Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

+18
Cris
andra
silvia
valkia
Delia Elena
katy85
Sara
ANIKO
duchess
Crissy86
Miha60
crina
hyaviv
Karm3n
catinca
Lili
Mary
Irina
22 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de Irina Mier Feb 11, 2015 5:08 pm

A, am inteles! Cred ca Silvia a vrut sa spuna altceva, anume ca nu e obligatoriu sa termine toata lumea odata.

Am recitit si m-am gindit si la experientele noastre - apropo de punerea de poze in timpul lucrului. Din ce am vazut cu totii la SAL, este chiar mai interesant cind se pun poze, adica nu cred ca va fi cineva descurajat, vazind ca altii au lucrat mai mult. Probabil ca va fi exact invers.

Oricum, majoritatea are importanta ei, nu? La sedintele de partid se vota de obicei in unanimitate hi hi hi

Irina


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de Ioana Mier Feb 11, 2015 5:09 pm

thumbs up...propunerile venite de sus!
Ioana
Ioana


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de anasstasia Mier Feb 11, 2015 7:18 pm

Eu as vrea sa vad cat au lucrat altii, insa mi-ar placea sa existe misterul. Adica sa vad un model pe jumatate cusut insa sa nu stiu cine-l coase, sa incerc sa-mi dau seama al cui este fiecare model.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de Irina Mier Feb 11, 2015 8:09 pm

Poate ar trebui atunci sa nu cunoastem autorii prelucrarilor pina la final?
Din pacate, ideea de a posta eu toate pozele nu e realizabila, pentru ca la mine internetul nu este foarte stabil, mai ales in conditii de ploaie sau zapada, iar vara nu am timp. De indata ce incepe gradinaritul, pina toamna, timpul meu la calculator se reduce la citeva minute pe saptamina.
Irina
Irina


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de anasstasia Mier Feb 11, 2015 9:44 pm

Ma refeream la o persoana oarecare, un organizator. Oricum, persoana respectiva nu cred ca va fi invadata de poze. de ex. o data pe luna (la sf. lunii) fiecare participant sa trimita o poza cu modelul in curs.
Pana acum nici nu s-au aratat multe persoane interesate, cate poze ar putea fi: 5, 10? Macar de am participa cat mai multi...
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de silvia Mier Feb 11, 2015 10:26 pm

A forma o echipa care sa lucreze ceva prelucrat, e greu, consider ca cele care s-ar inscrie nu cred ca tind la un anume premiu, castigul e goblenul terminat asa mai in forta ca sa ne incadram in perioada, doar sa ne mobilizeze, ca de multe ori mi se intampla si mie , sa mai pierd si timpul cand acel timp il pot folosi pentru cusut , pentru ca stiu ca raman in urma, castigatoare sigur vor fi toate participantele.
Va spun sincer, niciodata nu am sa am pretentia de a face eu un goblen mai frumos si mai reusit decat cele care faceti si prelucrari, exclus pentru mine si va felicit din toata inima , dar voi fi mandra si multumita ca voi face parte din echipa.
silvia
silvia


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de andra Joi Feb 12, 2015 8:03 am

si eu m am gandit la faptul ca sunt destule fete care au experienta in cusut prelucrari,ar fi greu de ales o castigatoare intre ele.bineinteles ca e mai mult un stimulent de a termina un goblen mai repede concursu,l decat dorinta de castig, mai ales in randul incepatoarelor.
andra
andra


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de anasstasia Joi Feb 12, 2015 7:00 pm

Pentru mine castigul conteaza cel mai putin (excluzand catalogul dmc la care visez hi hi hi ). Imi place ideea de a face ceva organizat, impreuna cu restul fetelor.
Nu stiu insa de ce sunt sceptica si din pacate nu cred ca va prinde viata aceasta idee.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de Mary Vin Feb 13, 2015 2:31 pm

A asstasia, daca vrei ceva si susti idea de ce sa nu se intample. Eu am organizat un SAL.. Cu numar minim de partecipare, are si el locul lui.. Si 3 daca sunteti tot o sa va urmaresc, chiar daca nu particip, e un plus, nu un minus. Cred ca trebuie de fiecare data sa interpretam pozitiv or ce initiativa. suntem un grup destul de mare si frumos, dar totusi cu interese diferite. Probabil cand o sa incep eu o prelucrare tu o sa faci tatting, nu cred ca e rea vointa in ce ne priveste,,doar momente diferite cu interese diferite. Eu imi doresc o prelucrare, dar nu as face decat sa incep si sa nu stiu cand termin, am atat de multe incepute si nu as avea linistea si starea de a ma dedica unei prelucrari.
Curaj, astept sa vad o data cand sunteti dispuse sa dati startul.
Mary
Mary


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de dory Vin Feb 13, 2015 3:03 pm

Eu vad acest concurs ca un stimulent ,nu e rea ideea dar sigur nu cred ca s-ar putea limita un goblen la nr culori,dimensiuni,prelucrari proprii ....sau mai stiu eu ce, ci doar la nr de patratele lucrate.
dory
dory


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de anasstasia Vin Feb 13, 2015 6:28 pm

Aaaa, dar sunt convinsa ca nu e rea intentie. Doamne fereste, nici nu m-am gandit la asta!
Cum nici eu nu pot lucra sau nu sunt dispusa sa-mi investesc timpul in altceva decat prelucrari asa si altii au alte prioritati/preferinte/alte planuri.
Doar ca mi-ar parea rau sa nu prinda viata ideea, atata tot.
anasstasia
anasstasia


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de Mary Vin Feb 13, 2015 7:15 pm

Pentru cine se pricepe la prelucrari, cred ca ar trebui sa stabileasca o dimensiune la care o prelucrare sa iasa bine, eventual tema de evitat, un mod de ai apropia si pe cei ce vor sa infrunte pentru prima data experienta unei prelucrari.
Cred ca o data ce e stabilit un regulament termen lista inscrieri, numarul celor interesati o sa fie mare.
Mary
Mary


Sus In jos

Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza! - Pagina 4 Empty Re: Despre concursul viitor - parerea voastra conteaza!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum