Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

+17
lilianna
silvia
Maria_ct
violin_aur
Irina
Lili
soranah
Rosa
nicoleta
Mary
minzu.nadia
VarTat
dory
andra
ANIKO
valkia
filipcarol
21 participanți

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Lun Dec 14, 2015 6:52 pm

Va invit sa postati pozele cu ce ati primit zimbet
Pentru cele care nu ati participat, va invit sa va delectati!
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de valkia Lun Dec 14, 2015 7:44 pm

Voi urmari cu interes topicul si voi admira cu mare drag realizarile voastre.
valkia
valkia


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Rosa Lun Dec 14, 2015 10:02 pm

De-abia astept sa vad pozele...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Mar Dec 15, 2015 11:58 am

Am primit plicul de la partenera mea!
Iata ornamentul lucrat de Mary

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului DSCF5338


E atat de finut, lucrat atat de frumos pe o panza deasa, de montaj nici nu mai zic nimic! ura
A era sa uit...era ambalat in cutiuta ce se vede in spatele ornamentului.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Mar Dec 15, 2015 12:07 pm

Iata continutul complet al plicului

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului DSCF5335

Multumesc! Mary!
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de andra Mar Dec 15, 2015 1:15 pm

wow...deja o fericita
super e ornamentul....
andra
andra


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de nicoleta Mar Dec 15, 2015 2:56 pm

Wow, ce minunatii. Ornamentul e superb. Felicitari, Mary! Aniko, sunt sigura ca ornamentul va fi vedeta bradutului in acest an.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de dory Mar Dec 15, 2015 3:43 pm

Pot sa ma declar ca sunt alta fericita care a primit coletul de la Carolina,
Ce pot sa spun ca este tare finut,atat cusatura,montajul,tot.Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului 10dyzqx
dory
dory


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de dory Mar Dec 15, 2015 3:45 pm

Am primit si nasturei,o cutiuta tare draga vintage,ace,panza,un saculet,panglica,o felicitare cu picture lui Thomas Kinkade,tare darnic a fostul mosul cu mine.Multumesc pentru tot Carolina
imbratisare Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Jaxcog
dory
dory


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Mar Dec 15, 2015 3:56 pm

Se pare ca Oradea e usor de gasit! mixta
Super ornamentul,felicitari Carolina! thumbs up
Dory sa le stapanesti sanatoasa.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Rosa Mar Dec 15, 2015 4:28 pm

Foarte frumoase ornamentele, dar si cadourile primite... Felicitari, fetelor...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Mary Mar Dec 15, 2015 5:14 pm

Ce-mi place ornamentul facut de Carolina!
Dory sa le folosesti cu placere!
Aniko, sper ca am reusit sa iti fac o surpriza placuta. Sa le folosesti cu placere.
Oradea are postas harnic zambet
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de VarTat Mar Dec 15, 2015 7:22 pm

Ce frumoase ornamente . Sa le stapaniti cu placere.

Mi-a placut si mie felinarul  si chiar ma gindeam sa il lucrez, insa m-am priceput ca Carolina tot la el se uita  hi hi hi

Mary, suporturile pentru broderie sunt de la Casa Cenina? Ce pacat ca nu se gasesc si pe la noi asa ceva.
VarTat
VarTat


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de andra Mar Dec 15, 2015 7:34 pm

ce frumos e ornamentul I love you
andra
andra


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de nicoleta Mar Dec 15, 2015 7:50 pm

Ce ornament finut ai mesterit, Carolina. Dory ai primit cadouri tare frumoase.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Mary Mar Dec 15, 2015 8:51 pm

VarTat a scris:
Mary, suporturile pentru broderie sunt de la Casa Cenina? Ce pacat ca nu se gasesc si pe la noi asa ceva.
Da Tatiana
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Mar Dec 15, 2015 9:13 pm

Hahahah chiar ca Oradea se gaseste repede. Ce chestie, sa primiti amandoua in aceeasi zi. Si Mary a trimis de mult zimbet
Foarte inspirata ai fost Mary!
Aniko, panza de dedesubt e tot de la Mary? Ca mi-au sarit in ochi nastureii hahaha.
VarTat, m-ai ghicit, asa de mult mi-a placut felinarul ca l-am lucrat cu mare drag...si panza s-a potrivit de minune. Nu e el montat perfect cum as fi vrut...data viitoare ma perfectionez. Cu felicitarea a fost tare dragut, m-am dus la librarie sa iau plicuri si am zis sa ma uit si la felicitari, si am gasit cu Kinkade, nici nu credeam ca se gasesc la noi asa ceva. Si cum la toate goblenistele le place Kinkade, am zis asta iau.
Abia astept sa vad restul de ornamente, deja am intrat mai mult in atmosfera cadourilor de Craciun. zimbet

filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Mar Dec 15, 2015 9:21 pm

Da, Carolina si panza cu nasturi face parte din shimb. face cu ochiul
Apropo si felicitarea mea e in ˝tema˝, e de la Mirabilia.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de andra Mar Dec 15, 2015 10:38 pm

si eu am trimis de mult da inca nu a ajuns tristete
andra
andra


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de dory Mar Dec 15, 2015 11:06 pm

Carolina,sa stii ca eu nu ii vad nici un cusur,nu stiu cum s_ar fi putut monta mai perfect.
Va multumesc tuturor pt urari,deja l_am pus în bradutul meu.
Sper sa va bucurati si voi la fel de mult cand veti primi coletul.
dory
dory


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Mary Mier Dec 16, 2015 12:02 am

Deschiderea a fost la Oradea,,Andra,,trebuie sa mai astepti zambet
Carolina, panza cu nasturii era pregatita pentru oarecare eventualitate zambet)
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Mier Dec 16, 2015 12:25 am

Hahahaah data viitoare il pun pe Paul sa masluiasca alegerile hahaha. Pentru asta va trebui sa il invat sa citeasca...mare bataie de cap.
Oricum, panza sunt sigura ca Aniko va face ceva minunat din ea, abia astept sa vad ce o sa mestereasca.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Mary Mier Dec 16, 2015 11:14 am

Carolina, din seria ai grija ce-ti doresti hahaha ..ne pregatitm pentru schimbul de martisor vulpita
Paul nu are viata usoara hahaha
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Mier Dec 16, 2015 12:53 pm

Acum, daca am intrat in hora, jucam hahaha
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de minzu.nadia Mier Dec 16, 2015 2:53 pm

ANIKO a scris:Am primit plicul de la partenera mea!
Iata ornamentul lucrat de Mary

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului DSCF5338


E atat de finut, lucrat atat de frumos pe o panza deasa, de montaj nici nu mai zic nimic! ura
A era sa uit...era ambalat in cutiuta ce se vede in spatele ornamentului.

Felicitari, Aniko! Esti prima care ai primit plicul mult asteptat zimbet E foarte dragut ornamentul lucrat de Mary, foarte fin - Mary, nu se dezminte, BRAVO! I love you
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum