Goblenul pentru toti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

+11
LALUNA
ANIKO
nicoleta
filipcarol
Irina
ginabreazu
Mary
dory
crina
andra
Miha60
15 participanți

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Vin Mai 02, 2014 7:58 pm

Eu nu sunt impotriva schimbului, dar nu asta. Aici care mai e sensul? Ce aniversam?
Cu titlul..cusutul marea dragoste, merge, dar de aniversare nici vorba, eu la asa ceva nu particip. Nimsa reprosat prea des munca altora depusa, a ajuns cutitul la OS.

Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Irina Vin Mai 02, 2014 8:06 pm

Nu vi s-a reprosat munca altora, ci lipsa de implicare. Dar bineinteles, putem sa interpretam la infinit. Si sa scuipam in urma dupa ce cineva a plecat. Inca va citesc, dragele mele. Pe voi va aniversati, forumul = membrii lui. Sint 5 ani de cind sinteti impreuna si n-ati reusit sa va iubiti si sa va imprieteniti. Mare pacat!
Irina
Irina


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Vin Mai 02, 2014 8:20 pm

Lipsa de implicare? Din partea cui?
Daca deti un forum nu e normal sa te implici in primul rand, din cate stiu la schimbul aniversar nu ai dorit sa participi, despre ce vorbim.
Crezi ca imi e greu sa scriu 20 de nume pe o lista si sa le amestec numele?
Nu lucrez eu sau tu mdelele pentru schimb, nu pe bani mei se fac. Daca te-ai implicat asa mult de ce nu a fost cate un schimb in fiecare an?
Din fericire noi intre noi ne toleram, despre cei carea au gestionat acest forum in acest timp se poate spune acelasi lucru?
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Vin Mai 02, 2014 11:13 pm

Irina a scris:Nu vi s-a reprosat munca altora, ci lipsa de implicare. Dar bineinteles, putem sa interpretam la infinit. Si sa scuipam in urma dupa ce cineva a plecat. Inca va citesc, dragele mele. Pe voi va aniversati, forumul = membrii lui. Sint 5 ani de cind sinteti impreuna si n-ati reusit sa va iubiti si sa va imprieteniti. Mare pacat!
Daca ne citesti, esti libera sa ne si scri, nu vad de ce razboiala cu noi, nu cred ca nu ti-am spus tot ce era de spus, pentru ca imi e frica de tine..eu sper sa reveniti amandoua la sentimente mai bune.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de ANIKO Dum Mai 04, 2014 9:29 am

Nu stiu daca mai are rost sa vin cu idei pentru schimb, sper totusi ca da.
Mi s-a parut interesant

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 362883_a92ad_78261948_m750x740_u103e3

ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 04, 2014 9:35 am

Cum sa nu Aniko, chiar daca repet, e pentru noi si sufletul nostru.
E interesanta idea, cred chiar cu adevarat utila.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de filipcarol Dum Mai 04, 2014 9:39 am

Ce frumos si colorat e, asa cum imi plac mie, culori multe multe si frumoase..
filipcarol
filipcarol


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 04, 2014 9:43 am

ANIKO a scris:Nu stiu daca mai are rost sa vin cu idei pentru schimb, sper totusi ca da.
Mi s-a parut interesant

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 362883_a92ad_78261948_m750x740_u103e3

Acum daca ma uit mai atent buzunarul merge cusut pe fiecare care un obiect, degetar, ac metru  face cu ochiul 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Dum Mai 04, 2014 5:10 pm

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 T53u5w]de asta ce spuneti?
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Mar Mai 06, 2014 11:32 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 15ob0uf]
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Mar Mai 06, 2014 11:34 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 2ic7fvs]
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Mar Mai 06, 2014 11:35 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 42cnc]
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Mar Mai 06, 2014 11:36 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 2diodtw]
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de ANIKO Dum Mai 11, 2014 9:02 am

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 182188_44e65_60689353_u160b3
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 11, 2014 9:12 am

Aniko, e wow banerul.
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Dum Mai 11, 2014 9:34 am

DA....e super tocmai ce l am distibuit si eu pe facebook...
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de ANIKO Dum Mai 11, 2014 9:53 am

Si mie mi-a placut, dar cand ma gandesc ce multa munca presupune... bataie 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Dum Mai 11, 2014 11:22 pm

Modelul e usor modificat, degetarele sunt un kit DMC, insa scrisul si cele doua siluete care brodeaza, sunt adaugate, plus bord si cate ceva inca. Asa e mult de munca la el, dar ce nu facem noi pentru sufletul nostru  zimbet 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Mar Iun 03, 2014 4:32 pm

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 293uivc]
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de ANIKO Mar Iun 03, 2014 7:32 pm

Am postat deja acest model pe pagina 4 ! Idea 
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Joi Iun 05, 2014 9:12 am

scuze...sa l stearga cineva...
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de ANIKO Joi Iun 05, 2014 9:35 am

Nu cred ca este necesar...
ANIKO
ANIKO


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Sam Iun 28, 2014 1:00 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 I3f6fa]cum se poate asa ceva? bataie 
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Sam Iun 28, 2014 1:02 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 A026h]asta e cutie
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de andra Sam Iun 28, 2014 1:08 am

[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Ddc7bn]
andra
andra


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Mary Sam Iun 28, 2014 2:17 am

andra a scris:[url=Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 I3f6fa]cum se poate asa ceva? bataie 
Rabdare si tutun Andra  hahaha 
Mary
Mary


Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie - Pagina 8 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - surse de inspiratie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum