Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

+16
michele
filipcarol
Miha60
ANIKO
katy85
lacramioara
VarTat
cristi21
EllaB
violin_aur
ginabreazu
hyaviv
Liliana_ct
delia
Crissy86
nicoleta
20 participanți

Pagina 2 din 14 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 04, 2014 9:58 am

Pentru mine nu schimba nimic nici o data, dar cu cat ne apropiem de luna august cu atat riscul sa se piarda plicurile sau sa ajunga tarziu e mare.
Pana pe 1iulie timp e suficient cred de cusut, montat, pregatit plic.
Daca altcineva vrea sa se ocupe de gestionarea concursului eu nu am nimic impotriva.
Asta nu inseamna ca nu o sa imi spun ideile sau nu particip, insa nu vreau sa fie interpretata gresit implicarea mea.

Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de andra Dum Mai 04, 2014 11:06 am

la ce data e trimiterea plicurilor?eu luna asta nu stiu daca am timp de cusut(desi am totul pregatit) pt schimb...trebuie sa termin casuta si fata de masa si botezul micutei...
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 04, 2014 5:56 pm

Andra, termenul la care se putea incepe trimisul era 30 iunie pana pe 31 iulie.
Parerea mea e sa trimitem in aceeasi perioada. O sa aflam perechea pe 1 iulie, iar in urmatoarele 3, 4 zile sa trimita fiecare. In caz de nevoie se poate face o exceptie, nu cred ca o sa fie nimeni contrar daca anunti intarzierea iar cine primeste de la tine o sa astepte cateva zile in plus. Asta e valabil pentru toate. Cred insa ca in doua luni e destul timp. Cuo saptamana inainte o sa fie mai clar totul.
Nadia si eu prefer sa fiu simplu vizitator al forumului, o sa merg inainte cu idei atat cat va face placere, cu asta nu schimba nimic parteciparea mea pe forum.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Mar Mai 06, 2014 9:49 am

Pana la urma schimbul se face in pereche sau in lant? Initial parca totul era in privat ca surpriza sa fie mai mare.  scratch 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Mar Mai 06, 2014 10:05 am

In lant, Aniko. Ca data trecuta, pastram idea ta, imi rezulta ca a placut.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Vin Mai 09, 2014 5:16 pm

Am ales modelul, pregatit panza..vad ce o sa devina cusut zambet
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Vin Mai 09, 2014 5:22 pm

Eu am terminat de cusut, mai am de asamblat doar.  dansez 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Vin Mai 09, 2014 7:00 pm

zimbet 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Vin Mai 09, 2014 7:03 pm

Harnicutelor,bravo voua! Eu nu am inceput inca,nici nu stiu ce o sa cos! Suspect 
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Vin Mai 09, 2014 8:09 pm

Aniko, ce harnicuta esti.  zimbet 
Am ales modelul si panza, astept atele.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Vin Mai 09, 2014 8:45 pm

Norocul meu a fost ca am avut atat panza cat si atele in casa. Pentru montarea broderiei va trebui sa merg saptamana viitoare la cumparaturi.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de andra Sam Mai 10, 2014 12:46 am

super Aniko...ce rapida ai fost...cam greu de gasit material interesant pt asamblat.si eu caut si n am gasit.
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de minzu.nadia Sam Mai 10, 2014 2:29 pm

Asadar, daca e in lant, putem sa aflam mai din timp cui trimitem si de la cine primim?  visez cu ichii desch 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Sam Mai 10, 2014 3:35 pm

Nu, Nadia. Pe 1 iulie o sa fac amestecul numelor, (daca nu se ofera altcineva) iar trimisul sa fie in urmatoarele 3,4 zile. Toata procedura o sa fie vizibila prin poze.
Chiar daca e in lant, am dorit sa ramana surpriza. Eu cred pentru binele nostru, pentru a coase linistite. Daca voi doriti sa stiti partenera, se poate anticipa. Pentru asta e topicul, liber la pareri.
O sa-ti spun de ce sunt pro acestei asteptari.
Daca cineva se retrage, e liber pana in ultimul moment.
Daca cineva doreste sa se inscrie la schimb, pe 30 iunie o poate face.
Avand in vedere ca trebuie sa ne gestionam singure schimbul imi rezulta a fi eficienta rezerva de timp pana in ultimul moment al aflari perechi.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Sam Mai 10, 2014 5:02 pm

Sa fie surpriza pana la final, adica pana primim plicul! Eu personal nu vreau sa stiu dinainte de la cine primesc!  nu-nu! 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Sam Mai 10, 2014 7:16 pm

ANIKO a scris:Sa fie surpriza pana la final, adica pana primim plicul! Eu personal nu vreau sa stiu dinainte de la cine primesc!  nu-nu! 

Si mie mie se pare mai palpitant asa. Sa fie surpriza totala.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de minzu.nadia Sam Mai 10, 2014 7:53 pm

Asteptam, deci 1 iulie... Surprize..Surprize..  zimbet 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Mar Mai 13, 2014 11:21 pm

Am schimbat modelul, e grav?
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de hyaviv Mier Mai 14, 2014 4:11 am

ris  de ce sa fie grav?
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ginabreazu Mier Mai 14, 2014 8:58 am

Sper sa nu va suparati foarte tare pe mine dar anunt ca ma retrag din acest schimb din motive personale,nu cred ca voi fi in tara in acea perioada a schimbului.
ginabreazu
ginabreazu


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Mier Mai 14, 2014 7:08 pm

ris  Viv nu intra unde trebuie.
Gina, pana pe 30 iunie fiecare e liber sa se retraga sau sa se inscrie, nu e cu suparare.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Mar Mai 20, 2014 7:52 pm

Fetelor ati inceput lucrul pentru schimb ? Eu va anunt ca am terminat  dansez 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de nicoleta Mar Mai 20, 2014 8:27 pm

bataie Am pregatit panza... rusinat 
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Mar Mai 20, 2014 9:04 pm

Ai facit ce era mai greu Nicoleta  face cu ochiul 
Si eu am cusut ceva, mai e de montat,min cazul in care nu o sa schimb idea  Bataie 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de minzu.nadia Mier Mai 21, 2014 10:15 am

Eu mai am de cusut un obiect si apoi - asamblarea.  zimbet 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Mier Mai 21, 2014 10:23 am

visez cu ichii desch  interesant Nadia.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 2 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 14 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum