Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

+17
lilianna
silvia
Maria_ct
violin_aur
Irina
Lili
soranah
Rosa
nicoleta
Mary
minzu.nadia
VarTat
dory
andra
ANIKO
valkia
filipcarol
21 participanți

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Lun Ian 11, 2016 10:05 pm

Iata in sfarsit toti clopoteii la un loc  ura

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Clipboard

ANIKO


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Lun Ian 11, 2016 10:23 pm

Ce frumos se incheie topicul asta cu colajul clopoteilor.

Deja ma gandeam ca anul asta de Craciun sa alegem tema Fulg de Zapada hihihihi
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de soranah Lun Ian 11, 2016 10:24 pm

Multumesc de apreciere, doamnelor! Nici prin cap nu mi-a trecut ca as putea face un clopotel cu o singura fata, ca m-am gandit ca in pom se mai rasuceste, se mai uita cineva din alta parte etc…

Sunt minunate, toate! Ce bine ca a existat acest schimb, ca altfel sigur nu faceam nimic. Asa am deja un ornament de pus in pom, poate la anul mai primesc unul si tot asa rusinat

Multumesc, Carolina, pt organizare. Multumesc, Aniko, pt ornament si colaj! Ma bucur sa fac parte din aceasta comunitate. (acum mai lipseste sa multumesc familiei etc etc etc ris ris ris
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Lun Ian 11, 2016 10:46 pm

Si eu va multumesc ca ati participat si ati facut ornamente asa de minunate! A fost foarte frumos schimbul acesta.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Rosa Lun Ian 11, 2016 10:58 pm

Super...in sfarsit, s-a incheiat schimbul... A fost o placere sa urmaresc acest schimb...
Rosa
Rosa


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de andra Lun Ian 11, 2016 11:00 pm

ne pregatim de martisor...??? hi hi hi
andra
andra


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Mary Lun Ian 11, 2016 11:54 pm

ANIKO a scris:Iata in sfarsit toti clopoteii la un loc  ura

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Clipboard
Chiar arata bine impreuna. Multumesc, Aniko si multumesc Carolina pentru tot love
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de dory Mar Ian 12, 2016 7:25 pm

'Parada clopoteilor',un final cum nu se poate mai frumos.
Multumesc Carolina pt organizare si tie Aniko pt colaj.
E buna ideea cu fulgul de nea ...o experienta frumoasa chiar daca au mai fost mici peripetii cu coletele.
dory
dory


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de michele Mier Ian 13, 2016 7:29 am

O dulceata parada clopoteilor! I love you
michele
michele


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de valkia Mier Ian 13, 2016 9:06 am

Desi cu peripetii, un schimb superb ati organizat si v-am urmarit cu mare drag. Bravo voua, aveti maini de aur, iar galeria facut de Aniko demonstreaza din plin frumusetea realizarilor voastre.
valkia
valkia


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de silvia Mier Ian 13, 2016 2:05 pm

Va felicit pe toate, ati fost inventive si muncitoare
buchet I love you
silvia
silvia


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de soranah Joi Ian 14, 2016 3:01 pm

andra a scris:ne pregatim de martisor...??? hi hi hi

Categoric!
soranah
soranah


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Irina Lun Ian 18, 2016 2:34 pm

In sfirsit, pot sa ma delectez cu toti clopoteii bravo Foarte frumos schimbul de Craciun si foarte bine organizat. Si nu doar frumos, ci si interesant, a fost o perioada plina de inspiratie in materie de tehnici si modele.  Felicitari tuturor!

Asta e partea mea preferata, cind apare albumul schimbului in galeria foto. Chiar acum am sa-l deschid si puteti sa adaugati fotografiile direct in el. Nu uitati - pozele trebuie sa aiba maxim 800x700 pixeli.
Aici este albumul:
http://www.goblenul.com/gallery/Schimburi/Schimb-Craciun-2015/Schimb-Craciun-2015-cat_c59.htm

Si aici sint informatii despre folosirea albumelor publice: http://www.goblenul.com/t1576-galeria-foto-a-forumului-albume-publice
Pozele trebuie sa aiba titlul "de la X pentru Y", ca sa se aranjeze in ordine alfabetica. Puteti pune si doua poze, daca clopotelul are doua fete.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Camelia Dum Ian 24, 2016 3:41 pm

Deosebit,felicitari tuturor buchet
Camelia
Camelia


Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 9 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum