Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb 2013 - lista perechilor

+16
Irina
nicolina
iulia
nicoleta
Miha60
ANIKO
Lili
katy85
ginabreazu
minzu.nadia
Mary
dory
hyaviv
filipcarol
alina
michele
20 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de hyaviv Dum Noi 10, 2013 4:11 pm

eu am inteles ca inainte de a fi trimise biscoarnele, trebuie pozat si postat intr-un topic anume deschis. Am inteles gresit cumva? Nu vad topicul inca ( nu ca as avea de gand sa trimit biscornul maine ..eram numai curioasa..

hyaviv


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Mary Dum Noi 10, 2013 4:30 pm

Nu a anuntat nimeni intentia de a trimite, in momentul in care o sa ajunga pe MP poza la Irina sau Michelle o sa se deschida topicul.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de alina Dum Noi 10, 2013 4:35 pm

Nicolina, draga mea, niciun stres nu ai din partea mea! Stiu ce inseamna sa nu ai timp nici sa stai jos 2 secunde! Asa ca si pe 10 dec e ok, oricand, numai sa nu ai tu stres buchet 
alina
alina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de nicolina Dum Noi 10, 2013 6:58 pm

Alina nu este stres deloc , este o placere.
nicolina
nicolina


http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de LALUNA Dum Noi 10, 2013 7:28 pm

Al meu e gata cusut, montat si totul pregatit. Acum, cum Iulia mi-a dat liber la trimis, astept... nu stiu ce... Parca n-as vrea sa fiu prima. Si cand ma gandesc ca mi-era teama ca n-o sa am timp... zimbet 
LALUNA
LALUNA


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de hyaviv Dum Noi 10, 2013 8:12 pm

hahaha lalu..si ale mele biscoarne sunt gata demult si asteapta...
hyaviv
hyaviv


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de nicoleta Dum Noi 10, 2013 8:22 pm

Off, si eu abia ma apropii de jumatate. Sper sa-l termin la timp.
nicoleta
nicoleta


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Irina Lun Noi 11, 2013 8:44 am

Pai in regula atunci, daca sinteti gata de trimis, asteptam pozele cu plicurile prin PM. Uite, deschid eu indata subiectul pentru plicuri, cu rugamintea sa anunati mai intii un organizator si apoi sa postati poza plicului.
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb 2013 - lista perechilor - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - lista perechilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum