Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs aniversar - votati cistigatoarea

+18
catalina
nicolina
Sara
geta1970
irinamaria
mihaela.michaela
delia
Mary
catinca
Miha60
Karm3n
LALUNA
alina
soricica
Brandusa
melania
getasart
Irina
22 participanți

In jos

Votati cistigatorul concursului

Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_lcap13%Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_lcap25%Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_rcap 25% 
[ 16 ]
Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_lcap17%Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_lcap42%Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_rcap 42% 
[ 27 ]
Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_lcap3%Concurs aniversar - votati cistigatoarea I_vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 64
 
 
Sondaj inchis

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Irina Vin Feb 22, 2013 11:42 am

O sa pun aici doar linkurile spre galeriile participantelor, ca sa le puteti vizita si apoi sa votati in cunostinta de cauza:

1. Carolina (filipcarol)
Pun adresa de pe photobucket unde se incarca imaginile mai usor:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

2.Daniela (daniela.oanca)
De aici incep fotografiile, va invit sa le vizitati pe toate:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

3. Mary
De la acest mesaj incolo puteti vedea creatiile pentru concurs:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

4.Cris (crissy86)
Primul mesaj urmat de detalii:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

5. Catalina (katy85)
Incepind de la acest mesaj:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Va asteptam sa votati!

Mult succes concurentelor!

START VOT!


Ultima editare efectuata de catre Irina in Mar Apr 23, 2013 9:28 pm, editata de 2 ori (Motiv : inchidere concurs)
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de getasart Dum Feb 24, 2013 4:46 am

Irina,iti multumesc pentru mesaj;Dar te rog sa ma ierti ca nu am votat;nu am gasit nimic,care sa ma determine sa votez;Te rog ma iarta;
Doamne ajuta!
Geta
getasart
getasart


http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de melania Dum Feb 24, 2013 8:40 am

Merci Irina de mesaj.Eu totusi am avut ce vota.
melania
melania


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Brandusa Dum Feb 24, 2013 12:32 pm

Draga Irina, iti multumesc pentru mesaj. Am votat, dar sa sti ca mi-a fost cam greu sa aleg. Apreciez munca depusa de fete. Felicitari!
Pentru toate participantele buchet si mult succes.
Brandusa
Brandusa


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de soricica Lun Feb 25, 2013 9:55 am

Multumesc pentru mesaj,Irina!
Nu am reusit sa intru pe net de mai multe zile si nu mai stiam ce se mai intampla pe aici.
Am votat!
soricica
soricica


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de alina Lun Feb 25, 2013 9:59 am

Multumesc de mesaj! Am votat! Oricum mi-au plăcut toate!!!fetele au depus foarte multă munca si nu pot decât sa apreciez asta....felicitari tuturor! Mie mi-a fost greu sa decid pe cine sa votez...mi-au plăcut toate! buchet
alina
alina


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de LALUNA Lun Feb 25, 2013 1:52 pm

getasart a scris:Irina,iti multumesc pentru mesaj;Dar te rog sa ma ierti ca nu am votat;nu am gasit nimic,care sa ma determine sa votez;Te rog ma iarta;
Doamne ajuta!
Geta
Mi se pare lipsit de amabilitate fata de colegele noastre care au muncit la felicitari... Cred ca se putea evita votul in tacere...
Eu le felicit pe toate participantele! Aveti admiratia mea neconditionata! buchet
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Irina Lun Feb 25, 2013 2:46 pm

Chiar daca nu sint lucrari de anvergura unui goblen, este mult suflet in ele si toate folosesc tehnici diverse care par usor de realizat pina incerci sa pui mina sa le reproduci... Atunci constati ca simplitatea ascunde multa indeminare si imaginatie. E pacat sa nu participam la vot doar pentru ca nu e genul nostru preferat. Toate modelele sint foarte frumoase si originale, si mie mi-a fost greu sa aleg.
Irina
Irina


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Karm3n Lun Feb 25, 2013 2:51 pm

Eu am votat si pot spune ca mi-a fost chiar greu sa fac departajarea, intre primele doua locuri.
Nici eu nu fac inca felicitari, dar asta nu inseamna ca nu apreciez munca fetelor care se pricep la asa ceva.
Felicitari tuturor!
Karm3n
Karm3n


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Miha60 Lun Feb 25, 2013 3:01 pm

Multumesc de mesaj, Irina!
Am votat cu mare drag si respect fata de munca fetelor. Toate imi plac, a fost greu sa aleg.
Laluna, bine ai punctat!
Felicitari, fetelor!
buchet
Miha60
Miha60


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de catinca Lun Feb 25, 2013 3:01 pm

Am votat si eu!Succes fetelor! Pupici
catinca
catinca


http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Mary Lun Feb 25, 2013 3:52 pm

Eu am votat, nu pe ale mele binenteles, si chiar a fost greu sa aleg. Recunosc ca nu m-am implicat foarte mult cu ce am facut eu, a fost o chestie de moment, dar surpriza-surpriza nu e deloc simplu sa faci ceva care sa arate bine.
Cu atat mai mult am respect pentru cine face o felicitare.
Mary
Mary


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de delia Lun Feb 25, 2013 4:01 pm

Am votat si eu cu drag. Se vede munca depusa de fete si intr-adevar a fost grea decizia. Toate sunt frumoase si le felicit pentru ce a iesit din manutele lor. Chiar daca nu am participat, caci nici eu n-am mai facut asa ceva, am admirat ce au facut fetele. Felicitari si succes tuturor.
delia
delia


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de mihaela.michaela Lun Feb 25, 2013 4:48 pm

Si eu am votat,si cu toate ca nu ma pricep la felicitari nu am putut sa nu apreciez munca fetelor.Felicitari tuturor participantelor,le meritati!
mihaela.michaela
mihaela.michaela


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de irinamaria Lun Feb 25, 2013 4:50 pm

si eu ca si voi am votat si ma aliez si eu celor spuse de voi. Chiar daca nu este ceea ce va place de obicei , este munca fetelor , demna de apreciat , foarte frumoase toate - greu de ales intre ele. Cui nu-i place si nu vrea sa voteze ar fi bine sa treaca peste ,fara alte comentarii.
Felicitari participantelor , sunt frumoase toate, demne de luat in seama. bravo
irinamaria
irinamaria


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de geta1970 Lun Feb 25, 2013 5:07 pm

Cum eu am spus pas inceputului de an oricaror minaturi, felicitari etc am votat cu mare drag. Sunt I love you bravo toate.
Felicitari fetelor pentru munca depusa.
geta1970
geta1970


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de LALUNA Lun Feb 25, 2013 5:16 pm

Geta, de ce ai renuntat la felicitari si miniaturi?
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Sara Lun Feb 25, 2013 11:41 pm

Problema mea a fost ca nu am putut sa le votez pe toate fetele.
Anul asta m-am apucat sa fac martisoare si nu mi-a venit sa cred cat timp imi mananca un astfel de maruntis.
In plus,eu m-am simtit rusinata ca s-a participat in numar asa de mic la concurs si le multumesc mult fetelor care au participat ca ne-au acoperit spatele si noua.
buchet Pentru concurente!
Sara
Sara


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de nicolina Mar Feb 26, 2013 12:35 am

Irina multumesc de mesaj si eu am votat , mi-a fost greu sa aleg , dar pana la urma am apasat ,,botonul" .Le urez succes participantelor , sunt deosebite , anul acesta nici eu nu am mai lucrat felicitari , din lipsa de timp .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de catalina Mier Feb 27, 2013 10:51 am

Am primit mesajul si am votat,
Succes fetelor.
catalina
catalina


http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Maria_ct Mier Feb 27, 2013 11:46 am

Am votat si eu chiar imediat ce am primit mesajul (multumesc,Irina)si vreau sa le felicit pe toate fetele care au participat si care au pus suflet si daruire in munca lor.Felicitari castigatoarei! buchet
Maria_ct
Maria_ct


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de filipcarol Mier Feb 27, 2013 12:01 pm

Multumesc si eu celor care m-au votat. Data viitoare ma voi stradui mai mult zimbet
Toate sunt frumoase si pot sa zic ca am pus suflet in ceea ce am facut. Chiar avem de invatat de la celelalte participante...
De gusturi nu discutam, e ok ca unora sa nu le placa.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de daniela.oanca Mier Feb 27, 2013 4:00 pm

filipcarol a scris:Multumesc si eu celor care m-au votat. Data viitoare ma voi stradui mai mult zimbet
Toate sunt frumoase si pot sa zic ca am pus suflet in ceea ce am facut. Chiar avem de invatat de la celelalte participante...
De gusturi nu discutam, e ok ca unora sa nu le placa.

Foarte adevarat! Multumesc si eu pentru voturi (nu credeam ca vor fi atat de multe) si indiferent cine va castiga, pentru mine a fost o experienta foarte frumoasa!
daniela.oanca
daniela.oanca


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de dory Joi Feb 28, 2013 10:07 am

Si eu am votat,mi-a fost foarte greu sa aleg unul ca mie toate imi plac.Va felicit pe toate care participati. bravo
dory
dory


Sus In jos

Concurs aniversar - votati cistigatoarea Empty Re: Concurs aniversar - votati cistigatoarea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum