ris
Am primit si eu "arsenalul" de la Nadia.Numai superbitati...m ai nimerit cu combinatia roz verde....Multumesc mult. zimbet
andra
andra


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Mar Apr 19, 2016 6:19 pm

ole! Andra, esti norocoasa care a dat start paradei schimbului dat! Ma bucur ca nu te-am dezamagit - imi era gandul la atributele Pascale - iepuri, miei si lalele. Am incercat sa respect pe cat am putut tematica. Sa le folosesti sanatoasa! Si iata o poza facuta de mine in cazul in care se pierde pe drum, sa am 'dovada' ;-)

[img]Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 21nf8uq[/img]
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Mar Apr 19, 2016 7:46 pm

ooooo ce frumooos. Bravo Nadia! Dantelute, margelute, nasturei ĺ inimi
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Mar Apr 19, 2016 10:35 pm

Ce frumoasa e Nadia.Felicitări,ca de fiecare data esti foarte inspirată.
Andra sa te bucuri de ele.
dory
dory


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de soranah Mier Apr 20, 2016 7:01 pm

Nadia, ce frumos este! Si tare creativ! Super! Felicitari!
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de soranah Mier Apr 20, 2016 7:03 pm

Separat, cu tristete in suflet o anunt pe Michele ca eu n-am reusit sa termin la timp ca sa trimit azi.
Imi pare rau, imi cer scuze, voi recupera in weekend si trimit cel mai probabil luni.
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Vin Apr 22, 2016 11:50 am

Si eu am trimis cu intirziere, abia azi. Desi am intirziat, pentru mine e important ca n-am renuntat, avind in vedere si problemele de sanatate si plecarile de acasa, mi se parea ca n-o sa fac fata. Schimbul acesta este un fel de revenire la normalitate, de aceea imi doresc din toata inima sa nu te fi suparat. Nadia, te rog sa ma ierti! rusinat Motivul este ca am ramas fara materie prima si am apelat la vecini pentru ajutor. O sa vezi despre ce e vorba cind primesti pachetelul.
Asa ca am trimis din sat. A trebuit sa car dupa mine telefonul, ca sa le calculez tarifele la fata locului, de pe site-ul Postei Romane. Ei nici nu stiau ca s-au schimbat din martie. Plus ca au dat si telefon la Pitesti, ca sa verifice bataie
Dar va ajunge repede, pentru ca prinde masina de posta de azi si nu este colet, deci o sa-ti vina direct acasa.
De atita graba, am uitat sa fac si poza. Ma bazez pe tine in privinta asta...
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Vin Apr 22, 2016 11:52 am

andra a scris:Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 14ya1d4

Frumos pachet si bogat! Felicitari pentru inspiratie, Nadia! Andra, sa te bucuri de ele! Chiar respira atmosfera sarbatorilor.
Pe mine oita ma intriga, imi place mult cum este montata, dar as fi curioasa sa aflu mai multe detalii despre realizare. Te rog!!!
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Apr 22, 2016 12:22 pm

Irina a scris:
andra a scris:Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 14ya1d4

Frumos pachet si bogat! Felicitari pentru inspiratie, Nadia! Andra, sa te bucuri de ele! Chiar respira atmosfera sarbatorilor.
Pe mine oita ma intriga, imi place mult cum este montata, dar as fi curioasa sa aflu mai multe detalii despre realizare. Te rog!!!

Irina, oita e brodata cruciulite. E kit de la LucaS pentru asamblarea unui semn de carte. In kit vine, cartonul, banda dubla adeziva, panza, ata, schema, panglica satin. La fel cum sunt si kit-urile LucaS pentru felicitari zimbet
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Vin Apr 22, 2016 12:23 pm

Irina a scris:Si eu am trimis cu intirziere, abia azi. Desi am intirziat, pentru mine e important ca n-am renuntat, avind in vedere si problemele de sanatate si plecarile de acasa, mi se parea ca n-o sa fac fata. Schimbul acesta este un fel de revenire la normalitate, de aceea imi doresc din toata inima sa nu te fi suparat. Nadia, te rog sa ma ierti! rusinat Motivul este ca am ramas fara materie prima si am apelat la vecini pentru ajutor. O sa vezi despre ce e vorba cind primesti pachetelul.
Asa ca am trimis din sat. A trebuit sa car dupa mine telefonul, ca sa le calculez tarifele la fata locului, de pe site-ul Postei Romane. Ei nici nu stiau ca s-au schimbat din martie. Plus ca au dat si telefon la Pitesti, ca sa verifice bataie
Dar va ajunge repede, pentru ca prinde masina de posta de azi si nu este colet, deci o sa-ti vina direct acasa.
De atita graba, am uitat sa fac si poza. Ma bazez pe tine in privinta asta...

Nu e nicio graba, Irina! Principalul e sa ajunga cu bine plicul. Promit poze frumoase Pupici
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de soranah Sam Apr 23, 2016 2:10 pm

Aura, am primit mesajul privat. Multumesc mult! Din motive misterioase, nu pot scrie mesaje private. Tocmai ce mi-am instalat alt sistem, banuiesc ca de asta.
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Irina Dum Apr 24, 2016 4:44 am

Sorana, in mesajul privat nou incearca sa scrii cam la jumatatea casutei pentru mesaje. Dupa trimitere o sa apara normal. Inca n-am identificat de ce se duce scrisul tocmai acolo, lucrez la acest aspect.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de soranah Lun Apr 25, 2016 3:30 pm

Irina, ai dreptate! Functioneaza asa. Multumesc.
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Lun Apr 25, 2016 11:27 pm

Dragelor vin si eu sa va arat minunatiile primite de la Ioni. Imi pare rau ca le pun asa in noapte, le vedeti de dimineata daca dormiti acum dar la mine s-a facut liniste in casa si pot si eu sa respir zimbet

O inramare foarte frumoasa si creativa. Nu mai spun ce migalos e cusut totul si minunat.

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 9k9quv

Daca se vede invers, te rog Irina sa o intorci nu stiu de ce apare asa
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de filipcarol Lun Apr 25, 2016 11:29 pm

Si celelalte minunatii primite. E prima data cand vad o lucrare Blackwork, live. Multumesc mult de tot, Ioni!

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Xe0k6s
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de dory Mar Apr 26, 2016 5:17 am

Foarte frumoase ornamente .Bravo Ioni.
Sa te bucuri de ele Carolina.
dory
dory


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de minzu.nadia Mar Apr 26, 2016 6:41 am

lalea Sunt minunate, Carolina! Bravo, Ioni!
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Liliana_ct Mar Apr 26, 2016 2:57 pm

Irina, cu scuzele pentru intirziere, pachetelul pentru tine este pus deja la posta. Incepind de joi poti sa urmaresti posta. Sper sa iti placa si te rig sa faci tu poze ca eu nu am mai apucat. Am poza plicului si recipisa de la posta, deci dovada exista... face cu ochiul
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de soranah Mar Apr 26, 2016 4:54 pm

Ioni, felicitari! Sunt minunate ambele cusaturi. Superbe! Carolina, esti o norocoasa!
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de andra Mar Apr 26, 2016 5:24 pm

Ce super sunt.Foarte bine finisate...și cusute migălos. .
andra
andra


Sus In jos

Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale - Pagina 2 Empty Re: Schimb de primavara 2016 - trimiterile postale

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum