Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

+16
michele
filipcarol
Miha60
ANIKO
katy85
lacramioara
VarTat
cristi21
EllaB
violin_aur
ginabreazu
hyaviv
Liliana_ct
delia
Crissy86
nicoleta
20 participanți

Pagina 1 din 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Vin Mai 02, 2014 11:03 pm

Daca nu place denumirea asta e. Tema schimbului e aceeasi, mercerie.
Celalalt topic e blocat.
Numele celor inscrise e urmatorul.
1 Crissy 86
2 Filipcarol-Carolina
3 Mary
4 Aniko
5 Andra
6 Gina Breazu
7 Minzu Nadia
8 Cristi21 Mihaela
9 Elza
10 Nicoleta
11 Vat Tat-Tatiana
12 Lacrimioara
13 Delia
14 Laluna -Dana
15 Michele
16 Katy 85
17 Liliana-ct
18 Violin-Aur  Aura
19 Miha60
Lista inscriselor la schimb.
Regulamentul il stiti deja. Avand in vedere regimul de criza am nevoie de colaborarea voastra, dar mai ales de dorinta de a participa la acest schimb.
Am nevoie sa stiu daca doriti schimbul in luna iunie. Pe 1 iulie o sa va cunoasteti partenera, timp de 3 zile fiecare o sa expedieze plicul..care o data ajuns o sa fie desfacut expus poza pe forum.
Anuntul partenerei cu 3 zile inainte de a trimite plicul. Obligator poza cu plicul pe adresa mea. O sa se faca alegerea partenerei doar dupa ce o sa primesc poza cu plicul.
Asta o sa fie confirmarea participari la schimb.
Or ce idee e binevenita, e in interesul nostru.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Sam Mai 03, 2014 8:53 am

Cum am spus si ieri, eu doresc sa particip la schimb. Stiu cat suflet ai pus Mary, ar fi fost pacat sa se anuleze. Nu m-a interesat niciodata titlul schimbului, doar tema lui.  zimbet 
O intrebare...raman valabile celelalte conditii? De ex.coletul sa aiba max.500 gr, sa contina un obiect sau un set de obiecte utile pentru cusut, brodat sau alte activitati creative, care sa fie neaparat cusut/brodat, etc?
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Sam Mai 03, 2014 9:11 am

Pe mine kg nu ma intereseaza, pe voi?
Eu vreau sa nu coase nimeni ma mult decat altcineva, sa fie un echilibru, in rest sa trimita fiecare dupa placul propriu.
Cred ca si o felicitare, care sa poata fi inramata, sau folosit o rama foto10x15..e perfect.
Din schimbul trecut cred ca avem oarecare idee, dupa care trebuie sa ne orientam, sa fie toata lumea multumita. Sa trimitem ce am avea si noi placere sa primim, tinem in casa.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de filipcarol Sam Mai 03, 2014 9:12 am

Mary, nu am inteles, Iunie sau Iulie? Si adica pregatim tot si inainte sa expediez aflu cui o sa ii trimit?
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Sam Mai 03, 2014 9:21 am

Iulie, iar trimisul, in timp de 3zile, zic eu suficient de ajuns la posta, daca doriti alta data e ok. Daca se doreste si 10 iunie aflarea partenerului, pana cel tarziu 15 trimis, pentru mine e ok, or cum e timp suficient. Ce decideti, dupa timp, posibilitati ne organizam.
Asta a fost idea de la inceput, mister in privinta partenerului. Altfel cum facem, data trecuta nu s-a postat decat la final, sa nu influientam, dar stiam deja jumatate din modele in privat.
Carolina poza cu plicuri, care daca ma gandesc mai bine poate fi postata pe forum intr-un topic, ca nu avem nimic de ascuns, dupa care amestecam numele interesatelor..si trimitem. Cine doreste la final se mai poate inscrie sau retrage dupa caz.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Sam Mai 03, 2014 12:18 pm

Confirm participarea mea la schimb.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Sam Mai 03, 2014 12:44 pm

Ce oficiala esti, Nicoleta.  hi hi hi 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Sam Mai 03, 2014 1:35 pm

zimbet 
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Sam Mai 03, 2014 2:53 pm

Eu tin in considerare toate inscrierile facute.
De data ce parere aveti?
Poate fi 10 iunie?
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de filipcarol Sam Mai 03, 2014 3:07 pm

Din partea mea e ok si Iunie  zimbet 
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Sam Mai 03, 2014 3:38 pm

Imi comfirm si eu participarea.
Data poate fi jumatatea lui iunie,cum vreti voi.
Eu abia pe 18 mai ajung la casa mea si nici nu m am hotarat definitiv ce cos,sa am si eu timp sa mi scot atele si sa mi trag rasuflarea.
Aici nu pot coase nimic desi am tot arsenalul de ate si panza hi hi hi 
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Crissy86 Sam Mai 03, 2014 3:43 pm

M-am decis în sfârșit și eu ce voi coase și ce obiect voi meșteri, sper să am timp pentru ele, nu vreau să mă retrag.  Pupici 
Crissy86
Crissy86


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Sam Mai 03, 2014 4:19 pm

Eu propun, doar, voi trebuie sa va dati acordul parerea. Daca aveti si alte idei schimbul ne apartine, nu imi apartine.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de michele Sam Mai 03, 2014 8:11 pm

Nu vreau sa renunt nici eu la schimb, pentru mine insa 10 iunie cred ca e prea devreme... de fapt ce zic eu, e posibil si 1 iulie daca ramane sa fiu nevoita sa ma retrag.
Dar deocamdata I'm still in  zimbet
michele
michele


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Sam Mai 03, 2014 8:18 pm

Inca nu imi dau seama daca voi reusi sa termin ce mi-am propus pana la mijlocul lui iunie.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Sam Mai 03, 2014 8:35 pm

Sa punem atunci 1 iulie dar nu in august ca atunci e prea aglomerat ca vin si pleaca multi in concedii...zic si eu.Tre sa hotaram si data ca sa stim cum ne organizam.
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de filipcarol Sam Mai 03, 2014 8:45 pm

Da, da, nu in august sau sfarsitul lui Iulie ca nasc. 1 Iulie e ok si pt mine.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de minzu.nadia Sam Mai 03, 2014 9:01 pm

Eu una nu am inteles absolut nimic ce s-a intamplat... Dar ma bucur ca nu s-a anulat schimbul si sper sa nu se retraga nimeni din lista afisata mai sus. Eu zic sa lasam trimiterile la 1 iulie, ca abia mi-am cumparat atele si cum sunt in reparatie grandioasa acasa va fi cam greu sa ma incadrez. Dar chiar daca majoritatea decide ptr iunie, ma voi conforma.
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Sam Mai 03, 2014 9:05 pm

1 iulie  thumbs up 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Sam Mai 03, 2014 9:09 pm

Da,da,pentru mine e ok .Daca si pentru restul e buna data,atunci vom hotara 1 iulie.Mai asteptam sa vedem ce mai zic fetele.
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Sam Mai 03, 2014 9:25 pm

Mary a scris:1 iulie  thumbs up 

OK si pentru mine.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de delia Sam Mai 03, 2014 9:35 pm

Sunt si eu de acord cu data de 1 iulie. Pentru mine e chiar mai bine, ca inca nu am avut timp sa caut modelele. Sper doar sa ma incadrez in timp cu finalizarea lor.
delia
delia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Sam Mai 03, 2014 9:38 pm

1 iulie e ok.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Liliana_ct Sam Mai 03, 2014 10:10 pm

eu as vrea 1 iulie daca se poate
Liliana_ct
Liliana_ct


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 04, 2014 9:58 am

Pentru mine nu schimba nimic nici o data, dar cu cat ne apropiem de luna august cu atat riscul sa se piarda plicurile sau sa ajunga tarziu e mare.
Pana pe 1iulie timp e suficient cred de cusut, montat, pregatit plic.
Daca altcineva vrea sa se ocupe de gestionarea concursului eu nu am nimic impotriva.
Asta nu inseamna ca nu o sa imi spun ideile sau nu particip, insa nu vreau sa fie interpretata gresit implicarea mea.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum