Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

+22
violin_aur
valkia
kammelya
michele
silvia
ramonazaha
Elza
aneta
hyaviv
Mary
raceala monica
dory
andra
Crissy86
nuti09
minzu.nadia
ANIKO
MNiko
carmendana
Lar Maria Elena
ioanaviorela
Irina
26 participanți

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Lun Feb 16, 2015 7:38 am

Am deschis deja si acest subiect, pentru ca va dura putin pina ce primele destinatare vor primi pliculetul magic.
Aici va invit sa puneti pozele cu ce ati primit de la partenera de schimb. Daca aveti poze, puteti sa puneti si poze cu ce ati trimis, dar numai dupa ce au aparut pozele de la destinatara, ca sa nu stricam surpriza.

Pentru a evita orice confuzie, scriu si aici subiectul cu lista participantilor si cui trimite fiecare:
http://www.goblenul.com/t1560-schimb-martisor-2015-trimiterile-postale
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Joi Feb 19, 2015 4:45 pm

Ia te uita! Eu sint prima care am primit plicul mult-asteptat! Silvia a fost cea mai rapida.  dansez
Sotul a vazut primul postasul si deja am stiut ce-mi aduce. Imi pare rau ca poza nu poate sa reproduca exact ce ma face sa simt felicitarea. E atit de mult suflet in ea ca m-a induiosat pina la lacrimi. Si sa stiti ca are si sclipici presarat pe deasupra, desi nu se vede in poza, mi-a mers la inima.
Mai are si alte snurulete si un trifoi mare in interior, sa stiti, dar n-am avut cum sa fac o poza prea buna fara sa se vada scrisul.
Desi e prima felicitare pe care o faci, nu pot sa nu simt cit ai muncit pentru ea. Silvia, ai un suflet minunat! Iti multumesc mult de tot!

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Dscf1013
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Mary Joi Feb 19, 2015 4:51 pm

E minunata!
Felicitari, Silvia!
Sa ai o primavara frumoasa, Irina!
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de silvia Joi Feb 19, 2015 5:50 pm

Irina, nu conteaza cat am lucrat la el, eu ma bucur cel mai mult pentru ca iti place.
In interior am lasat 1 cm , pentru ca sa-l poti inrama , poate...
Astea sunt pozele mele
Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului 2u62vc9
silvia
silvia


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de silvia Joi Feb 19, 2015 5:52 pm

prima postare cu interiorul, dar fara scris, iar acum fata

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului 2a7ycud



Ultima editare efectuata de catre silvia in Joi Feb 19, 2015 6:15 pm, editata de 1 ori
silvia
silvia


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ioanaviorela Joi Feb 19, 2015 6:09 pm

este doesebita, felicitari, Silvia.
ioanaviorela
ioanaviorela


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Joi Feb 19, 2015 6:21 pm

Ce bine ca ai avut poza cu interiorul fara scris!
Sa stii ca am si vorbit cu sotul sa inramam iepurasul, cind o sa se incalzeasca un pic afara. Mini-atelierul nostru n-are incalzire, din pacate. O sa-i facem o rama rustica, din lemn.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ramonazaha Joi Feb 19, 2015 6:30 pm

E minunata. I love you

Am presimtirea ca vom vedea aici multe minunatii hmm
ramonazaha
ramonazaha


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Mary Vin Feb 20, 2015 1:53 am

Cum sa strici asa frumusete de felicitare, internul e original, nu am avut ocazia sa vad pana acum asa combinatie. Multumesc de poze Silvia. Felicitari! I love you
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de andra Vin Feb 20, 2015 8:37 am

wow deja au inceput sa ajunga plicurile...super
foarte frumoasa felicitarea....
andra
andra


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de dory Vin Feb 20, 2015 8:49 am

superb martisorul,bravo Silvia. I love you
dory
dory


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Vin Feb 20, 2015 9:58 am

E superba felicitare, felicitari d-na Silvia! I love you
Eu in schimb caut martisorul !? Eu asa am inteles ca trebuie sa facem un martisor, sau nu?! scratch Felicitarea era optionala.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de silvia Vin Feb 20, 2015 1:38 pm

Multumesc fetelor
  Aniko, la mine martisorul e pe interior, de aceea am facut poza si pe interior, m-am chinuit sa fac acei bumbisori, nu se vad?
  Felicitarea , da e optional cine doreste sa o lucreze , cine nu o poate cumpara, asa am inteles eu. La mine pare mai mare pentru ca eu fondul l-am cusut cu acel decor de primavara nu am avut panza pentru felicitari din aceea deasa.
  In interior am pus peste goblen folie autocolanta pentru ca sa stea panza intinsa si sa nu se indoaie cartonul cand felicitarea sta in picioare.
Felicitarea am taiat-o in mijloc sa pot introduce goblenul , dar nu am decupat, ci am indoit in interior (pe fata nu apare carton taiat) si de colturile din interior am prins acea mica rama albastru . M-am jucat , nu? rusinat
silvia
silvia


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Vin Feb 20, 2015 2:01 pm

Multumesc! d-na Silvia, acum m-am luminat si eu, initial nu vazusem martisorul facut de dvs., doar pe cel prins pe fata felicitarii.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de silvia Vin Feb 20, 2015 2:15 pm

Ce se vede pe interior in poza ca fiind cute de la folie, nu sunt cute , folia are un model cu gri pe ea
silvia
silvia


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Mary Vin Feb 20, 2015 2:29 pm

Acum dupa ce ai descris, totul e si mai interesanta, Silvia.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de hyaviv Vin Feb 20, 2015 2:56 pm

wow, ce dragalas si ingenios!
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de andra Sam Feb 21, 2015 12:22 pm

[url=Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului 2vb1rmp]
andra
andra


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de andra Sam Feb 21, 2015 12:23 pm

[url=Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Vmycly]
andra
andra


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de andra Sam Feb 21, 2015 12:25 pm

Am inceput ziua cum nu se poate mai bine. ole!
Sunt superbe amandoua.fluturii sunt colorati (cum imi plac mie)in ton cu modelul felicitarii.
martisorul deosebit...o sa l port cu mare placere. Pupici
Multumesc Aniko!
andra
andra


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Sam Feb 21, 2015 12:31 pm

Cu multa placere, Andra!

Ca  idee... eu asa am gandit felicitarea

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului 2vb1rmp
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de andra Sam Feb 21, 2015 12:32 pm

oricum ai pune o tot frumoasa e. buchet
andra
andra


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de silvia Sam Feb 21, 2015 1:30 pm

Sa-l porti sanatoasa martisorul Andra.
Felicitari Aniko, tare inventiva mai esti si ai si gusturi.
bravo
silvia
silvia


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ioanaviorela Sam Feb 21, 2015 1:40 pm

felicitari, Aniko! este foarte frumoasa si felicitarea si martisorul.
ioanaviorela
ioanaviorela


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Mary Sam Feb 21, 2015 2:02 pm

Andra, o primavara frumoasa sa ai, sa porti cu drag martisorul. O felicitare cu aer de primavara. Super!
Aniko, felicitari!
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum