Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

+16
michele
filipcarol
Miha60
ANIKO
katy85
lacramioara
VarTat
cristi21
EllaB
violin_aur
ginabreazu
hyaviv
Liliana_ct
delia
Crissy86
nicoleta
20 participanți

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de michele Dum Iul 13, 2014 7:34 pm

Cred ca asta trebuia facut la inceput inainte de tragerea la sorti sa vedem cine se apropie cel mai mult cu ghicitul.
Nici acum nu e tarziu...
Eu sper ca participantele nu au laudat nimic in topicul cu parade  face cu ochiul sa se dea de gol ca nu e ce au trimis ele... ca uite ce le asteapta buf  zimbet 

michele


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de minzu.nadia Lun Iul 14, 2014 8:00 am

Eu am laudat  vulpita Dar nu stie nimeni daca ce am laudat a fost cusut de altcineva sau chiar de mine  hi hi hi 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de andra Lun Iul 14, 2014 9:55 am

Mary,Miha...ceva azi? face cu ochiul 
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Lun Iul 14, 2014 10:16 am

E sfera de cristal aburita si nu se vede nimic  hahaha 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Lun Iul 14, 2014 10:25 am

hi hi hi hi hi hi 
Andra, aici e ceasul abia 8.24, nu s-a sculat postasul inca !! hahaha 
Asteptam, asteptam...
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de lilianna Mar Iul 15, 2014 11:57 am

Palpitantă și emoționantă această așteptare.
lilianna
lilianna


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Mar Iul 15, 2014 12:39 pm

Da, da!! hi hi hi 
Nimicuta nici azi.. tocmai a batut cineva la usa si eu cu gandul la un plic ceva am coborat in fuga.. cand colo era politia, investiga un furt de la un vecin de vis a vis !!
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de andra Mar Iul 15, 2014 2:08 pm

da se lasa asteptate plicurile astea... visez cu ichii desch 
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO Mar Iul 15, 2014 2:28 pm

Inseamna ca vin de peste mari si tari !  hahaha 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de andra Mar Iul 15, 2014 2:34 pm

zimbet 
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary Mar Iul 15, 2014 3:00 pm

Si la mine a sunat postarita..era de semnat..doar ca nu era ce asteptam. E si maine o zi!
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 Mar Iul 15, 2014 3:35 pm

Da, Mary.. si maine va fi o zi!
Aniko, la mine aici toate plicurile ce vin din afara Uk vin d epeste mari si tari!!! ha ha ha
Miha60
Miha60


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 14 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum