Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb 2013 - lista perechilor

+16
Irina
nicolina
iulia
nicoleta
Miha60
ANIKO
Lili
katy85
ginabreazu
minzu.nadia
Mary
dory
hyaviv
filipcarol
alina
michele
20 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de ginabreazu Vin Noi 01, 2013 4:15 pm

Irina,habar nu aveam ca se poate trimite si costul sa fie atit de convenabil....dar tu spui vad de plicuri speciale cu bulinute...nu stiu si nici nu am vazut acest gen de plicuri,voi cauta sa vad daca am noroc sa gasesc asemenea plicuri

ginabreazu


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de filipcarol Vin Noi 01, 2013 5:15 pm

Se gasesc plicurile ori la posta ori la librarii. Eu am dat pe un plic A5 1.6 lei...nu sunt scumpe..se numesc plicuri securizate.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de ANIKO Sam Noi 02, 2013 4:29 pm

Am o nedumerire in legatura cu postarea pozei plicului sau pachetului inainte sa fie trimisa. Ce rost are, din moment ce atat numele cat si adresele vor fi acoperite? scratch Asa se poate posta orice poza cu un plic sau pachet luata chiar de pe net !?
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Mary Sam Noi 02, 2013 6:47 pm

Aniko, idea e urmatoarea, poza plicului cu tot cu adresa, trimisa in privat, Irinei sau la Michelle, dupa o sa le posteze dansele in topicul nou care o sa se deschida. Iar o poza cu ce e intern, o pastrezi tu pentru eventualele neplaceri pe care ni le poate produce posta. In cazul in care nu ajung...un mod de a ne tutela. Daca mai ai intrebari, cu drag.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Irina Sam Noi 02, 2013 6:55 pm

Daca stiti sa acoperiti singure adresele, ne trimiteti noua poza cu adresa completa si in acelasi timp postati chiar voi pozele cu plicul, de pe care ati sters adresa. Chiar daca o sa ne trimiteti noua pozele sa le editam, noi tot voua o sa vi le trimitem inapoi sa le postati, dupa ce stergem adresele.

De fapt, pur si simplu are mai mult farmec sa vedem mai intii plicurile, si deja destinatara sa astepte postasul cu pachetelul zambet
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Mary Sam Noi 02, 2013 7:11 pm

Multumesc, Irina de complectare buchet 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de ANIKO Dum Noi 03, 2013 8:15 am

Multumesc pentru raspuns! Nu m-asi fi gandit ca trebuie sa trimit poza plicului si organizatorilor, mai ales ca pentru mine nu este o problema sa sterg adresele.
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Irina Dum Noi 03, 2013 10:54 am

Noi sintem cu ochiul soacrei face cu ochiul 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de LALUNA Dum Noi 03, 2013 3:12 pm

Of, eu plec din start cu un handicap, am intrat deja in criza de timp!!! bataie  Iulia, sper sa nu te dezamagesc... O idee minunata ati avut cu schimbul, sper sa iasa bine, sa fie toti multumiti si sa repetam experienta curand!
Iulia, ce sa aleg? Ce sa aleeeg? nervos  hi hi hi 
Katy, iti trimit adresa. Sa nu-ti faci griji in ce ma priveste, o sa-mi placa sigur biscornul tau. Pupici 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de iulia Mier Noi 06, 2013 7:53 pm

Laluna, stai linistita.Nu am nici o preferinta, las totul la alegerea ta.Pana la urma aceasta idee ne aduce fiecareia un dar care sa ramana o amintire si asa cum spui si tu ar fi minunat sa se repete si noi sa avem cat mai multe amintiri.
Spor la treaba tuturor.
iulia
iulia


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de LALUNA Mier Noi 06, 2013 8:21 pm

Iulia, o sa te rog sa-mi trimiti adresa pe privat... Pupici 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Lili Mier Noi 06, 2013 9:23 pm

Si eu vreau adresa ta , Dory ! Cum preferi ? Inainte sau dupa Mos Nicolae ?
Lili
Lili


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de filipcarol Mier Noi 06, 2013 11:41 pm

L-am terminaaaaat yuhuuuu! Fiind primul biscornu, eu sunt multumita...si n-am mai patit niciodata cand am cusut sa ma doara mana dar la asta cred ca am fost asa de incordata ca sa iasa bine...
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de minzu.nadia Joi Noi 07, 2013 4:56 pm

Carolina, visez cu ichii desch 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de dory Vin Noi 08, 2013 2:18 pm

Lili a scris:Si eu vreau adresa ta , Dory ! Cum preferi ? Inainte sau dupa Mos Nicolae ?
Lili e bine oricand.Iti trimit adresa pe PM.
Multumesc! 
dory
dory


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Irina Vin Noi 08, 2013 3:17 pm

Carolina, prima la inscriere, prima la finalizare thumbs up 

Asa sa fii si la examenul de carnet ole!
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de LALUNA Vin Noi 08, 2013 4:52 pm

Si al meu e gata, astept doar semnul Iuliei, sa-mi spuna cand il vrea. Adresa deja a ajuns.
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Irina Vin Noi 08, 2013 5:23 pm

Aoleu, eu nici n-am ales modelul spaima 
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de nicolina Vin Noi 08, 2013 5:48 pm

Si al meu asteapta .
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Mary Vin Noi 08, 2013 5:51 pm

Ufa, numai eu reusesc sa ma indepartez de finalizarea biscornului. Nu ma mai joc cu voi zimbet 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de alina Vin Noi 08, 2013 6:06 pm

Nicolina, sunt confuza rusinat  vorba Irinei, beat 
Trebuie sa alegi modelul sau asteapta sa zic eu ceva? Nu de alta, dar din partra mea nu ai niciun stres...trimiti cand vrei/poti! Nu ma intelege gresit, sunt entuziasmata si de abea astept, dar in acelasi timp stiu sa fiu si cumintica si sa astept! zimbet  buchet 
alina
alina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de nicolina Vin Noi 08, 2013 7:20 pm

Nu Alina , asteapta sfarsitul luni , pana atunci am timp sa ... dar daca vrei m-ai repede , ma straduiesc . rusinat mai multe nu iti pot spune. Pupici 
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de filipcarol Vin Noi 08, 2013 7:50 pm

Irina a scris:Carolina, prima la inscriere, prima la finalizare thumbs up 

Asa sa fii si la examenul de carnet ole!
Oho, merci!!! Daca ati sti voi de cand e inceput biscornul meu....a calatorit si in Grecia hahahahah...bataie 
Nadia, o sa ai un biscornu plimbaret.
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de minzu.nadia Dum Noi 10, 2013 2:48 pm

Carolina, de plimbaret ce e, sper sa nu rateze destinatia acum ris  Sa-i transmiti 'plimbaretului' ca este asteptat cu drag acasa imbratisare 
minzu.nadia
minzu.nadia


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de carro9 Dum Noi 10, 2013 3:03 pm

De cate ori primesc notificare, dau in branci sperand sa nu ratez prima "decolare" hahaha 
carro9
carro9


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de hyaviv Dum Noi 10, 2013 4:11 pm

eu am inteles ca inainte de a fi trimise biscoarnele, trebuie pozat si postat intr-un topic anume deschis. Am inteles gresit cumva? Nu vad topicul inca ( nu ca as avea de gand sa trimit biscornul maine ..eram numai curioasa..
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 3 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum