Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

+37
aeerdna
ginabreazu
Simona D.
iuli
Georgeta
Mary
valexya
catalina
rudi
Petro
Vio
cherie
ANIKO
ralinush
asky
geta1970
ramonazaha
katy85
getasart
ile
margareta_
hyaviv
nicolina
crina
Iarina
Corina
Miha60
ileana-cosanzeana
Felicia
duchess
catinca
delia
LALUNA
gabi74
geta
michele
gobelin
41 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 1:55 pm

Corina ,concurentii asteapta rezultatele la orice concurs ,nu ? Dai un examen ,tu astepti ,altii te noteaza ............pai cum vine asta .eu dansez eu ma notez ? .............moamaaaaaaaaaa.ce mi-ar fi placut sa se aplice regula asta cand eram eleva........adica ..bai ,profesore ,ia hai valea ............acum yo imi pun nota .. .:haha1:

ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Vin Mar 05, 2010 2:06 pm

si eu zic la fel ile, ca chestia cu.. sa voteze si concurentii e impotriva oricarui regulament...pe scurt, eu nu sunt de acord cu asa ceva nici acum si nici pe viitor..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 2:10 pm

:haha1: ce te-ai aprins
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Vin Mar 05, 2010 2:11 pm

noo...sunt asa de somnoroasa...trecui la alta cafea doar doar m-oi trezi..bine ar fi sa ma aprind si sa iau ceva viteza dar slabe sperante..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 2:13 pm

TU viv ,toata noaptea am cusut si desfacut, :haha1: daca ar vedea Gobelin ce s-a ales din fata lui cu ulciorul ............asta m-ar gasi 🇦🇬
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de hyaviv Vin Mar 05, 2010 2:20 pm

aaa..bine ca n-am fost singura care a barzaunit ...si eu...dupa ce mi-am asteptat fata sa vina de la o petrecere pe la 12;30...m-am tot rascolit ca nu aveam somn...pana aproape de dimineata...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 2:29 pm

lasa -ma fata ca m-am enervat pe Mihaita al nostru :haha1:
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Vin Mar 05, 2010 2:41 pm

ile a scris:TU viv ,toata noaptea am cusut si desfacut, :haha1: daca ar vedea Gobelin ce s-a ales din fata lui cu ulciorul ............asta m-ar gasi 🇦🇬

Na uite că te-am prins...
De astea-mi faci tu mie, Ile, dragă?
Să vezi tu ce batacandă capeti...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 2:42 pm

:haha1: :haha1: :haha1: lasa ca pun pozuci mai tarziu .........cert e faptul ca am taiat bucla ,am taiat norii am ciupit panza ...........merit batuta


Ultima editare efectuata de catre ile in Vin Mar 05, 2010 3:55 pm, editata de 1 ori
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Vin Mar 05, 2010 2:43 pm

ile a scris:lasa -ma fata ca m-am enervat pe Mihaita al nostru :haha1:

Si pe mine, si i-am răspuns in ton cu tonul lui.
Nici n-ai băgat de seamă că-ti luai apărarea...
Suspect

Astept poze cu crima pe care ai comis-o...
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile Vin Mar 05, 2010 2:46 pm

ba da ,am vazut .Saru"mana ..........pai ce ,atata frate am si yo pe forum .........si o soraaaaaaaaaaaa :haha1: ......pe mine nu m-a suparat ,ba chiar m-a amuzat modul lui de aparare ..ca un cocosel ars a sarit :haha1:
ile
ile


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Corina Vin Mar 05, 2010 9:03 pm

ile a scris:Corina ,concurentii asteapta rezultatele la orice concurs ,nu ? Dai un examen ,tu astepti ,altii te noteaza ............pai cum vine asta .eu dansez eu ma notez ? .............moamaaaaaaaaaa.ce mi-ar fi placut sa se aplice regula asta cand eram eleva........adica ..bai ,profesore ,ia hai valea ............acum yo imi pun nota .. .:haha1:
O, Ile dar cat de mult mi-as fi dorit sa ma notez singura, macar o data....si totusi am avut profesori ce ne lasau sa ne punem note intre noi, sa ne apreciem "prestatiile" unii altora, chiar daca notele nu erau trecute in catalog...
Eu o tin tot pe-a mea, nu mi se pare ceva iesit din comun...
...macar aici pe un forum de hobby, sa putem face ceva ce ne-am fi dorit, dar nu s-a putut nici la scoala, nici la servici....
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de geta Vin Mar 05, 2010 9:09 pm

Haha, Corina ! Si la servici sa ne stabilim singure salariul... :haha1:
avatar
geta


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Vio Vin Mar 05, 2010 9:20 pm

E vineri, trecut de ora 21. S-a incheiat votarea?

EDITAT: Nu stiu cu ce drept, Vio s-a găsit să anunte o parte din rezultate...
:interzis:
Vio
Vio


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Corina Vin Mar 05, 2010 9:21 pm

geta a scris:Haha, Corina ! Si la servici sa ne stabilim singure salariul... :haha1:
Da, asta se practica frecvent acum in capitalismul acesta feroce, la unele firme private, am fost intrebata ce salariu imi doresc...
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de gobelin Vin Mar 05, 2010 9:25 pm

INCETATI SĂ MAI DIVULGATI REZULTATELE!

Deja am sters si editat două mesaje?
Păi se poate asa ceva???????
gobelin
gobelin


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Corina Vin Mar 05, 2010 9:27 pm

shock Ce frica imi e!

-------

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Corina
Corina


Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 40 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum