Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

+17
michele
LALUNA
delia
lacramioara
VarTat
nicoleta
Elza
cristi21
minzu.nadia
Miha60
ginabreazu
andra
ANIKO
Mary
filipcarol
Crissy86
Irina
21 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de delia Mar Apr 08, 2014 10:52 am

Avand in vedere ca m-am inscris pe forum tot in anul infiintarii acestuia, imi anunt si eu participarea cu mult drag, pentru a aniversa cei 5 ani impreuna. Inca nu stiu ce voi face si daca ma incadrez in timp util, dar voi incerca sa fac fata acestei provocari.
Mult spor si inspiratie tuturor participantilor.

delia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Mary Mar Apr 08, 2014 7:25 pm

Bun venit, noilor colege de aventura!
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de LALUNA Mier Apr 09, 2014 8:40 pm

Vaaaai! Nu stiu de ce ma gandeam ca sunt inscrisa automat...  hi hi hi  Uitam... Ma inscriu si eu, habar nu am ce o sa cos si asamblez, dar consider totul ca o provocare si abia astept sa caut modele, sa cos, sa montez, sa ma razgandesc si sa o iau de la inceput...  hahaha 
Va salut cu drag, colege de schimb! Cine stie la cine o sa ajunga mesterelile mele? Cine stie ale cui mestereli vor ajunge la mine? Chiar ca e o aventura! Yupeeee!  dansez 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Irina Lun Apr 14, 2014 12:35 pm

Mai sint doua zile pentru inscriere  Idea 
Mai asteptam, poate va ia mai mult timp sa va hotariti... ar fi pacat sa pierdeti momentul.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de michele Mar Apr 15, 2014 6:33 pm

Ma inscriu si eu, imi place foarte mult tema spor la lucru


Ultima editare efectuata de catre michele in Mar Apr 15, 2014 8:36 pm, editata de 1 ori
michele
michele


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Mary Mar Apr 15, 2014 6:58 pm

Bine ai venit Michelle!
 ura 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de katy85 Mar Apr 15, 2014 9:32 pm

Buna,sper ca ma primiti si pe mine la acest schimb,am avut probleme cu netul vreo 2 saptamani,si azi in sfarsit s-a rezolvat problema,era cat pe ce sa ratez inscrierea,stiam ca s-a anuntat un schimb dar nu mai stiam care e data limita de inscriere,sper sa aleg un model frumos,si sa reusesc sa il termin la timp,spor tuturor,pupici  imbratisare pupici 
katy85
katy85


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Liliana_ct Mar Apr 15, 2014 10:59 pm

Dupa o perioada lunga de deliberare, am hotarat sa ma inscriu si eu. Nu stiu daca ma voi ridica la nivelul celorlalte participante dar promit sa ma straduiesc.... visez cu ichii desch 
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de violin_aur Mier Apr 16, 2014 9:06 am

Ma inscriu si eu in concurs. Acu sa ma apuc sa caut modelul ca am de unde alege! imbratisare 
violin_aur
violin_aur


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de LALUNA Mier Apr 16, 2014 9:22 am

Bun venit! Aura, sa stii ca nu e un concurs, dimpotriva: e fara presiuni, castigam cu totii!  zimbet 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de minzu.nadia Mier Apr 16, 2014 9:56 am

Bun-venit, noilor curajoase si aventuriste!  salut  Chiar ma gandeam initial ca de ce nu prea se inghesuie lumea sa se inscrie, dar vad ca gasca noastra a crescut. Eu una inca nu m-am decis ce voi face pentru schimb, dar un lucru e cert: fiecare dintre noi va avea doar emotii pozitive de la aceasta mica aventura, indiferent de ce vom gasi in coletele-surpriza (fapt dovedit prin experienta frumoasa din schimbul de Craciun)
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Irina Mier Apr 16, 2014 11:17 am

Felicitari noilor inscrise!

Pentru ca o mare parte din mailurile prin care am anuntat schimbul nu au fost trimise din cauza unei erori tehnice, in urma deliberarilor, am hotarit de comun acord sa prelungim termenul de inscriere pina dupa Paste, adica pina pe 30 aprilie.
Vom retransmite mesajul si speram sa ajunga de aceasta data la toti membrii forumului.  Pupici 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Miha60 Mar Apr 22, 2014 9:26 am

Buna,tot m am foit si sucit,am carcotit,ca asa sunt eu,dar pana la urma ma inscriu si eu la schimb.Sper sa fiu la inaltimea asteptarilor,o sa incerc. Daca o sa reusesc sau nu,asta e o alta poveste...
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Mary Mar Apr 22, 2014 10:09 am

Bine ai venit, Miha.
Pentru noi toate e o provocare, nu te preocupa.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Miha60 Mar Apr 22, 2014 5:21 pm

Mary, Pupici 
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Irina Mar Apr 22, 2014 6:42 pm

Miha, tare ma bucur ca te-ai hotarit sa participi. Sa ai mult spor si stai fara grija, cred ca eu sint cea mai neindeminatica din forum  rusinat 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Miha60 Mar Apr 22, 2014 10:10 pm

Irina,iti multumesc frumos!
Am zis ca daca la biscornu nu am putut participa din motive de sanatate,macar la acest schim sa spun prezent! Sunt tare placte schimburile si palpitante!
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Miha60 Mar Apr 22, 2014 10:11 pm

Iar s a dus mesajul de 2 ori...l am sters.
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Sara Mier Apr 30, 2014 11:59 pm

Timpul nu imi e suficient nici de data asta sa particip la schimb.Va urez tuturor succes in alegerea modelului si sa se lase cu Happy End!

Am si eu ceva in tema,doar ca nu am gasit si diagrama.Daca dau de ea in timp util va dau de stire. face cu ochiul 
Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Wwbyc6
Sara
Sara


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Irina Joi Mai 01, 2014 6:59 am

Superb setul, Andra! Este cumva din Creation point de croix?
Sara, modelul de la tine necesita o a doua privire pentru a fi apreciat la justa valoare, dar in final mi-a placut, sa stii. Cred ca e inca in lucru, tare curioasa as fi sa vad montajul care i se va da. Imi pare foarte rau ca nu te-ai inscris, o punguta pentru nasturi sau un borcanel decorat cu banda cusuta, sau altceva micut, nu cred ca ti-ar fi luat mai mult de o saptamina sau poate chiar un week-end, cu tot cu alegerea modelului, iar noi avem la dispozitie doua luni.

Cu privire la obiectul schimbului: "Un obiect sau un set obiecte utile " - deci felicitarea nu poate face obiectul schimbului, insa poate fi adaugata in pachet, dupa plac - nu este obligatoriu ca si felicitarea sa fie la tema.

Inscrierile s-au terminat si nu vom mai lua in calcul inscrierile incepind cu mesajul meu. Puteti continua fara probleme sa veniti cu modele pentru inspiratie. Voi separa cit de reprede posibil mesajele cu idei dintre mesajele de inscriere si voi face un topic separat cu ele, ca sa putem face mai usor lista participantelor. Imi pare rau ca nu avem macar un participant...

Va urez spor la cusut si inspiratie in alegerea modelelor!
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Sara Joi Mai 01, 2014 8:45 am

Pare greu de crezut,e foarte mult chiar si un week-end pana la finele lui iulie.

Irina,modelul pe care l-am postat se pare ca necesita si a treia privire ,asta ca sa intelegi din el ca e si terminat.Tine un saculet cu fire pe mana(cred eu) din panza si la panza montata pe gherghef abia a inceput lucrul.L-am gasit intr-o expozitie!
Sara
Sara


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Irina Joi Mai 01, 2014 4:04 pm

Sa stii ca ai dreptate! Pai si inimioarele din partea de jos, tot necusute? Sa fie aplicate peste cusatura?
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014 - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - 2014

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum