Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

+37
aeerdna
ginabreazu
Simona D.
iuli
Georgeta
Mary
valexya
catalina
rudi
Petro
Vio
cherie
ANIKO
ralinush
asky
geta1970
ramonazaha
katy85
getasart
ile
margareta_
hyaviv
nicolina
crina
Iarina
Corina
Miha60
ileana-cosanzeana
Felicia
duchess
catinca
delia
LALUNA
gabi74
geta
michele
gobelin
41 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Joi Mar 04, 2010 12:17 am

draga mary, nu te supara pe mine, dar, din cate am inteles citind pe aici sunt o groaza de membri cu drept de vot deci as zice eu, ca momentan nu e cazul sa ne bage si pe noi la vot...indicat este ca toti cei cu drept de vot sa voteze si pe urma ..mai vedem..

hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Mary Joi Mar 04, 2010 12:21 am

Nu e nici o problema Viv dar in cazul in care ramane blocata situatia ma gandesc ca si asta poate fi o solutie. In plus am citit mai sus ca tot se putea discuta despre felicitari si mi-am exprimat preferintele.
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Simona D. Joi Mar 04, 2010 12:44 am

hyaviv a scris:simona..daca vezi ca nici cu sfatul lui michele nu te descurci...incearca o combinatie; sfatul lui ile + sfatul lui michele...ceva ceva tot iese :haha1:

In acest caz, crezi ca o sa mai stiu, macar eu, pentru cine am votat ? hahaha
Simona D.
Simona D.


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de geta Joi Mar 04, 2010 1:00 am

Mary, cu parere de rau, iti spunem ca regulile nu se schimba in timpul jocului. Indiferent cate voturi totale vor fi la final, numai acelea vor fi luate in consideratie. Sper ca nu te superi pe noi . :rusine
avatar
geta


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Mary Joi Mar 04, 2010 1:25 pm

Cum sa ma supar. Poate fi o idee pentru urmatorul concurs....
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Petro Joi Mar 04, 2010 1:58 pm

Da, eu sustin pe Mary. Cred ca pentru un viitor concurs e ok sa voteze chiar si concurentii. Nu vad defapt de ce nu ar vota, personal nu mi-as vota propria lucrare si chiar daca cineva ar face acest lucru, nu cred ca ar influenta prea mult procentajul final (doar sa fie un scor prea strans intre doua felicitari, dar cred ca e destul de redus acest risc)
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Joi Mar 04, 2010 2:02 pm

de ce credeti voi ca e ok sa voteze si concurentii? unde se mai procedeaza asa? ca eu nu am vazut nicaieri regula asta...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de geta Joi Mar 04, 2010 2:03 pm

Petro, sigur ca pe viitor vom lua in calcul mai multe detalii, printre care si acesta. Sper sa avem puterea s-o mai facem... Insa acum, chiar nu s-ar fi putut schimba ceva in regulament. Nu ar fi fost corect, dupa parerea mea.
avatar
geta


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de iuli Joi Mar 04, 2010 2:05 pm

Felicitari participantilor. Toate felicitarile sunt deosebite si numai cine nu a incercat sa lucreze asa ceva nu poate aprecia munca depusa.Toti merita cate un premiu dar am dat un singur vot. Nu cred ca are importanta in ce tema este gasit un model, important la ce te gandesti cand il lucrezi.Sincer, prima reactie cand am vazut modelul 15 a fost ca nu are legatura cu prietenia, dar m-am gandit putin... niste copii nu pot fi decat prieteni, si nu iubiti .... Gresesc?Felicitari si organizatorilor concursului.
iuli
iuli


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Petro Joi Mar 04, 2010 2:08 pm

Hyaviv, e adevarat ca nu se voteaza ca si concurent la nici un concurs, insa dat fiind faptul numarul celor ce au votat acum (29 desi drept de vot au mult mai multi) si sincer chiar as vrea sa aflam la sfarsit cine a votat (eu tind sa cred ca cei ce au votat, pe viitor se vor inscrie la randul lor) si atunci, ce vom face? Cine va mai vota? Nu inteleg cu ce ar afecta faptul ca ar vota si concurentii, mai ales ca presupun ca s-ar putea vedea daca si-au votat propria felicitare.
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Joi Mar 04, 2010 2:14 pm

petro draga, mi-e greu sa cred ca toata lumea se va inscrie la concurs, daca va mai fi vreunul, sau ca majoritatea va fi detinuta de concurenti..pe urma, daca fiecare isi voteaza propria felicitare, ceea ce nu e exclus, rezultatul nu va fi influentat...ca nu a votat toata lumea...dupa mine, nu se poate face nimic, nu-i putem obliga, indiferent de situatie, sunt persoane care nu vor sa voteze...( de ex in viata de zi cu zi, sotul meu nu a votat niciodata pt nimic, si nici nu va vota cate zile va avea, pt ca nu vrea deci..)
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Joi Mar 04, 2010 8:18 pm

Petro, asa cum a scris Geta mai sus, nu putem schimba din nou regulile în timpul concursului/votării. Însă ideea ta am notat-o si o vom lua in considerare pentru concursurile viitoare (dacă vor exista si dacă voi fi implicat) pentru că si eu mi-am pus aceeasi problemă: ce facem dacă voturile sunt putine sau participă majoritatea? Insă din moment ce acum votanti sunt, nu e cazul si nu o să mai intru in detalii. Multumec de idee, totusi.
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Petro Joi Mar 04, 2010 9:05 pm

Gobelin, in mesajul meu nu m-am referit sa schimbam regulile acum ( nu ar fi corect) eu m-am referit pe viitor
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Joi Mar 04, 2010 9:08 pm

Petro a scris:Gobelin, in mesajul meu nu m-am referit sa schimbam regulile acum ( nu ar fi corect) eu m-am referit pe viitor

Petro, eu doar am vrut să spun că pe viitor vom lua in considerare ideea ta. Atât. Nu stiu ce-ai inteles, sau ce s-a inteles din ce am scris eu, insă ideea era că rămâne totul notal pentru viitor. Of...
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Petro Joi Mar 04, 2010 9:13 pm

buf Pupici
Petro
Petro


http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Joi Mar 04, 2010 9:18 pm

Gobelin nu ne spui nimic de inspectie ? Cum a fost ? :rusine
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Joi Mar 04, 2010 9:24 pm

ei si tu ile..ai rabdare soro...sa-si traga omu sufletu..ce vrei sa stii tu fuga tot..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Joi Mar 04, 2010 9:40 pm

nu mai am rabdare si daca nu povesteste cu lux de amanunteeeeeeeeee.....maine dau cu avioane prin clasa Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Fbwpxsp8
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Joi Mar 04, 2010 9:46 pm

Multumesc pentru grijă, surori drage (să o copiez pe Viv).
Inspectia a trecut... mai multe nu pot spune, că nu am ce, si nu e locul potrivit.

Multumesc din nou pentru că mi-ati urat succes si v-ati gandit la mine.
A contat mult de tot pentru mine sprijinul vostru.
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Joi Mar 04, 2010 9:47 pm

cum sa dai draga cu avioane? cu tine la ..detentie..hi hi hi...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de marilivm Joi Mar 04, 2010 10:06 pm

Dragele mele si dragii mei(eu scriu pe intuneric deci fiti atente la ce cititi)am scris si eu un mesaj,dar nu se vede.Oare unde l-am trimis?
oricum,multumesc celor doi organizatori,Geta si Gobelin pentru concursul organizat,adica jocul pt.copii maturi,a fost o reusita,felicitarile sant f.frumoase.Regret ca nu am putut participa :plange: si am ramas in rochia de seara sa il astept pe Gobelin..sau si pe altii ca poate poate mai dansez si eu.Dar nu-i nimica,astept un al doilea concurs,la care sa particip...ha.ha.ha...pai daca voi putea participa "ma imbat... cu ce vreti voi,ceai,cafea,apa plata(asta nu e buna la noi cea de la chiuveta este mai buna).... pe cand?
marilivm
marilivm


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de cherie Joi Mar 04, 2010 10:28 pm

Daca votul ar fi fost semnat, adica daca aparea numele alaturi de vot iar centralizarea se facea nominal ar fi putul vota si cei care participau la concurs.
Eu de exemplu asa credeam ca se face, n-am fost atenta la regulament. Nu stiam ca suntem asa de multi membri, credeam ca participa aproape toti la concurs.


Ultima editare efectuata de catre cherie in Joi Mar 04, 2010 10:29 pm, editata de 1 ori (Motiv : corectura gramatica)
cherie
cherie


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Joi Mar 04, 2010 10:34 pm

Da, Cherie, insă nu putem face acest lucru, deoarece riscăm ca Y să se supere pe Z că nu i-a votat felicitarea.
Deci votul e secret.
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Corina Vin Mar 05, 2010 8:48 am

Ca si Petro, si eu sunt de parere, ca pe viitor, la urmatorul concurs, ar fi bine si frumos sa aiba drept de vot si concurentii...e doar un concurs intre prieteni...ma gandesc ca incearca un sentiment de frustrare concurentii, ei au pus cel mai mult suflet si au muncit atat, iar acum stau pe margine si asteapta...
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Vin Mar 05, 2010 1:50 pm

sincer..eu nu am am nici o treaba si nici nu ma framanta ideia ca de ce nu votam si noi, concurentii, pt ca chiar mi se pare normal ca cei ce au participat sa stea sa astepte sa vada rezultatul votului, cu atat mai mult cu cat suntem intre prieteni: cei ce au muncit asteapta ca cei ce n-au muncit sa ii rasplateasca cu voturi...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 1:55 pm

Corina ,concurentii asteapta rezultatele la orice concurs ,nu ? Dai un examen ,tu astepti ,altii te noteaza ............pai cum vine asta .eu dansez eu ma notez ? .............moamaaaaaaaaaa.ce mi-ar fi placut sa se aplice regula asta cand eram eleva........adica ..bai ,profesore ,ia hai valea ............acum yo imi pun nota .. .:haha1:
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 39 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum