Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propuneri pentru viitorul schimb

+9
ANIKO
lilianna
nuti09
hyaviv
Miha60
filipcarol
minzu.nadia
andra
Mary
13 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 23, 2014 3:28 pm

Adica de ce nu merita???? Fie si doi participanti, deja e posibil schimbul.... si noi suntem mai mult de doi... Eu zic ca si noi cinci sa fim, deja pentru noi se merita de organizat schimbul.

Dar intelesesem ca schimbul deja este lansat, coasem ce avem de cusut si la sfarsitul lui noiembrie ne inscriem oficial pentru a face imediat schimbul de adrese si trimiterile - aceasta era ideea lansata de Mary, nu? scratch

minzu.nadia


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Miha60 Joi Oct 23, 2014 3:47 pm

Da, Nadia ! Eu spun " Prezent"! Eu zic sa fim gata in jurul datei de 20 nov ca apoi Posta e prea aglomerata! Face mult un plic de aici in conditii normale, dara in perioada Sarbatorilor...
Vedem ce va mai fi pana atunci, oricum...
Eu cos, stric, iar ma mai gandesc la altceva si tot asa... hi hi hi
Miha60
Miha60


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Oct 23, 2014 3:52 pm

Ma gandesc, totusi, ca multe forumiste nu citesc acest topic.... Eu una fiind la primul schimb anul trecut la Craciun, la fel nu as fi trecut niciodata printr-un astrfel de topic.... Am vazut anume topicul in care se lansa schimbul ca atare. De aceea zic ca ultima parte a discutiei sa fie mutata intr-un topic nou, ceva gen 'Schimb-Craciun 2014', cam asa... Si chiar daca lista participantelor nu va creste semnificativ, cel putin ne-am spalat pe maini anuntandu-i pe toti si nu va zice nimeni ca am pus la cale un schimb in secret hi hi hi
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Miha60 Joi Oct 23, 2014 6:23 pm

Eu sunt de accord cu tot ce se hotaraste ! Sunt deacord cu ce ai propus, Nadia!
Nu cred ca cineva ne poate invinui de schimb secret hi hi hi , anuntul e aici de mult timp si cine e interest de asa ceva , urmareste peste tot si tot asa, cine vrea participa, cine nu, nu -putem noi sa deschidem cate topice vrem...dar macar avem constiinta impacata.
Miha60
Miha60


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de dory Vin Oct 24, 2014 3:57 pm

Eu zic sa faceti schimbul daca aveti timp si dorinta,ca degeaba am dorinta daca nu a timp. tristete
Asa o sa simtiti spiritul sarbatorilor mai profund.
Eu o sa va urmaresc cu tot dragul. zimbet

dory
dory


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Irina Lun Oct 27, 2014 9:05 am

Daca tot v-ati hotarit, deschideti si topicul separat, ca sa-l lasam pe acesta pentru propunerile viitoare. Asa aflu si eu conditiile finale si pot sa anunt pe toata lumea - poate mai apar inscrieri.
Irina
Irina


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de andra Dum Noi 16, 2014 12:37 pm

nu se incumeta nimeni sa deschida topicul pt schimb? dansez
andra
andra


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Mary Dum Noi 16, 2014 12:44 pm

Andra, nu te opreste nimeni, or ce doritor e liber sa-si arate dorinta.
Mary
Mary


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de duchess Dum Noi 16, 2014 12:45 pm

O sa fie un schimb de Craciun?
duchess
duchess


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de andra Dum Noi 16, 2014 12:49 pm

nu eu Mary..eu sunt entuziasmata sa se organizeze..fa l tu.
andra
andra


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Mary Dum Noi 16, 2014 12:55 pm

Andra, eu sunt pe aceeasi pozitie cu tine pe forum, nu pot sa ma bag in seama de fiecare data, de data asta vreau sa fiu simplu partecipant, fara a ma implica in desfasurarea, organizarea schimbului, nu ca as fi facut mare lucru rusinat pana acum.
Duchess asa am discutat cu ceva timp in urma.
Mary
Mary


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de andra Dum Noi 16, 2014 12:57 pm

pai Irina a dat mana libera cui vrea sa l deschida....
andra
andra


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de minzu.nadia Dum Noi 16, 2014 1:00 pm

Pai pot sa deschid eu topicul, daca e asa - dar trebuie sa stabilim aici conditiile de participare, ca sa stiu ce sa scriu in topic.... Ce trimitem, pana la urma? Cate obiecte obligatorii? DEja ar fi timpul sa se faca inscrierile... Cand se vor face trimiterile?

minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de andra Dum Noi 16, 2014 1:04 pm

pai 1 obiect obligatoriu...ca sa nu se sperie nimeni ca trebuie sa faca prea multe....si maxim ..fara numar.am putea trimite la inceputul lui decembrie sa ajunga pana la Craciun....de data asta as vrea sa se stie cine cui trimite..numai vreau emotii... hahaha
andra
andra


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de minzu.nadia Dum Noi 16, 2014 1:07 pm

Perechile 'eu-tie/tu-mie', sau 'eu primesc de la X si eu trimit lui Y'?

E ok sa anuntam 10 decembrie data trimiterilor? Pentru cine nu a stiut despre schimb si poate se hotaraste sa participe, sa aiba ceva timp la dispozitie ptr a coase?

P.S. m-am oferit sa deschid topicul, dar organizam schimbul impreuna, deci nu ma bag in seama dar vreau sa ne miscam din punctul mort odata... rusinat
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de andra Dum Noi 16, 2014 1:12 pm

Asta mi e indiferent... doar sa nu fie secrete perechile.si data nu ma afecteaza...Mary propune si tu ceva
andra
andra


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de minzu.nadia Dum Noi 16, 2014 1:14 pm

Andra, simt eu ca ti-ai facut temele ris
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de andra Dum Noi 16, 2014 1:15 pm

face cu ochiul
andra
andra


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Mary Dum Noi 16, 2014 10:06 pm

Andra, de cand e deschis topicul, am tot propus, nu am idei in plus de tot ce sa scris.
Mary
Mary


Sus In jos

Propuneri pentru viitorul schimb - Pagina 4 Empty Re: Propuneri pentru viitorul schimb

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum