Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

+22
violin_aur
valkia
kammelya
michele
silvia
ramonazaha
Elza
aneta
hyaviv
Mary
raceala monica
dory
andra
Crissy86
nuti09
minzu.nadia
ANIKO
MNiko
carmendana
Lar Maria Elena
ioanaviorela
Irina
26 participanți

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de michele Dum Mar 22, 2015 6:17 pm

Cu intarziere dar cu mare placer postez si eu martisorul primit. Multumesc inca o data!pupici

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 3313dea

michele


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ramonazaha Dum Mar 22, 2015 7:00 pm

Cu drag violin_aur
ramonazaha
ramonazaha


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Mar Mar 24, 2015 6:20 am

Kammelya, superb martisor! Ce-mi place si combinatia de snururi! Foarte inspirata ai fost! I love you
Michele, pozele tale sint profesionale deja, am ramas fara cuvinte. lalele

Ramona, foarte interesant montajul martisorului pe felicitare. Ce frumos ai combinat cu scrisul din interior... Felicitari! thumbs up
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ramonazaha Mar Mar 24, 2015 10:50 am

Multumesc. E prima data cand lucrez asemenea felicitari.
ramonazaha
ramonazaha


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Mar Mar 24, 2015 1:23 pm

Un colaj cu pozele de pana acum

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Martisor


Sunt in ordinea postarii in acest topic.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Mar Mar 24, 2015 1:41 pm

Si inca unul doar cu martisoarele

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Martisor1
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ramonazaha Mar Mar 24, 2015 7:17 pm

Ce frumoase sunt toate. Mai ales asa aduse impreuna. Cel mai mult imi place felicitarea cu paunul.
ramonazaha
ramonazaha


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Dum Mar 29, 2015 7:46 pm

Aniko, multumesc mult pentru colaj. E foarte dragut sa vedem totul laolata. Sint frumoase toate si totodata foarte diferite intre ele. I love you
Din pacate, doua din ele s-au pierdut pe drum; daca n-au ajuns pina azi, nici nu cred ca mai ajung.
Vad ca doar Vio a mai ramas sa ne spuna daca a primit martisorul de la Michele...
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Dum Mar 29, 2015 8:14 pm

Cu multa placere, Irina!
Eventual la cele doua martisoare disparute, ar putea sa puna poze cea care le-a facut, nu?
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Dum Mar 29, 2015 8:41 pm

Da, Elza este bolnava si Vio lipseste... Bineinteles ca mai asteptam, nu e nici o graba.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de michele Lun Mar 30, 2015 4:24 am

Nu am primit nici o veste de la Vio... stau cu grija ca s-a pierdut pe drum martisorul meu. :( Am poza dar mai astept o saptamana si apoi o postez.

Irina, vinovata de calitatea pozelor mele e o lentila pe care am facuto cadou de Craciun aparatului meu foto. zimbet Inca mai am de exersat cu ea dar deocamdata imi place foarte mult.
michele
michele


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Mar Mar 31, 2015 11:47 pm

O achziitie inspirata, foarte inspirata. S-o folosesti cu placere!
E cumva lentila de 50 mm? Visul oricarui fotograf! visez cu ichii desch
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de michele Mier Apr 01, 2015 4:41 pm

Ai ghicit!  zimbet O lentila Nikkor 50mm gasita la o oferta de sarbatori.
michele
michele


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de michele Mier Apr 08, 2015 7:42 pm

Nu am primit nici o veste de la Vio sa stiu daca a ajuns sau nu martisorul meu. :(
Postez poze asa cum am promis. Am uitat sa fac poze la felicitare... e facuta tot de mine cu metoda scrapbooking.

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Untitled_zpsyglne0ww
michele
michele


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de filipcarol Joi Apr 09, 2015 12:07 pm

Foarte frumos, pacat daca nu a ajuns tristete
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de ANIKO Joi Apr 09, 2015 12:13 pm

Nu e sigur ca nu a ajuns! Din pacate Vio nu a mai dat nici un semn in ultima perioada.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Joi Apr 16, 2015 9:26 pm

Ce martisor finut, Michele! E tot o combinatie facuta de tine? Floricelele sint in stilul Veronique Enginger... I-ai facut si snurulet... un vis! I love you
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Mier Apr 22, 2015 9:42 am

Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Irina Joi Mai 21, 2015 8:08 pm

Pentru ca s-au finalizat toate trimiterile postale, chiar si cele intirziate, in locul fetelor care n-au putut trimite, am terminat si albumul foto al schimbului.
Ar fi mers mai repede daca fiecare dintre noi isi incarca poza in albumul respectiv, este un album public si oricine poate face modificari in el.
Nu-i nimic, am presupus ca e nevoie de un tutorial, asa ca am scris unul aici:
http://www.goblenul.com/t1576-galeria-foto-a-forumului-albume-publice

Iar daca doriti sa admirati inca o data toate trimiterile la rind, albumul foto il puteti regasi aici:
http://www.goblenul.com/gallery/Schimburi/Schimb-Martisor-2015/Schimb-Martisor-2015-cat_c56.htm
Ramine sa trimit premiul Monicai, n-am avut plic potrivit pina acum, iar la oras n-am ajuns intre timp. Cu intirziere, insa va pleca si premiul in curind.
Acestea fiind spuse, voi inchide acest subiect, orice alte discutii legate de schimb se pot purta aici:
http://www.goblenul.com/t1574-schimb-martisor-2015-surpriza
salut
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului - Pagina 8 Empty Re: Schimb Martisor 2015 - Parada schimbului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum